⚽ SL 22/23 H:30 | Alanyaspor 1-4 Galatasaray | MS | 18 Nisan - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç içinde adaletli bir yönetim olduğu taktirde 3-4-5 olabilir rakibi boğarsak ilk 45 dakikadan maçı bitiririz. Ersun Yanal muhtemelen otobüs çekip uzun toplarla sağa sola sektirmek isteyecektir ama o defansla otobüs çekse de fayda etmez Icardi'yi tutabilecek 1 tane adamları yok.
Takıma güvenin ritmi yakaladık bundan sonra vura vura devam...

Ben halen penaltı pozisyonunda neden tekrarı ekrana gelmedi onu unutmadım

Yanlış görmediysem yalnızca bir pozisyon getirdiler kale arkasından

Onda da Boey'in net bir şekilde ayağa temas yapmadığını gördüm

Sonra bir daha o pozisyonu getirmediler ekrana

Ekrana getirdikleri pozisyon da kesinlikle penaltı olduğu belli olmayan flu bir pozisyondu

Çıkıp bunları konuşmalıyız

Sacha boey'e verilen penaltı pozisyonu bizim lehimize bir durumda olsaydı hakem görmezden gelirdi var çağırsa verirdi belki öyle bir pozisyon 1-0 iken saniyesinde verdi penaltıyı bundan sonraki maçlarda daha fazla böyle işler olacak. Bugün ki gibi oyun olarak ezip geçmemiz lazım.

Ben halen penaltı pozisyonunda neden tekrarı ekrana gelmedi onu unutmadım

Yanlış görmediysem yalnızca bir pozisyon getirdiler kale arkasından

Onda da Boey'in net bir şekilde ayağa temas yapmadığını gördüm

Sonra bir daha o pozisyonu getirmediler ekrana

Ekrana getirdikleri pozisyon da kesinlikle penaltı olduğu belli olmayan flu bir pozisyondu

Çıkıp bunları konuşmalıyız
Lale orta video arıyordur bulunca servis ederler

Sacha boey'e verilen penaltı pozisyonu bizim lehimize bir durumda olsaydı hakem görmezden gelirdi var çağırsa verirdi belki öyle bir pozisyon 1-0 iken saniyesinde verdi penaltıyı bundan sonraki maçlarda daha fazla böyle işler olacak. Bugün ki gibi oyun olarak ezip geçmemiz lazım.
Zaten bunu düşündüğüm için çıkıp konuşmalıyız dedim renktaş

Adamlar anında reaksiyon gösteriyor bize karşı

Çıkıp her türlü konuşmalıyız

Hem sahada hem de saha dışında bunlara en ufak bir alan bırakmamalıyız

Üst Alt