SL 20/21 H:32 | Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş | MS | 4 Nisan - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:32 | Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş | MS | 4 Nisan

Şimdi bunlar da yenildi

Birşey oynamadılar ama maç sonuna kadar sistemleri belli

Telaşlı telaşlı hareketler yok

Stoperi forvete göndermek yok

3-4 oyuncu birden değiştirmek yok

Rakibi de yaklaştırmadılar kelelerine pek

Son dakikaya kadar denediler, olmadı

Biz bir gol yiyince takım dağılıyor

bizim orta saha fecaat. geri düştüğümüz maçta oyunu rakip kaleye düzenli bir şekilde yıkabilecek çapımız yok. belhanda-taylan-kılınç bile bu konuda daha iyiydi bu konuda ki onlar bile beşiktaş'a-fener'e yetersiz kalır kağıt üzerinde. transfer dönemi gerçekten tartışmasız bir 6 ve 8'in ikisini de düşünmemek intiharımız oldu. irfan olmasa da o ayarda bir 8 numara ya da taylan'ın da önüne koyabileceğimiz bir 6 numara elzemdi. dımdızlak kaldık şimdi.

bunların alanyayı yenmesi mümkün değil, işin garibi gerçekten geri dönebiliriz ama daha yiyeceğimiz cezalar, vereceğimiz penaltılar, milli yapacağımız kaleciler var... Hepimize sabır diliyorum

Şimdi bunlar da yenildi

Birşey oynamadılar ama maç sonuna kadar sistemleri belli

Telaşlı telaşlı hareketler yok

Stoperi forvete göndermek yok

3-4 oyuncu birden değiştirmek yok

Rakibi de yaklaştırmadılar kelelerine pek

Son dakikaya kadar denediler, olmadı

Biz bir gol yiyince takım dağılıyor
rakip çıkmadı ki yaklastirmadilar olayı yok 50 dakikaya kadar sürekli yaklaştı adamlar. ilk yarının en kötüsü 14 numara sürekli top kaybı ysamasi haricinde ofansif olarak iyiydiler.
Vida son 5 dakika forvet oynadı.
kasımpaşa penaltıdan sonra net dağıldı ve ataga kalkmadilar. Sunlarin yerine fener yada biz olsak kontradan 3 tane daha atardı kasımpaşa.

Onca seye ragmen son 5 macta sadece duzgun 11 tercihleri ve oyuna hamleler yapilsaydi su an liderdik rahatca. Les kadro, inanilmaz kotu kadro muhendisligi, cok formsuz bir teknik ekip ve oyuncu grubu, artniyetli hakemler ve diğerleri.. hepsine ragmen acik ara liderdik sadece bay Terim dogru tercihler yapabilseydi.

Güncel durum en kötü hallerde
bjk 64
fb 62
biz 61

Biz ve fb bay geçecek daha. O yüzden bjknin 3 puan artı hakkı daha var.
Bu hafta biz geçerek sıvamızı savacağız. Fenere daha var. 36. hafta olması lazım.

bjk alanya zor maç. fener de malatya ile adamlar aşağıda mücadele veriyor.
Bizim için iyi denk gelmiş, bay maçına böyle hafta en azından...

Ama sorun şu, biz kalan dokuz maçı alabilecek miyiz, fenerin umudu varsa bizim hayli hayli olsun yani.
Adamların bize ve bjkye karşı ikili averajı bile yok, puan puana da şansı yok o derece. Gelip geçse kalıcılığının garantisi bile yok.
Hakemler destek attı da yine de gördük ya. Oturmuş tek takım dediğimiz bjk bile üç beş adamla ayakta, olmayınca gördüler işte...
Ayrıca TR kupası finali de denilene göre bizle Hatay maçı arasına diyorlar.
Çok kritik üç maç... Bjk bizim Ankaragücü sürecimize girerse de şaşırmam.

fb bakıldığında, kardeşleriyle dolu fikstürde avantajlı ama ona da garanti kazanır eder diyemiyorsun ki.
Düşme mücadelesine gelince işler çok kızışır, değişir. Bana sorsanız ben 2006da misal fb olur diyordum, Denizli sürpriz yaptı.
Daha önce dedim, kimse dolu dolu gitmez, kimseyi erkenden koparttırmazlar.
Az hata çok iş yapan takım kazanacak bu yarışı da. Biz olursak bayağı mucize olarak bakarım ama 2015 örneği de var. Tek artısı 1-0 ile iyi gidiyorduk. Keşke biraz futbol ve kalan dokuz haftada artık oturmuş bir kadro izlesek...fbnin matematiksel ümidi devam edene kadar şansımız var hatta o affedersiniz salaklıklarını değerlendirebilecek bir kadromuz da. Keşke biraz kendilerine gelseler, keşke...

Üst Alt