⚽ SL 20/21 H:17 | Konyaspor 4-3 Galatasaray | MS | 5 Ocak - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim bildiğim ortasahadan ileri top şişirme işi son topta olur en fazla.Son yirmi dakika sürekli aynı şeyi yaptık.Ustelik seken topların hepsini Konya kazandı ve sonunda maçı bitirdiler.

Fazla bişey demiycem. Yenildiğimiz kasımpaşa alanya maçları ve berabere kaldıgımız kayseri maçlarınada bişey demiyorum. Ki özellikle alanya ve kayseri maçlarından kaybımız 3 puan.

Fakat önce karagümrük 90+ da 1-1 yakalamışssın geride tek adam koyuyosun. Kayıp 1 puan
Bu maçtada 75 de 2-2 buluyorsun yine geride kontra yiyorsun. Yine 1 puan kayıp. Bu puanlar 1 puan bile olsa sezon sonunda önemini anlayacağız

Ne oynadığını bilmeyen oyunu tutmayı bile bilmeyen bir takım var sahada.

Son düzenleme:
2 tane Diagne 1 tane Oğulcan yüzde yüz kaçırdı.

1 tane de saracci vurmayıp arkasındaki emre akbabaydı galiba ona bıraksa o da yüzde yüzdü.

4 tane kaçırırsan yenilmen kaçınılmaz.

İyi oynamadık evet kadro belli zaten ama bu durumlarda yazıcan abi.

Net kalite eksikliği yaşıyoruz.
3 gol atmışsın Konya gibi takıma.Daha ne beklenir ki forvetlerden.Sorunun net şekilde orta saha ve defans hattında olduğu gözükmüyor mu? Yediğimiz gollerin hepsi bireysel hata; birinci gol Emre Akbaba, iki ve üçüncü goller Lyundama, dördüncü gol de Emin Bayram'in hatası nedeniyle yenilen goller.Ha orta saha da sürekli top kaybı yapıp defansın dengesiz yakalanmasına neden oldu.O hâlde bile Diagne-Ogulcan 3 gol ve 3 pozisyon çıkardı.Bi zahmet kaleci de bir kurtarış yapsın,defans da az hata yapsın,orta saha ise görevini yapsın diyen yok.Hele takımı eksik bırakan ve saçma sapan hamleleri ile sürekli geriye götüren teknik adama bi kendine gel hocam diyen yok.Varsa yoksa Diagne-Ogulcan.Ne yapacak bu adamlar.Ligim en az pozisyon veren takımına 3 gol atmış hem de geriden hiç destek almadan.

Ogulcan , emre akbaba , Ömer Bayram ve diagne olan bir kadrodan ne bekliyorsunuz. Ben hic sinirli degilim çünkü bekledigim birşey oldu 4-3 bitmesi yine iyi ben 4-1 filan bekliyordum.

Kravets > Diagne
Skubic > Linnes
Sehic > Okan
Milosevic > Omer Bayram
Daci > Ogulcan
Guilherme > Sarrachi
Yaw siz şaka misiniz?
Kuş musunuz?
Yoksa paralı troll müsünüz?

Bu saydığın adamlar kimin zamanın da alındı?
Kim bunların alınmasına olur verdi?

Saçma sapan konuşup insanların aklı ile dalga geçmeyin hocanız gibi.

Yönetim, Gidip hazard ve di Maria alıp gelse
Hoca çıkıp ağlayacak elimde oyuncu yok Ocak ayını bekleyin bana Messi ve Ronaldo lazım diye.

Defol git artık!!
Düş yakamizdan!!
Modern futbol'un,seninle 20 sene önce işi bitti
KARTON İMPARATOR!!

gaziantep 0
basaksehir 3
fener 0
kasimpasa 3
alanya 0
erzurum 3
ankaragücü 3
sivas 3
kayseri 3
rize 3
hatay 0
karagümrük 3
göztepe 3
trabzon 3
antalya 3
konya 3

bu takimin simdi en az 36 puanda olmasi lazimdi. üst siralardaki takimlara karsi ic sahada yenilsek kimse laf etmezdi

Emin bayram denen oklava yutmuş elemandan stoper falan olmaz. Oyuna girdi defans dağıldı.

Luyimdama 3 5 bakılmadan defoları iyice çıkmadan satılmalı.

Linnes oğulcan ikilisi tarihimizin en çöp sağ kanat ikilisi. Ben daha kötüsünü izlemedim.

Saraçi denen apaçi yerne Emre oynasın daha iyi.

Babelin ölüsü bile bu çöplern çarpıştığı maçta iş yaptı. Başka denecek bişey yok.

Yaw siz şaka misiniz?
Kuş musunuz?
Yoksa paralı troll müsünüz?

Bu saydığın adamlar kimin zamanın da alındı?
Kim bunların alınmasına olur verdi?

Saçma sapan konuşup insanların aklı ile dalga geçmeyin hocanız gibi.

Yönetim, Gidip hazard ve di Maria alıp gelse
Hoca çıkıp ağlayacak elimde oyuncu yok Ocak ayını bekleyin bana Messi ve Ronaldo lazım diye.

Defol git artık!!
Düş yakamizdan!!
Modern futbol'un,seninle 20 sene önce işi bitti
KARTON İMPARATOR!!

Kendimi yormiyacagim Ahmed

Üst Alt