SL 22/23 H:4 | Beşiktaş 3-1 Sivasspor | MS | 29 Ağustos - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya ne kadar boktan da olsa fikrimiz buysa soylemeyelim mi yani

Fener nasil bu duruma dustu saniyorsunuz? Yek vucut olacagiz hep Fener lehine olan sekilde davranacagiz diye dusune dusune neyin dogru neyin yanlis olduguna dair pusulayi yitirmis bir camia. Dogru bildigimizi soylemezsek dogru yolu bulamayiz
Doğru yol kimseyi deli gibi övmek değil. Kendi işimize bakmak ve eksiklerimizi kapatmaktir.

Doğru yol kimseyi deli gibi övmek değil. Kendi işimize bakmak ve eksiklerimizi kapatmaktir.
Camianin tabani surekli olarak "Hakem komplosu var abiiii, bize izin vermezler abiiii, X takim cok balli Y takim itekleniyor abiii" diye gezerse camianin onde gelenleri de bu problemlere odaklanamaz

Deli gibi de ovmuyoruz kimseyi. En ufak bir ovgu bile size oyle geliyor taraftarligi bu sandiginiz icin

Camianin tabani surekli olarak "Hakem komplosu var abiiii, bize izin vermezler abiiii, X takim cok balli Y takim itekleniyor abiii" diye gezerse camianin onde gelenleri de bu problemlere odaklanamaz

Deli gibi de ovmuyoruz kimseyi. En ufak bir ovgu bile size oyle geliyor taraftarligi bu sandiginiz icin
Hakem olayı gerçek bu arada evet hakem komplosu var yani bunu sen kabul et yada etme.
Dun övdüğün süper dediğin fener bugün dağıldı. Demekki boş övmüşsun bu arada
Birde camianın önde gelenleri senin benim yorumunu sallamaz merak etme. O kadar amatör degillerdir

Siz niye elaleme bu kadar takılıyorsunuz ben onu anlamıyorum hiç. Fener kazanır fener çok iyi biz kötüyüz, bjk kazanır bjk çok iyi biz kötüyüz, biri gol atar biz niye o adamı almadık da bu adamı aldık.

Komşunun bahçesi her zaman güzel görünüyor... Daha yolun başı bu köprünün altından çok sular akar...

Siz niye elaleme bu kadar takılıyorsunuz ben onu anlamıyorum hiç. Fener kazanır fener çok iyi biz kötüyüz, bjk kazanır bjk çok iyi biz kötüyüz, biri gol atar biz niye o adamı almadık da bu adamı aldık.

Komşunun bahçesi her zaman güzel görünüyor... Daha yolun başı bu köprünün altından çok sular akar...
Bunu söyleyince sana fanatiksin objektif değilsin diyen tipler türemiş gördüğüm kadarı ile renktas. Sürekli yeni argüman bulmaya çalışiyolar.
Ha birde şunu bilmeyenler var. Galatasaray taraftarı akıllıdır. Kendi takımının eksiğini gayet iyi görür rakibe bakmasına gerek yoktur yani.

Hepimiz aynı renkleri destekliyoruz zaten reisler birbirinizi kırmanın bi manası yok, x takımı övene de gömene de saygı duyarım vardır bir bildiği, gördüğü. sürekli karşıt görüşü haksız çıkartmaya çalışmaya gerek yok bence. Bakın keyfinize

Hakem olayı gerçek bu arada evet hakem komplosu var yani bunu sen kabul et yada etme.
Dun övdüğün süper dediğin fener bugün dağıldı. Demekki boş övmüşsun bu arada
Birde camianın önde gelenleri senin benim yorumunu sallamaz merak etme. O kadar amatör degillerdir
La neyini kabul edecem te allam.

He hakem komplosu var Fener'i sampiyon yapmak istiyorlar o yuzden bugun ilk yaridan 10 kisi biraktilar hem de kirmizi vermeseler unutulup gidecek gozden kacacak bir pozisyonda.

Fener'i ovduysek hic mac kaybetmeyecekler her maci kazanacaklar dedik sanki.

Mesele sen ben degiliz zaten taraftarin geneli. Bu tip soylemlerle elestiri kulturunu yok ediyorsunuz sonra koyun gibi gudulmesi kolay bir taraftar guruhu cikiyor ortaya. Bu da yoneticilerin hesap verebilirlik acisindan sinanma problemini ortadan kaldiriyor

Yani hakemler senin 3 penaltının vermediği zaman bunu dile getirmeyelim mi? Herkes zaten takımın eksiklerini kendince söylüyor, kimse GS süper oynuyor demiyor sadece burada kötülendiği gibi kötü olmadığını yazıyoruz. Bazıları gol olmayınca pozisyona giremiyoruz diyor bu yanıltıcı özellikle son 2 maç ciddi pozisyonlara girdik bunu maçı izlediyseniz inkar etmezsiniz herhalde. Atağı çıkmada bir sorunumuz yok bizim, bizim sorunumuz rakip ceza alanı - çevresinde son vuruşlarımız ve tercihlerimiz buda birazı Okan hoca, birazda ileriki uçta oyuncularımızın formsuzluğu.

Yani hakemler senin 3 penaltının vermediği zaman bunu dile getirmeyelim mi? Herkes zaten takımın eksiklerini kendince söylüyor, kimse GS süper oynuyor demiyor sadece burada kötülendiği gibi kötü olmadığını yazıyoruz. Bazıları gol olmayınca pozisyona giremiyoruz diyor bu yanıltıcı özellikle son 2 maç ciddi pozisyonlara girdik bunu maçı izlediyseniz inkar etmezsiniz herhalde. Atağı çıkmada bir sorunumuz yok bizim, bizim sorunumuz rakip ceza alanı - çevresinde son vuruşlarımız ve tercihlerimiz buda birazı Okan hoca, birazda ileriki uçta oyuncularımızın formsuzluğu.
Dile getirmeyin diyen yok, bence o pozisyon penalti degil diyip altini dolduran insanlara dusmanmis gibi davranmayin. Neden yanildiklarini soylemeniz yeterli.

Ben begenmiyorum oynadigimiz futbolu ve eldeki kadroyu, sartlar degismezse sampiyon olabilecegimizi de sanmiyorum. Cok mu olagandisi bir dusunce bu.

Ozeti ve golleri yeni izledim. Nkoudou baya iyi oynuyor son iki-uc mactir. Bu macta baya etkiliymis Sivas onlem alamamis. Golculeri de gerekeni yapmislar ilk iki golde. Sadece atmislar, biz ise atamadik.

Son düzenleme:
Dile getirmeyin diyen yok, bence o pozisyon penalti degil diyip altini dolduran insanlara dusmanmis gibi davranmayin. Neden yanildiklarini soylemeniz yeterli.

Ben begenmiyorum oynadigimiz futbolu ve eldeki kadroyu, sartlar degismezse sampiyon olabilecegimizi de sanmiyorum. Cok mu olagandisi bir dusunce bu.
Olay da bu o pozisyonların sencesi bencesi yok 3 penaltıda tüm futbol kamuoyu penaltı deyip sen değil diyorsan bu olağan dışıdır. Genelin penaltı dediği pozisyona değil diyerek buna objektiflik diyemezsin. Aynı şekilde 5 net pozisyona giren takıma pozisyona giremiyor da diyemezsin mesela. Oyunu beğenmeyebilirsin, şampiyon olamayabilir dersin bu senin düşüncendir ama buna objektiflik diyemezsin kendi sübjektif görüşündür.

Üst Alt