SL 22/23 H:25 | Başakşehir 0-2 Beşiktaş | MS | 12 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:25 | Başakşehir 0-2 Beşiktaş | MS | 12 Mart

1678039454911.png

1678039458484.png 1678039462349.png 1678039475263.png

1678039480280.png

Spor Toto Süper Lig 2022/23 Sezonu 25. Hafta
Başakşehir - Beşiktaş
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
12 Mart 2023 Pazar
19:00

Kimin alması bize yarar kestiremedim. Banane diyorum
Haftaya Fener'in maçı yok, bay geçiyor. Beşiktaş bu maçı kazanırsa 46 puan yapıp Fener ile farkı 5'e düşürür. 26. hafta Fener'in Alanyaspor ile deplasmanda maçı var. Fener o maçta puan bırakırsa, Beşiktaş'ın Fener maçı ikincilik maçına dönüşecek ki Fener Alanya maçını yense bile Beşiktaş için ölüm kalım maçı olacak derbi.

Fener'in ikincilik de elden gidiyor, iyice battık psikolojisine girmesi bence çok güzel olur. Bu şartlarda bizim de seriye devam ettiğimiz senaryoda puan farkı 4 hafta içinde 12-15 civarına gelebilir, oradan sonra da zaten alt taraf birbirini yer durur, biz de üzerimizden baskı gitmiş bir şekilde oyunumuzu sahaya daha iyi yansıtarak yolumuza devam ederiz. Ligin virajı 27. ya da 30. hafta olur bence.

Başak da evinde fb ile oynuyor. Onların da konferans yarışından kopması hoş olmaz.
Basaksehir bize karsi facia bir skor aldiktan sonra kendi sahasinda Fener'e gurur yapip en iyi skoru almaya calisir. Moral ve motivasyon acisindan Besiktas'in kazanmasi daha mantikli gibi duruyor. Besiktas'in Fener deplasmanina az kaldi.

Başak'ın son maçlarda iyi bir görüntü vermediği açık. Bayağı salmışlar. 8jk prestij için bile olsa bu maçı alır. Alması da işimize gelir.

Her ne kadar şikecilerle yapacakları maçtan umudum olmasa da bir ihtimal diyorum.

Beşiktaş'ta sakatlığını atlatan Rachid Ghezzal, Başakşehir karşısında forma giyebilecek. (beIN SPORTS)

Emre geçen hafta kaybetti bu hafta kaybetmez diye düşünüyorum. Güzel bir beraberlik tinercilerin son ümitlerini de kırar geçer. Gerçi fener maçına kadar ümitli olmaları bizim için daha iyi.

Üst Alt