SL 22/23 H:1 | Fenerbahçe 3-3 Ümraniyespor | MS | 8 Ağustos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:1 | Fenerbahçe 3-3 Ümraniyespor | MS | 8 Ağustos

1652728547194.png

1659369210392.png
1652728556919.png
1659369228492.png

1659369235935.png

Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 1. Hafta
Fenerbahçe - Ümraniyespor
Ülker Stadyumu
8 Ağustos 2022 Pazartesi
21.45

Umraniye'nin kadrosunu inceledim tmarktta hicbir seye benzemiyor. Bammou da gitmis. Slovacko da yormadi bunlari. Malesef birinci haftayi lider kapatmalari olasi duruyor

Ümraniyespor'un yorumlanacak bir şeyi olduğunu sanmıyorum. İstanbulspor ile birlikte Tff 1.lige göndersen belki çıkamazlar bile şu kadrolarıyla. Yatırım yapmadan geldikleri gibi giderler.

Trabzon, iç sahada Beşiktaş ve Fener ligin en kolay maçlarıyla sezona başladı.

Antalya ve Konya gibi belli başlı takımlar dışında şu rezalet kadrolara sahip takımların puan alabileceğini sannıyorum.

Beşiktaş'ın kadrosu geniş değil ama biz, fb ve ts derinlik olarak yedekte şöyle lige göre 3-4 baba oyuncuyu yedekten oyuna alacak durumda veya o duruma geleceğiz

Puan ortalaması yüksek olabilir bu sene.

Şu 1 ayı bazı kulüpler çok iyi geçirmek zorunda.

Bu fenerin fikstürü de çok kekstra başlıyor yaw. Yeni çıkmış Ümraniye, sonra her sezon en rahat deplasmanları olan Kasımpaşa. 3. hafta Ads ile içerdeki maçta bir şeyler olabilir belki. Konya deplasmanı bile herifler Konferans elemesiyle uğraşırken olacak. 4'te 4'e müsait fikstür.

Bu fenerin fikstürü de çok kekstra başlıyor yaw. Yeni çıkmış Ümraniye, sonra her sezon en rahat deplasmanları olan Kasımpaşa. 3. hafta Ads ile içerdeki maçta bir şeyler olabilir belki. Konya deplasmanı bile herifler Konferans elemesiyle uğraşırken olacak. 4'te 4'e müsait fikstür.
Konya cok formda,bu aralar Konya ile oynayacak olmalari daha iyi.Mumkun degil 4'te 4 yapamazlar

ADS ve Konya'dan 2/2 ile çıkmaları çok zor. Hele hele Konya ile şu an oynamak istemezdim ben. Lige hazır ve formdalar, düşüşe geçtiklerinde denk gelmek daha iyi. ADS de sürprize açık takım.

Üst Alt