SL 21/22 H:20 | Trabzonspor 1-0 Malatyaspor | MS | 7 Ocak - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:20 | Trabzonspor 1-0 Malatyaspor | MS | 7 Ocak

Pozisyonlara yeni bakabildim.hayırlı işler diyorum. Yıllar sonra çekilecek belgesel serisinde bu sezonun olacağı kuvvetle muhtemel. O günleri de göreceğiz elbet.

özet izledim net penaltıymış.

ilk yarıdada topla oynadıktan sonra bilerek yapılan surata hareket var (Sarı gibi ama kırmızıda ihtimali olabilir bilerek olduğundan)

Fırat Aydınus chronicles.

özet izledim net penaltıymış.

ilk yarıdada topla oynadıktan sonra bilerek yapılan surata hareket var (Sarı gibi ama kırmızıda ihtimali olabilir bilerek olduğundan)

Fırat Aydınus chronicles.
Herkes tsyi şampiyon kabul etti ya artık bunlara hakemler yüzyılın kıyaklarını yapacaklar. İçlerinde pislikleri rahat rahat akıtıp egolarıyla böbürlenecekler. Çünkü kimse baskı kurmayacak hesap sormayacak

Herkes tsyi şampiyon kabul etti ya artık bunlara hakemler yüzyılın kıyaklarını yapacaklar. İçlerinde pislikleri rahat rahat akıtıp egolarıyla böbürlenecekler. Çünkü kimse baskı kurmayacak hesap sormayacak
çünkü kimse Trabzonspor'un şampiyon olmasına üzülmez.
çünkü başka büyük takımın yer yarılmadığı sürece şampiyonluk şansı %1 in üstünde değil.
çünkü biz Fener 4. yıldız takmasın BJK de iki yıl üst üste yapmasın diye trabzon olsun diyoruz.

TS yerine BJK 19-20 puan ya da FB olsaydı lider - çoktan kelleler uçmuştu. TD, Yönetim artık kimse.

çünkü kimse Trabzonspor'un şampiyon olmasına üzülmez.
çünkü başka büyük takımın yer yarılmadığı sürece şampiyonluk şansı %1 in üstünde değil.
çünkü biz Fener 4. yıldız takmasın BJK de iki yıl üst üste yapmasın diye trabzon olsun diyoruz.

TS yerine BJK 19-20 puan ya da FB olsaydı lider - çoktan kelleler uçmuştu. TD, Yönetim artık kimse.
Onlarda kelle kalmadı hepsi gitti.
Bizimkisi büyük baş öyle kolay kolay alamazsın, Burak başkan hiç alamaz.

Gscimbom mobil

Penalti dogru, kirmiziya katilmiyorum. %100 bariz gol sansi yok hatta hic yok fakat %100 penalti
çorba oldu konu :D ben bu pozisyonda kirimizi beklemdim zaten

ben berkana hem kirimizi hem penaltıyı yapistirdilar dedim ki Berkan elini omzuna koymasi yetti ve orada hakem once kart sonra penaltı calmisti , beyinsiz oldugunun en net kanıtı idi .

Burda da hakem hem boksu, hem de bunu atlamistir.

Üst Alt