⚽ SL 20/21 H:26 | Alanyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 20 Şubat - Sayfa 181 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topu Alanya'ya vermek isabet olacaktır.
Alanya'nın bizden daha iyi oynadığı son maçı içerde 1-0 kazanmıştık Muslera sayesinde.

Sonraki maçlarda biz daha iyi oynadıysak da kazanamadık.

Özellikle bu sene yediğimiz goller :

Kaleci mallığından frikik
Kaleci mallığından son dkda köşeden gol

Kontradan 2 stoperin mallamasıyla yenilen gol
Kontradan stoperlerin yine mallamasından yenilen gol
Saçma 1 penaltı

Set hücumundan gol atamamışlar bu sezon dolayısıyla öncelik kontra yememek olmalı, oynadığımız oyunla ekmeklerine yağ sürüyoruz yoksa.
Ne dediysek o!

Kendi sahasında 1 maglubiyeti olan ligin en organize takımına karşı oynuyorsunuz yaw. Bunu unutmamak lzm.

Buna rağmen ilk yarı net pozisyonlar harcadık. Alanya gibi bi takıma karşı çok kolay pozisyona girdik ama degerlendiremedik. Hakemde rakibi oyunda tuttu maalesef. Penaltıyı geçtim, luyindamaya yapılan net kırmızıydı.

Ikinci yarı park the busa cevirdik oyunu. 1-0ı hala iyi oynayamıyoruz ama gelişebilir.

Son düzenleme:
bana göre 2.yarı ezilmemizin esas sebebi sadece alanyanın temposu ve baskısı degil hocanın rüyalar alemıne dalıp yine hamle yapmaması

biraz aklı basında hoca dk 60 olmadan ortasahayı guclendırırdı

hoca hicbir önlem almadan alanyaya gelin atın dedi resmen aynen fener macı gibi

yanında 5 tane yardımcı var boşa besledigimiz hicbirimi uyarmıyor akıl alır gibi degil

dk 30larda 2 oyuncu degistiren terımden nerelere geldık

Kirmizi uyelee mutsuz umutsuz neden acaba

Bu kafa ne kötü kafa. Mutsuz çünkü ikinci yarı %77-%23. Arda Ömer etkisiz eleman. 2 kırmızı bir penaltın verilmemiş, tepki yok. Bak Sergen’e hata olmadığı halde kıyameti koparıp algı yapıyor. Takımın oynadığı bir oyun var ve başarılı da bu oyunda; ilk yarıda ve kupa maçında bunu gösterdik. O zaman neden mahkum oynuyor Galatasaray Alanya’ya karşı? Son dakikada bir gol yesen ne olacak? Son dakikalarda Müsleranın kurtardıklarından biri içeri girse bugün neyi yazıyor olacaktın acaba? Buna samimiyetle bir cevap ver. Sonra kırmızı üye mutsuz neden acaba de. Endişen olmazsın başka takımlı olsam bunu açık açık söylerim, kişiliksizlikle itham etmeden önce karşındakinin yazdıklarına bir bak. Hakeme rağmen alınan 3 puan mükemmel olsa da ikinci yarıda oynanan oyun mu, arda ve Ömer’in perişan halleri mi mutlu edecek?
Yeri gelince biatçı dersiniz, oysa eleştirmeyi de korumayı da biliriz şükür. Asla tabela taraftarı olmadık. Güzel oyun izlemek hakkımız. Bu kadar net.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kirmizi uyelee mutsuz umutsuz neden acaba

Bu arada kırmızı olmayıp da binlerce mesaj atan üyelerin senin td ne senin yönetimine hırsız deyip tüm değerlerine hakaret ederken, ayak tenisi deyip dalga geçerken sizin sesiniz neden çıkmıyor? Koçun paralı askerleri burda cirit atıyorken nerdesiniz? Bak bakayım eleştirilerimin neresi yersiz.. son dakikalarda kendine bir sor bir gol yersek çıkaramayız da demedin mi kendi kendine, endişelenmedin mi? İçiniz fesat ne yazık ki.

Neden ağlayım ki,ben futbola oyun olarak bakıyorum takımımın güzel oyunla kazanmasını istiyorum,tabi her maç iyi oynayamazsın ama topu bu kadar rakibe vermemeliydik.
Galatasarayın genlerinde hep topa sahip olma isteği vardır.

