SL 20/21 H:27 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 28 Şubat - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:27 | Trabzonspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 28 Şubat

Ya çok kafaya taktınız. Unuttuğunuz bir nokta var. Bu maçta Trabzon 7 oyuncusu covid den çıktı 10 gündür ayaklarına top değmemiş. Bir iki gün hazırlık ile maça çıktılar. 10 gün ara verince en az 2-3 hafta çalışmaniz lazım eski performansınıza gelmek için. İlla yorgunluk değil kondüsyon iyi olabilir ama oyun alışkanlıklarınız topa vuruşunuz hatta paslariniz bile değişir. Bende bir süre futbol oynadım ara verince ne olduğunu biliyorum. Hatırlayın bizim kerem ve Babel ne hale gelmişlerdi. Normal yani. Bu hafta şans yüzlerine güldü covid mevzusuna. Trabzon baya kötü oynadı bu yüzden. Yoksa bu fenerin leş futbolu yine devam ediyor. Bakmayın bu durumdaki trabzon a bile hakem olmasa puan vereceklerdi. Umarım bu maçta alamadığımız hazzı hafta içi telafi edecektir fb.

Ben fenerin o kadar iyi oynadığını düşünmüyorum ilk 30 dakika ts geride kabul etti oyunu orada iyi gözüktüler, son 15 dk ts daha iyiydi. İkinci yari da maç ortadaydı penaltiyi verse 1-1 biterdi.

Maç bitince takmadım ama sabaha mutsuz kalkmamı sağladı bu maç ve böylelikle bizim Malatya,Antep,Başakşehir,Paşa,Alanya maçlarında kazandıktan sonra rakiplerimizin ne hissettiğini anlayabildim.
Galiba en iyisi rakiplerin maçlarından ümidi kesmek ve beklemek ümitlenince moral bozuyor bu taa takımımıza kadar uzanabilir.
Şu an fark 5 olsa elimiz çok rahatlardı çünkü 3 maç fark demekti.

Ayrıca bu maç FB'ye ekstra puan yazmadı çünkü burada hem BJK hem de biz yendik.
Ekstra puan Antep deplasmanıdır. Biz kazandık BJK ve FB kaybetti.
BJK Alanya'da kaybetti biz kazandık ekstra puan budur FB o maçı kazanamadan mesela ekstra puan aldım diyemez. FB'nin ekstra puanı Hatay deplasmanı olacak gibi.

Maç bitince takmadım ama sabaha mutsuz kalkmamı sağladı bu maç ve böylelikle bizim Malatya,Antep,Başakşehir,Paşa,Alanya maçlarında kazandıktan sonra rakiplerimizin ne hissettiğini anlayabildim.
Galiba en iyisi rakiplerin maçlarından ümidi kesmek ve beklemek ümitlenince moral bozuyor bu taa takımımıza kadar uzanabilir.
Şu an fark 5 olsa elimiz çok rahatlardı çünkü 3 maç fark demekti.

Ayrıca bu maç FB'ye ekstra puan yazmadı çünkü burada hem BJK hem de biz yendik.
Ekstra puan Antep deplasmanıdır. Biz kazandık BJK ve FB kaybetti.
BJK Alanya'da kaybetti biz kazandık ekstra puan budur FB o maçı kazanamadan mesela ekstra puan aldım diyemez. FB'nin ekstra puanı Hatay deplasmanı olacak gibi.

Fener içerde kötü bu sene deplasmandan ziyade içeride ki maçlarına bakıyorum.

Geçen 13 deplasman maçından = 32
Geçen 13 iç saha maçından = 22 puan almışlar.

İçerde topu fenere verince kapanan takımları açamıyor , kontradan yiyor.
Deplasmanda da tam tersi şekilde alıyorlar maçı.

iç sahada kalan maçları ;

Antalya ,Gençler , Denizli , G.antep , Kasımpaşa , Erzurum , Sivas

Çelme takabilecek olanlar , Antalya , g.antep bu maçlardan normal şartlarda puan kaybı olması lazım

Fener içerde kötü bu sene deplasmandan ziyade içeride ki maçlarına bakıyorum.

Geçen 13 deplasman maçından = 32
Geçen 13 iç saha maçından = 22 puan almışlar.

İçerde topu fenere verince kapanan takımları açamıyor , kontradan yiyor.
Deplasmanda da tam tersi şekilde alıyorlar maçı.

iç sahada kalan maçları ;

Antalya ,Gençler , Denizli , G.antep , Kasımpaşa , Erzurum , Sivas

Çelme takabilecek olanlar , Antalya , g.antep bu maçlardan normal şartlarda puan kaybı olması lazım

Antalya maçını kazanacaklarını düşünüyorum. Gençler ile Denizli zaten kazanırlar. Antep-Erzurum zor geçer Paşa ile Sivas maçları ise o takımların durumuna bağlı eğer potada olurlarsa onlarda zor geçer özellikle Paşa'nın bu haftalarda kaybetmesi iyi olur çünkü o haftaya potada girmeleri lazım yoksa hazırlık maçı gibi olur hem Sivas hem Paşa maçı.

Ama deplasman maçları sürekli böyle gitmeyecek artık deplasmanda her maçları zor kolay 1 tane maç yok yani bu istatistik tersine dönebilir içeride kazanırken dışarıda patlarlar.

Üst Alt