SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:32 | Sivasspor 1-3 Fenerbahçe | MS | 29 Nisan

MS

• 1

Kullanılan: 21 36.2%
  • X

Kullanılan: 17 29.3%
  • 2

Kullanılan: 20 34.5%

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .
Haftaya eksikleri var fbnin ama Giresun da çok kötü perez in sakatlanmasıyla defansı iyice çöktü öyle ballılar ki biraz iyi bi takımla oynasalar kesin puan kaybederlerdi belki ts çelme takar takarsa onun dışında bizim maça firesiz gelirler

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Trabzon'da da iş yok. Biz kazana kazana gitmeliyiz. Şu anda sadece 1 maç puan kayıp hakkımız var. Yenilme de aynı beraberlik de. O maçı da yarına desek. Ondan sonrakilerin hepsinde koyup geçmemiz lazım. Tek yol bu.

Trabzon'da da iş yok. Biz kazana kazana gitmeliyiz. Şu anda sadece 1 maç puan kayıp hakkımız var. Yenilme de aynı beraberlik de. O maçı da yarına desek. Ondan sonrakilerin hepsinde koyup geçmemiz lazım. Tek yol bu.
Başakşehir sivas evimizde İstanbul deplasman bile değil bu 3 unu yeneceksin. Sadece Ankaragücü var onu kestiremiyorum. Beşiktaş maçı o maçtan daha kolay geliyor

Bizim sampiyonlugumuz tamamen bu malların puan kayıplarına bağlı bizim puan kaybedecegimiz aşikar ,bunlar gecenki gibi ikram etmediği sürece şansımız çok az

Fu5uUiwXwAE1UKJ

Rıza gol geliyorum diyor topu çıkaramıyorsun orta sahadan hakan arslan ölmüş ağlayanı yok 45 dakika izliyorsun fener 10 kisi defans arkası bomboş top attirmiyorsun gradel ali şaşal Erdoğan maç satıyor razısin.
Sen bjk ile fb ye kıyak geçmeye devam et.

Rıza gol geliyorum diyor topu çıkaramıyorsun orta sahadan hakan arslan ölmüş ağlayanı yok 45 dakika izliyorsun fener 10 kisi defans arkası bomboş top attirmiyorsun gradel ali şaşal Erdoğan maç satıyor razısin.
Sen bjk ile fb ye kıyak geçmeye devam et.
Valla lan hakan arslan Casper zannedesem. Sahada hiç görmedim. Küfür bile edemedim adama

Üst Alt