Kupa maçının ikinci yarısı bu maçın ilk yarısı oynadığımız oyun belli. 2. Yarı topla oynama oranı %77-%23. Bu utancı yaşamayıp kırmızı üyelere saldırıyorlar
Bir de antudakilerle dalga geçiyorlar

Boş yorumlarla konuyu sabote etmeyin.

Alanya %70 üzerinde top kullandığı 6 maçın 5ini kaybetti, 1ini de son saniyede kazandı.

Set hücumundan gol atamıyorlar kolay kolay.

Hala gelmiş istatistik paylaşanlar önce şu yukardaki istatistikler üzerinden yorumlasın maçı; boş yapmasın.

Klopp Dortmund dönemi %35 topla oynama yüzdeleriyle aldı ligi; ŞLde final oynadı.

City bile eskisi gibi topla oynamıyor artık, gidin basmakalıp boş yorumlarınızı başka yerde yapın.

Antalya maçında da biz %80 topla oynadık, sonuç?

Boş yorumlarla konuyu sabote etmeyin.

Alanya %70 üzerinde top kullandığı 6 maçın 5ini kaybetti, 1ini de son saniyede kazandı.

Set hücumundan gol atamıyorlar kolay kolay.

Hala gelmiş istatistik paylaşanlar önce şu yukardaki istatistikler üzerinden yorumlasın maçı; boş yapmasın.

Klopp Dortmund dönemi %35 topla oynama yüzdeleriyle aldı ligi; ŞLde final oynadı.

City bile eskisi gibi topla oynamıyor artık, gidin basmakalıp boş yorumlarınızı başka yerde yapın.

Antalya maçında da biz %80 topla oynadık, sonuç?

Dün yayıncı kuruluşta Metin bilmem nerede yayınlanan bir raporu söyledi. Diyor ki topla oynayan daima iyi oynayan olmadığı görülüyor. Boş bir savunmaymış. Beğenmediğiz metin bunu dedi ve dünkü taktiği tebrik etti. Başka türlü kazanamadı Galatasaray dedi.

Kendi sahasında 1 maglubiyeti olan ligin en organize takımına karşı oynuyorsunuz yaw. Bunu unutmamak lzm.

Buna rağmen ilk yarı net pozisyonlar harcadık. Alanya gibi bi takıma karşı çok kolay pozisyona girdik ama degerlendiremedik. Hakemde rakibi oyunda tuttu maalesef. Penaltıyı geçtim, luyindamaya yapılan net kırmızıydı.

Ikinci yarı park the busa cevirdik oyunu. 1-0ı hala iyi oynayamıyoruz ama gelişebilir.
Çok güzel oynuyor adamlar lan. Sezar'ın hakkı Sezar'a.

"Park the bus!"Güzelmiş.

Bazı takımlara karşı olması gerektiği gibi oynarsın, dün 2. Yarı oynadığımız gibi mesela. Önemli olan 3 puanı almaktır. %90 topla oynasak, 3 penaltı kazanıp atamazsak, 10 tane net pozisyona girip atamazsak rakip tek pozisyonda gol atıp kazanırsa oynadığımız futbolun hiç bir önemi kalmıyor.. Maçın sonunda istatistik olarak kimin daha iyi olduğuna göre 3 puan vermiyorlar skorboardda önde olan takım 3 puanı kazanır herkesin bildiği üzere. O yüzden bu maç üzerine istatistik duyarı kasanlara biraz da bu açıdan bakmalı diye düşünüyorum.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Topu rakibe vermek nedir ki? ben bekleyecem senin hatanı kollayacam mı demek. ben topa sahip olmaya çalışırsam beni ezersin mi demek?? başka türlü seni yenemem mi demek? sen fizik, kondisyon, teknik olarak rakipten zayıfsan beklersin kuvvetliysen vurur geçersin. topu rakibe vereyim adamlar sürü ile gol kaçırsın 1-0 alayım bunlar boş iş.. futbol bir takım oyunu dengeli bir takımın varsa yeri geldiğinde dinlenirsin yeri gelir saldırırsın.

Valla dün özelinde kabul edilebilir bir oyun benim için, hatta ilk yarı çok rahat 3 olabilecek bir maçtı o yüzden ikinci yarı geri çekilme vs. beni ilgilendirmiyor. +3 devam

Üst Alt