SL 22/23 H:23 | Fenerbahçe 4-0 Konyaspor | MS | 25 Şubat - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:23 | Fenerbahçe 4-0 Konyaspor | MS | 25 Şubat

Yavv siz şikecilerin deprem felaktinden dolayı mı iktidarı istifaya davet ettiğini sanıyorsunuz? Adamlar Adana Demirspor maçında olan hakem kararlarına istinaden (bana göre hakem fena maç yönetmedi, ama bu şerefsizler alışık böyle şeylere bknz: Trabzonspor maçında Kim'e verilen kırmızı kart olayina) yaptı.

Bu şikeci camia, futbola siyaseti katıp kollanmak istiyor. Aziz Yıldırım bunu 20 sene yaptı, o yüzden kayak merkezinde mağlubiyet görmedi bize karşı. Sonra zaten siyaset ile ters düşüp 3 temmuz olayı yaşandı. Darbe olunca kumpas adı altında yapılan şikelere kılıf uyduruldu. Darbe başarılı olsaydı, malûm parti kumpas kurdu olacaktı.

Bizi kollamıyorsunuz, istifa edin, diye tezahürat ediyorlar. Bazı arkadaşlar da bunu beğeniyor. I don't know valla.

beyaz Türkler ne lan :D Ulan varya şu akit çalışanlarını bi elime verseler yemin ederim öyle böyle dövmem böyle aklımda acayip şekil acı verişler var hepsini uygularım üstlerinde

Gelir duzeyi orta-iyi olan, Ataturk'e ve kurucu Cumhuriyet degerlerine bagli, egitimli, sehirli ve kulturlu Turkiye Cumhuriyeti vatandasi olan kimseler... Benim anladigim bu. Yani toplumunun genelinin olmasi gereken seviye aslinda..

Ulan ne güzel hemen her maç 1 penaltı 1 rakibe kırmızı joker devreye giriyor be. Penaltılar kırmızılar haklı haksız ayrı konu, bir inanılmaz bir avantaj, hatta neredeyse maçın galibiyetle sonuçlanma ihtimali ortada oyun moyun yokken bile %75-80'lere çıkıyor.

Neyse bunlardan bir bok olmaz, Mart ayının sonuna kalmaz tekrar kaosa düşerler.

"Aman bisey demeyelim, akp mağduriyet yaşar " zihniyetiyle aynı değil mi renkdaslar. Yapmayın.

Birileri yapılanlardan nemalanacak diye aşağı yukarı 15 yıldır sinmiş bir topluma döndük, protesto diye birseyi unuttuk, bırakın kim kimi nerede protesto etmek istiyorsa etsin, umarım bizim tribünlerde de, beşiktaşta da heryerde ama heryerde protesto edilirler.

O tribündeki protesto eden tüm arkadaşları cani gönülden tebrik ediyorum.

Düğmeye basıldı, daha çok çirkinleşecekler
İçten karıştırmak için 1 günde 2 yalan haber yaptırdılar
Takım içinde ikilik çıkarmaya çalışıyorlar
Tff, hakemler, rakiplerin kolay kırmızı görüp penaltı yaptırmasını söylemiyorum bile
Herkesi satın alıyorlar
Pes ettirene kadar birbirimize sahip çıkmalı ve ciddiyeti bırakmamalıyız

Üst Alt