SL 20/21 H:4 | Fenerbahçe 2-1 Fatih Karagümrük | MS | 3 Ekim - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geçen hafta Terim’in fb’ye verdiği hayat öpücüğünden sonra fb artık en büyük şampiyonluk adayı oldu.

Geçen hafta bizim için “ya ver kurtul, ya vur kurtul” maçıydı. FT verip kurtulmayı becerebildi. fb’yi vurup bitirmek varken her zaman ki gibi yine imdadına Terim yetişti.

İşe yaramazlar son 5 dakika kala penaltı kaçırmış.
Maç 1-0 olunca fener farka gider diye kapatmıştım yazık oldu.

Keşke puan kaybetselerdi.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
O değilde reis biz Fener gibi 15 adam alıp böyle oynasak bombalardın bizi.

Fener'i övüyorsun gibi, yakışmıyor sana.

Komik ya algi yapicanda biraz calis üzerine bu tarz yorumlar baydı elle tutulur bir yani yok sevgili fahri
Geçen hafta Terim’in fb’ye verdiği hayat öpücüğünden sonra fb artık en büyük şampiyonluk adayı oldu.

Geçen hafta bizim için “ya ver kurtul, ya vur kurtul” maçıydı. FT verip kurtulmayı becerebildi. fb’yi vurup bitirmek varken her zaman ki gibi yine imdadına Terim yetişti.

hedef23

O değilde reis biz Fener gibi 15 adam alıp böyle oynasak bombalardın bizi.

Fener'i övüyorsun gibi, yakışmıyor sana.
Arkalarında ki; medya, fenerasyon ve hakemlerle neler yapabileceklerini çok iyi biliyorum.
O sebeple bunlarla araya açabildiğimiz kadar açmalıyız.
Temkinli olmaktan zarar gelmez.

Fener'in aldığı oyunculardan hiçbirini bize istemezdim.
Bir tek Ömer Faruk var bize gelsin diyebileceğim.
Diğerlerini at çöpe.
Ha birde samatha'yi isterdim.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Milli araya puan kaybıyla girseler çok iyi olacaktı yav. 15 gün birbirlerini yerlerdi.

Karagümrükte mallığına doymasın. 2 tane kabak gibi gol hediye ettiler bir de penaltı kaçırdılar.

Komik ya algi yapicanda biraz calis üzerine bu tarz yorumlar baydı elle tutulur bir yani yok sevgili fahri

hedef23

Ne algısı? 3 senedir bi dünya masrafa rağmen leş gibi top oynatıyor. Geçen sezon sonu gördük ft’nin yapabileceğini. Bu sezon farklı mı olacak zannediyorsunuz. 2 maç umutlandık acaba bir şeylerdeğişir mi diye. Balon hemen patladı. 3 senedir aşağı gidiyor takım. Kör müsün, bunu nasıl göremiyorsun aklım almıyor.

renktaş daha 37 maç var

otuz yedi

o t u z y e d i

o-t-u-z y-e-d-i

thirty seven

Öncesini bilmem de son 15 dk açtım Karagümrük acayip ataklar yaptı. Çok beğendim oyunlarını
Topu yarı sahadan çıkaramadı fb

82'de açtım maçı uzatma dahil 13 dakika izledim, FB haftada tek maç oynuyor sahada adım atacak hali kalmamıştı. Karagümrük 1 penaltı 2 net gol kaçırdı.
FB tahmin ettiğim gibi her maçları 3 ihtimalli 2-3 maç hariç favori değiller bu tarz takım şampiyon çok zor olur. En büyük aday biziz.

82'de açtım maçı uzatma dahil 13 dakika izledim, FB haftada tek maç oynuyor sahada adım atacak hali kalmamıştı. Karagümrük 1 penaltı 2 net gol kaçırdı.
FB tahmin ettiğim gibi her maçları 3 ihtimalli 2-3 maç hariç favori değiller bu tarz takım şampiyon çok zor olur. En büyük aday biziz.

fb’nin hakemleri, federasyonu var, siyasi desteği var. Bizim sadece top oynayarak kazanma şansımız var. Bu sezon geçen sezona göre herkes gerilemiş. fb şampiyonluğa oynar. Başak, ts, bjk ve biz geriledik. Alacakları destekle birlikte fb yukarda tutulacaktır.

Üst Alt