SL 22/23 H:7 | İstanbulspor 2-2 Beşiktaş | MS | 17 Eylül - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bal gibi olur hemde. Bizim orta saha zaten cok ofansif, bu tehlikeli. Konya orta sahamizi 1 pass ile rahat gecti. Oliveira-Torreira-Mertens kesinlikle cok ofansif böyle devam gitmez. Cok pozisyon veririz ve goller yeriz. Eldeki malzeme ile Oliveira-Torreira-Micö yapmamiz lazim. Micö Torreira yi defansif olarak rahatlatir.

Takdiniz Oliveira herifi world class oyuncu yaptik yav. Simdi Gedsonu alsaydik diyelim ve Oliveirayi da bizde, Oliveira-Torreira-Gedson iyi olmazmiydi? Torreira tek 6 no olarak yanliz kaliyor, Oliveira’nin defansi sifir. Gedson defansif olarak yardimci olurdu. Oliveira olmasaydi,

——Mert./Mata——
—Torreira-Gedson—

Hem ofansif hem defansif daha saglam dururduk. Bu benim fikrim, hem Gedson Oliveira’dan 7 yas kücük, ilerde iyi paralara saplama sansimiz olurdu. Oliveira genel olarak kötü demiyorum ama defansif eksikleri de az degil.
Tamam biraz daha izle gedsonu uc ay sonra sende istemezsin su adamin ayarinda anadolu takimlarinda bile dolu oyuncu var sirf bjk aldi diye boyle dusunuyorsunuz iyiki almislar ellerinde patlayacak

Dün maçtan sonra dedim ki ohh şimdi haftasonu tüm maçları izleyeyim
Sonra bugün dedim ki ya istanbula da puan vermezler, vasat maç izleyeceğime yarınkileri izlerim
Büyük eğlence kaçırdım valla

Yalniz degilsin renkdas. Bende o kafadan oturu bakmadim fazla (ilk yari 1-2 olana kadar) sonrasi cumbus olmus :) Bu arada, digerleri de zayif rakiplerle oynuyorlar, izlemesek olur sanki hehe :)

Bize mal diyorlar kendileri ballarına rağmen kazanamadılar, nkodu'nun golünde adamların kuraldan haberi yok, top kaleye direkt girse gol değil ama kaleci kurtarmaya çalışırken gol yiyor

Bu maçı ara ara baktım, baktığımda da çok kötüydü İstanbul nasıl puan kaybetti Bjk'ya. Nkoudu ve Weghorst'un etkinliği de azalmaya başlamış sanırım.

Üst Alt