SL 22/23 H:22 | Karagümrük 1-1 Beşiktaş | MS | 31 Ocak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:22 | Karagümrük 1-1 Beşiktaş | MS | 31 Ocak

1629751652857.png

1649785360896.png
1628508946611-png.133995
1675017202530.png

1672245473983.png

Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 22. Hafta
Karagümrük - Beşiktaş
Atatürk Olimpiyat Stadyumu
31 Ocak Salı 2023
20:00

Bu maç Mert Günok'a bağlı adam her maç 5-6 tane karşı karşıya çıkarıyor şu an beşiktaş 5/5 yaptıysa tamamen Mert Günok sayesinde aksi durumda 5 maçta 1 galibiyetleri olurdu. Karagümrük kaleciyi geçerse maçı kazanır.

Bu maç Mert Günok'a bağlı adam her maç 5-6 tane karşı karşıya çıkarıyor şu an beşiktaş 5/5 yaptıysa tamamen Mert Günok sayesinde aksi durumda 5 maçta 1 galibiyetleri olurdu. Karagümrük kaleciyi geçerse maçı kazanır.
alanya macında ilkyarıyı tam izlemedim.ilkyarı ahmed hassan üzerine vurmus,ikinci yarı da caprazdan erencan üzerine vurdu.onun haricinde alanya hep dısarı attı pozisyonları.kasımpaşa macında begenmiştim merti,ben qunes üzerine vursa da ilk pozisyonda.konya macında da hatadan sonra toparladı.

mert formda ama yetmez.merti de yiyecek o bjk savunması

alanya macında ilkyarıyı tam izlemedim.ilkyarı ahmed hassan üzerine vurmus,ikinci yarı da caprazdan erencan üzerine vurdu.onun haricinde alanya hep dısarı attı pozisyonları.kasımpaşa macında begenmiştim merti,ben qunes üzerine vursa da ilk pozisyonda.konya macında da hatadan sonra toparladı.

mert formda ama yetmez.merti de yiyecek o bjk savunması
Bunları tutan 3 adam var. Mert, Gedson ve Cenk şunlar olmasa 5 maçta galibiyet bile alamazlardı. Şenol Güneş geldikten sonra Gedson acayip seviye atladı bunların orta sahayı tek başına ayakta tutuyor.

Hatay son hafta bence o iş oraya kalmaz onu çıkarsak Giresun, Antep, Konya, Alanya ve Ankaragücü deplasmanları var İstanbul da da beşiktaş deplasmanımız var.
Ankaragucunu unutmuşum haklısın Giresun yeneriz, Antep çok karışık durumda finansal krizdeler Konya palet sonrası ankaragucune kaybetti geçen hafta.Alanyayi yedeklerle yendik bizi zorlayacaklarini sanmıyorum. Hatay maçı zaten formalite olur.Sikintili 2 maç var bence Giresun ve bize tarihimiz boyunca ters gelen ankara deplasmanı.Allahın izniyle çok rahat şampiyon olacağız

Ankaragucunu unutmuşum haklısın Giresun yeneriz, Antep çok karışık durumda finansal krizdeler Konya palet sonrası ankaragucune kaybetti geçen hafta.Alanyayi yedeklerle yendik bizi zorlayacaklarini sanmıyorum. Hatay maçı zaten formalite olur.Sikintili 2 maç var bence Giresun ve bize tarihimiz boyunca ters gelen ankara deplasmanı.Allahın izniyle çok rahat şampiyon olacağız
İlk yarı fikstüre göre 18 haftada 42 puan aldık inanılmaz bir puan olduğunu düşünüyorum sezon başı kağıt üstünde herkes puan hesaplaması yapmıştır ligin başında ilk yarı bittiğinde fenerden -3 puan arkada girsek yeterli deniyordu hatta kadıköy maçı geçsin -3 puan olsun gerisini hallederiz denilen yerde geldiğimiz nokta ortada bence bundan sonrası da Galatasaray'ın zirveyi oynama becereside işin içine girince zorlu diyebileceğimiz kimse yok.

İlk yarı fikstüre göre 18 haftada 42 puan aldık inanılmaz bir puan olduğunu düşünüyorum sezon başı kağıt üstünde herkes puan hesaplaması yapmıştır ligin başında ilk yarı bittiğinde fenerden -3 puan arkada girsek yeterli deniyordu hatta kadıköy maçı geçsin -3 olsun gerisini hallederiz denilen yerde geldiğimiz nokta ortada bence bundan sonrası da Galatasaray'ın zirveyi oynama becereside işin içine girince zorlu diyebileceğimiz kimse yok.
Üstelik 9 haftalık manyak totemim sürüyor. Emreyi engelledim ve maçtan önce maç başlığına yazmıyorum.9 da 9 devam ediyor edecekte

Batuhan
Biraschi Dresevic Rayyan Levent
Ozdoev Ricci Shukurov
Colley Diagne Borini

Kesik yiyen Viviano ve Salih Dursun'u hesaba katmazsak bu 11 disinda sözlesmeli futbolcularindan en fazla süre alan isim Nicolas 290 dakika ile.
Yeni transferler Bertolacci, Ljajic ve Feghouli 3'lüsü ligde toplam 1 dakika süre buldu (Bertolacci o da).​

Bunları tutan 3 adam var. Mert, Gedson ve Cenk şunlar olmasa 5 maçta galibiyet bile alamazlardı. Şenol Güneş geldikten sonra Gedson acayip seviye atladı bunların orta sahayı tek başına ayakta tutuyor.
gedson senol geldiğinden beri sadece bu maç geride oynadı.diğer maclarda önde oynuyodu ama yetenekleri ön taraf için yetmiyodu.yine geriye gelip adam kovalıyodu,top alıyodu.gedson önde oynarsa sadece top tasır ama yaratıcı olmaz

Üst Alt