SL 22/23 H:12 | İstanbulspor 2-5 Fenerbahçe | MS | 30 Ekim - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okanın başta gelmesi hata, gerçi gelmese yetersizliği iyice ayyuka çıkmış Fatih hocamı getireceklerdi. Mertense 4m bayılanlar hocada bu paraya kıyıp kaliteli yabancı hoca çekemedi. Şu aşamada Okan gitsin denmesi komik. Devre arası yabancı hoca getirip yöneticiler işbilmezliklerini en ileri seviyeye taşımasınlar.
Sana bu cumleleri yazdiran hayat bize neler yapmaz be hey gidi Puki ustat

hoca değişimini unutalım. gereksiz gündem yapılmamalı.

önümüzdeki iki maçı atlatırsak umutlar yükselir

skorlar gelmezse zaten oradan çıkmamız zor olacak. değişim yapmak fayda getirmeyecek.

Bir zamanlar her puan kaybindan sonra surekli Terim’i destekleyen uyelere laf atip Okan Buruk’u yazip duruyordun. Okan Buruk geldi ama bakiyorum da 2 ay sonra hemen pes etmissin renkdas.
Kayseri ve alanya macinin ikinci yarisinda yıktı beni renkdaş. Hele kayseri macini 15 gün bekleyip öyle bir sey izleyince kahroldum. Bjk ve başak maçlarından sağ salim çıkıp güven kazanması lazim.

skorlar gelmezse zaten oradan çıkmamız zor olacak. değişim yapmak fayda getirmeyecek.
hoca değişimi fayda sağlayabilir bir yere kadar ama mevcut kadro şampiyon olacak kadar iyi değil bence. bunu hoca değiştirirsek yaşayıp göreceğiz. ya aslında çok uzak değil geçen seneki değişimde gördük. torrent yerine iyi bir hoca gelse çok mu farklı olacaktı tablo

üstat benim de anlamadığım mesele tam da bu. okan hoca gitsin istiyoruz yerine kimi getireceğiz kaça getireceğiz? getirebilsek sezon başı getirirdik gibi geliyor bana. x5 maaş olan hocaya imrenip hoca değiştirelim diyoruz da kimse de demiyor o para var mı bizde
o paraları çıkmazsak gelen torrent ve valerian profilinde isimler oluyor
Sezona başlanılan hocayla sezon bitirilmeli bence çok büyük çöküşler yada takımın hoca ile iletişimde ciddi problemler yoksa. Sürekli TD değişikliği daha çorba gibi yapıyor. Ben sezon başında yabancı TD'den yanaydım hala da öyleyim ama bunun zamanı şimdi değil sezon sonu bunun değerlendirilmesi yapılmalı ciddi problem olmadıkça. Yabancı TD'den yana olma sebebimde bir yapı bir sistem oturtmak istiyorsan bu ancak yabancı TD ile olabilir bunu mevcut yerli bir TD ile yapamayız maalesef.

Son düzenleme:
Neymiş strateji bilmezmiş adam süper kupada oynamış ya italya ligi görmüş . Td tecrübe az de tamam strateji bilmez nedir ya sırf aşağılamak için.

Simdi yazmiyim diyorum ama zorluyosun.Abi pandemiden once ezici oynadigimiz 8 hafta sonrasinda trabzon ve basakehirden 2 puan gerideyken bile şampiyonluk ihtimalimiz azdi sana göre.o yuzden birak bu isleri

hoca değişimi fayda sağlayabilir bir yere kadar ama mevcut kadro şampiyon olacak kadar iyi değil bence. bunu hoca değiştirirsek yaşayıp göreceğiz. ya aslında çok uzak değil geçen seneki değişimde gördük. torrent yerine iyi bir hoca gelse çok mu farklı olacaktı tablo
bana göre 2 maçın üzerindeki farklar kolay kapanmaz. biz şu an sınırdayız.

7 ve üzeri farkla geriye düşersek dönemeyiz gibi geliyor. o noktadan sonra hoca değiştirmek işe yaramaz bence. hatta gelen adam sene sonuna kadar yıpranır.

Üst Alt