SL 22/23 H:1 | Beşiktaş 1-0 Kayserispor | MS | 6 Ağustos - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:1 | Beşiktaş 1-0 Kayserispor | MS | 6 Ağustos

Hocalarının kredi kazanması daha iyi olur, kamp dönemi tam kadro kampa gidiyoruz dediler transfer tahtası kapalı olan Kayseri'ye karşı özette koyacakları pozisyon dahi yok :asd:

2 iyi transfere Bjk nın kadroda taş gibi olur. Bjk için tek dezevantaj var Şenol Güneş boşta olduğu için hocayı istemeyen güvenmeyen büyük bir kesim var. Kadro olarak çok kötü olduklarını düşünmüyorum.

2 iyi transfere Bjk nın kadroda taş gibi olur. Bjk için tek dezevantaj var Şenol Güneş boşta olduğu için hocayı istemeyen güvenmeyen büyük bir kesim var. Kadro olarak çok kötü olduklarını düşünmüyorum.
Orta saha ve defanslari kötü. Kanatları statik oynuyo gehezal arada bugünkü gibi atar yada bir kaç maç oynadığı kanatta yavaş bek varsa orta açarak asist yapabilir. Bugün sahada yoktu gol attı sadece. Diğer kanat nkudu başı kesik tavuk gibi. Beyinsiz oynuyor. Acikcasi bizde olsa istemezdim. Werghost iyi oyuncu ama ceza sahası içi oyuncusu orta saha kitlendigi anda top gelmez. Defanslari leş. Yani bu takıma en az 4 tane çok iyi oyuncu lazım. Gedsona yatırdıkları para bi taraflarında patladı. Yani bu 4 transferi nasıl yaparlar ayrı bir soru. Yapsalar bile üst düzey adam alamazlarsa yine işleri çok zor. Hoca konusuna girmedim bile. Bugün Kayseri gibi orta alt bir takım biraz becerikli olsa 2-3 tane sallayacakti

BJK’nin kadro zaafiyeti çok büyük. Özellikle ilk 11’e koyacak yerli oyuncu sayısının ve kalitesinin düşüklüğü büyük sıkıntı yaratacak. Yedek kulübesinde hamle oyuncusu neredeyse yok.
Kayseri maçında zor anlar yaşadılar ve şans eseri kazandılar ama bu sene erken havlu atacaklar gibi görünüyor

Üst Alt