SL 22/23 H:14 | Beşiktaş 0-0 Antalyaspor | MS | 26 Şubat - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlhan hoca haklıydı, gelip hazıra konuyorlar, Selçuk çok kötü başladı, volkan 2 senede 3-4 takım gezdi, Nuri desen takımı bjk maçında 0.08 xg ile maçı bitiyor, bu ise emek veren senelerce uğraşan adamların yerine bunlar geliyor.

Bu arada cümleyi eksik yazmışim şimdi farkettim 😂 elbette hoca olacaklar ama hemen hoca olup süper lig takımlarında başlamaları diye ekleyeyim

İlhan hoca haklıydı, gelip hazıra konuyorlar, Selçuk çok kötü başladı, volkan 2 senede 3-4 takım gezdi, Nuri desen takımı bjk maçında 0.08 xg ile maçı bitiyor, bu ise emek veren senelerce uğraşan adamların yerine bunlar geliyor.

Bu arada cümleyi eksik yazmışim şimdi farkettim 😂 elbette hoca olacaklar ama hemen hoca olup süper lig takımlarında başlamaları diye ekleyeyim
Evet süper ligden başlamaları benim de garibime gidiyor.

Galatasaray 100 tır yardım göndermiş, çadırlar kurmuş, konteynirlar kurmuş, deprem bölgesinde depo kurarak harika bir organizasyon yapmış ama sahaya oyuncak atan takım kadar takdir görmedi, bu ülkede şov işe yarıyor
Ha bide maçımız olmadığı için istifa diyemedik

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

GS düşmanlığı bayrak değiştirecek gibi durmakta. Boş ver, Allah görüyor, o yeter.

Korku Cumhuriyetinde bu tezahuratlar büyük işler. Valla biz nette bir şey yazmaya çekiniyoruz. Kaç arkadaşım saçma sapan nedenlerle mahkemeye çıkmak zorunda kaldı.

Tokitaş mı yani...
Neyse onların bize yaptığını yapmayacağım.
Minnet bekliyorlar hep yaw. Bunlar olmasa çakıltaş çağında falan mı kalırdık.... Vallahi şu ortamı görünce o meşhur sözü diyesim geliyor, taşı taşa vuraydım da harbiden bu döneme denk gelmeseydim. Çok yalnız hissediyorum kendimi görüş anlamında ama sıkıntı yok. Haklının acelesi yok kafasındayım.

Akbilspor açıklama yapmış
Sizin zaten siyasetin ürünü olduğunuzu cümle alem biliyor taraftarı bile olmayan mini minnacık bir şeysiniz
İnsanların hür iradesi ile, görevini yerine getiremeyen kurumları istifaya davet etmesine kimse karışamaz

Bahçelininde,kayserininde açıklamalarını doğru bulmuyorum..Anlamsız..Yalakalık ve şirin görünmek kanımıza işlemiş…

Uğurunda bunlardan farkı yok.Nerden biliyor bahçelinin 10 gündür piyasada olmadığını..Ne yapacak 75 yaşındaki adam sahaya çalışmayamı gidecek.Muhtemelen dolaylı yollardan çok fazla katkısı olmuştur.

Bizim taraftarlar kesinlikle bunlara uymamalı..Siyasi anlamda ne kimsenin lehine nede aleyhine tezahürat yapmamalıdır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Eğer siyasi bir kişilik iseniz yaptıklarınızı toplum görmeli ki devlet büyükleri bizimle demeli. Onun için Uğur yazdığında son derece haklı. 10 gün sustu sonra saçma sapan şeyler konuştu.
Bizim tarafımızdan bakarsak bu işlere kesinlikle girmemeliyiz

Üst Alt