SL 22/23 H:10 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 16 Ekim - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu iki ekip de bizi normal sartlarda rahat yener.
Tempo olarak dunya kadar fark var BJK ile bizim aramizda.
Abi adamlar durmadan kosuyor, mucadele ediyor.
Heriflerin forveti tamamen oyunda, kac kez geri gelip top aldi, dagitti sayamadim.
Kanatlari topu alip iniyor, orta yapiyor ve gol buluyorlar..
Insan uzuluyor gercekten, kac sene oldu adam gibi futbol izlemeyeli..
Sorun da tam olarak bu bizde en az 1 çoğu zaman 2 oyuncu sahada yürüyor bu hafta ise hem mata hem mertens hem icardi sahada yürüdü ve sonuç olarak Kayseri bizi az kalsın 5'lik yapıyordu.

Kargalar veya kuşlar bizi böyle yakalasa Okan en az 7 tane yedirebilir.

Mata ve icardi gibi Mücadele etmeyen yada Mertens gibi yaşı nedeniyle pozisyonsuz kalan isimlerin futbolda yeri yok artık.

Bardhi 1-3 yapmış olsa skoru belki bulacağı boşluklar ile 1-4 / 1-5'i bile yakalayabilirlerdi. Maçın kaderine etki eden bir pozisyon oldu

milletin topçularını köpek gibi salyalarım akarak izliyorum lanet olsun böyle işe adamların çöpleri bile bizim sözde dünya yıldızlarından daha istekli daha etkili oluyor gördükçe bir fazla deliriyorum

son olarak ekleyeyim uzun vadede kötü sonuç oldu fb güle oynaya gidecek şampiyonluğa bizim reziller küme düşmeye oynar bjk kazanmalıydı ts istikrarlı değil yarışta çok tutunamaz

son olarak ekleyeyim uzun vadede kötü sonuç oldu fb güle oynaya gidecek şampiyonluğa bizim reziller küme düşmeye oynar bjk kazanmalıydı ts istikrarlı değil yarışta çok tutunamaz
TS ilk 4-5 haftalık (bizim oynadığımız) döneminden daha iyiye giden bir performans gösteriyor. Bizim ise tam tersi düşüş yaşadığımız bir dönem

Hakemleri arkasına almış bir TS ve İstanbul'da kötü sonuçlar almadıklarını düşünürsek yine büyük favori olabilirler

İstifa diye naralar atılan Ismael bile Beşiktaş'a iyi kötü bir rölanti, tempo kazandırıyor. Bizim Okan hoca tamamen boş. Ligde tek net etki gösteremeyen hoca olabilir.

İstifa diye naralar atılan Ismael bile Beşiktaş'a iyi kötü bir rölanti, tempo kazandırıyor. Bizim Okan hoca tamamen boş. Ligde tek net etki gösteremeyen hoca olabilir.
okan'da büyük etki yaratıyor aslında, oyuncularin hepsini çöp etmeyi başardı kısa sürede. takımı başı boş bıraksan bu kadar olmaz yani. hakkını vermek lazım, bu konuda rakipsiz

8jkyi cidden beğenen oldumu lazyo farkı kaçırdı ben hiç begenmedim tinercileri Raşid ve nkodu olmasa muhtemelen gol atamazlar
Kayseri maçındaki rezil oyunumuz duzelirse tinercilerin rakip.olmaz

milletin topçularını köpek gibi salyalarım akarak izliyorum lanet olsun böyle işe adamların çöpleri bile bizim sözde dünya yıldızlarından daha istekli daha etkili oluyor gördükçe bir fazla deliriyorum
sorun topcularda degil sorun okanda, okan hoca falan degil ..bak idaa ediyorum kov okan buruku getir gecen sene cayci diye sovdukleri torenti ..top oynaniyormu oynanmiyormu gor

Üst Alt