⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart

Gecen hafta Feg cok kotuydu ama o haliyle bile takimi iki pozisyona sokmustu bi sut atti kaleco cikardi iceri top kesti Luyin indirdi Kerem kacirdi Bu haftada Onyekuruya alda at pasi verdi bu yuzden bu Herif onemli ama onuda bence belli bir sure 11 baslatmamaliyiz yedekten daha dinc ve daha katkili oynar.

Ekli dosyayı görüntüle 117624

Şu pozisyona bir tek ben mi takılıyorum? Neden sarı verilmedi ve neden hiç konuşulmuyor? Bize gelince sabaha kadar konuşanlar bunu neden görmüyor? Hem de hakemin gözü önünde! Şiddetli bir dirsek vurdu.

Bende farketmiştim işte bu tür durumları sosyal mecralarda konuşanların ağzına tükürmek için derleyip paylaşmak lazım ki gs aleyhine kimse algı kasamasın

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cuma günü rize'yi yenersek işler karışır

Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı yeneceğini düşünüyorum

Kısmet olurda kazanırsak ,şikeci kardeşler öyle böyle değil çok fena gergin çıkarlar maça.çok kavga dövüş bekliyorum o maç.kırmızılar havada uçuşursa ağır yara alır iki takımda.ilk maç josef atılmamıştı f5inde kalecisi.bu maç biz rizeyi yenmek kısmet olursa hakemin kör davranması kavga dövüşü engellemez.hakem atmamak istese bile mecbur kalabilir iki takım içinde

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

---------muslera---
yedlin luyi marcao saracchi
----------taylan----------
-----feghouli gedson-----
kerem----------------henry
----------mohamed--------
önümüzdeki maça şu kadroyla çıksın daha hocaya laf etmem feghouli mutlaka oynamalı
2 macta 3 gol atmis Falcaoyu neden kestin?Kerem ve Onyekuru hamle oyuncusu olmalari bizim icin daha bi Avantajli yorulan rakibin ustune sal.onlari bugunki gibi ceksinler fisi mo.ve Falcao ilerde oynadigi zaman rakip kolay gelemiyor.Mo ilerde basiyor zaten.Bu kadro ile ciksaydik kilidi acamayabilirdik

Çift forvet iyi güzel de zorluk derecesi yüksek maçlarda canımızı yakar kayserinin kaçırdıklarını başka takım atar falcao ya da mostafadan birini feda etmemiz gerekiyor maalesef

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Al iste kacirdiklari pozisyonlar diyorsun Aga 1 tane net pozisyonlari var oda Luyinin rakibe kaptirdigi top yani orada cift degil 0 forvet olsa gene o pozisyon olurdu.ezbere yorum deyincede kiziyorsunuz.

Taylan'ın geriden topları kullandığı Emre Kılınç ve Gedson'un orta sahanın solu/sağı gibi oynadığı orta saha kurgusunu beğendim ben Saracchi ve Yedlin maşallah kanat oyuncusu gibi zaten ama ortada oynayacak pasları atacak oyuncu kesinlikle ama kesinlikle Emre Akbaba olmamalı şu kadroya baktığımda pas alış/verişiyle çevre görüşüyle onu yapabilecek tek adam Feghouli gibi geliyor

Yedlin--------------Saracchi
Taylan
Gedson-E.Kılınç
Feghouli

Şu kurgu olabilir gerçekten ama mıy mıy pas yapıp top dolaştırıp oyalanmak yerine doğrudan rakip kaleye inmenin yolunu bulmamız gerekiyor
Feg yerine ogulcani koyabilirsek takim 1 tik daha direncli olabilir Feg kendini toparlayana kadar ikinci yari girmeli bence .Ogulcani koydugumuzda daha presci bi takim oluruz .3.forvet gibi kullanabiliriz Ogulcani

Biraz olsun içimize su serpildi rahat bir uyku nihayet çekebileceğiz. Cuma'ya kadar kral benim sonrasına bakacağız. :)

Maça gelecek olursak Gedson-Luyindama ve Yedlin'li sağ blok hiç işlemedi işlemesi beklenemezdi. Ömer Bayram'ı içe koyma fikri hiçte yabana atılmamalı geçen yıl yaptıkları ortada o da dümdüz gidiyor Gedson da ama Ömer en azından duran top olsun tempo olsun daha iyi Gedson büyük skandal aldığını ya stoperlere veriyor ya da ileri dönüp kaybediyor. Belhanda'nın 1 senede ezdiği topu 1 maçta eziyor bunu görememek körlüktür.

Mostafa da durgunluk var Erzurum maçıda dahil gol atmasına rağmen o ilk zamanlarda ki istasyon olma olayı yok biraz cahil bir çocuk duygusalda gurbete geldi dil yok baş yok bence ailesini getirtsek iyi olacak.

Falcao ise büyük yanıldığım bir konu oldu adam resmen küllerinden doğmuş vaziyette yani Mohamed'in üzerine çıktı şu an ve bence 1.alternatif.

Son olarakta 4-4-2 olayının bu maç ile son bulacağını düşünüyorum, Feghouli'nin neden bu ligin en iyisi olduğunu gösterdiği bir asist ile maç kapandı ah bir mucize olsa GBirliği yarın çelme taksa diyorum ama FB kazansa bile kör topal yola devam en azından ölmedik!

Srfsz kuşlar taylanin pozisyonun sadece ayağa vurduğu görseli paylaşıp kırmızı güme gitti diye yaygara koparıyor.. ya bu kadar kansız adı şerefsiz olunmaz ki tek bir yerde video şeklinde yok sadece vurduğu anki foto

Ekli dosyayı görüntüle 117624

Şu pozisyona bir tek ben mi takılıyorum? Neden sarı verilmedi ve neden hiç konuşulmuyor? Bize gelince sabaha kadar konuşanlar bunu neden görmüyor? Hem de hakemin gözü önünde! Şiddetli bir dirsek vurdu.
Bu pozisyonu tekrar izlersen eğer hakeme iyice bak.
Kayserili oyuncunun dirseği vurduğunu gördükten sonra marcao yere düşmeye anda kafasını başka yöne çeviriyor ki görmemiş olsun.

Feg yerine ogulcani koyabilirsek takim 1 tik daha direncli olabilir Feg kendini toparlayana kadar ikinci yari girmeli bence .Ogulcani koydugumuzda daha presci bi takim oluruz .3.forvet gibi kullanabiliriz Ogulcani
Oğulcan'ı biraz daha şey gibi değerlendirsek hani ilk 11 oyuncusu değil de ilerideki ikili için mücadele gücü gerektiğinde fiziğiyle çalışkanlığı ile dediğin gibi prese yakın oyunuyla ihtiyaç olduğu anlarda sonradan oyuna alınacak oyuncu olabilir

Ama tam ortada biraz daha saf beyin oyuncuya ihtiyacı var gibi takımın Gedson Emre Kılınç filan o kadar müthiş oyun kurucu değiller

Üst Alt