SL 22/23 H:7 | Trabzonspor 3-2 Gaziantep FK | MS | 18 Eylül - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Faul verilebilir, vücudunu koyup bloke ediyor ama siddetli halde. Sadece bloke etse dogru ama orda kürek kemigi omuz ile bi hamlesi var. Faul verse kimse birsey diyemez. Ama verilen penalti tam facia.

1339927.jpg.webp

599-xe1q-cover.jpg

Knka videoyu bi daha izle gomezin topla zaten alakası yok bartra yükselsin vursun diye perdeleme yapıyo sadece antepliye

Kornerlerde falanda x oyuncu rakiple didişiyo arkadaki rahat vursun diye

He güç kullansa gomez pozisyon net faul ama rakibi yere düşürecek güç yok bana göre,antepli balıklama atlamış faul alırım diye
Gomez anteplinin şarjıyla diğer antepliye çarpıyor gibime geldi yanılıyor da olabilirim. Fakat antepli oyuncular he maç buna benzer defalarca kez kendilerini yere atıyor. Dokuncan uçuyorlar. Canlarının yanması lazımdı o da tsnin şansı oldu

Faul verilebilir, vücudunu koyup bloke ediyor ama siddetli halde. Sadece bloke etse dogru ama orda kürek kemigi omuz ile bi hamlesi var. Faul verse kimse birsey diyemez. Ama verilen penalti tam facia.
Penaltı ts önde olsa verilmezdi. Tamamen TSnin geride olmasından kaynaklı skora bağımlı verilmiş bir pen. Gerçi bu elle oynama kural ve kararlarının tamamı tutarsız ve saçmalık orası ayrı

Gomez anteplinin şarjıyla diğer antepliye çarpıyor gibime geldi yanılıyor da olabilirim. Fakat antepli oyuncular he maç buna benzer defalarca kez kendilerini yere atıyor. Dokuncan uçuyorlar. Canlarının yanması lazımdı o da tsnin şansı oldu
Antep mallığına yansın,öyle faul verir diye atlarsan vermez yersin golü

Sürekli atlamalarını geçtim yenebilirlerdi son 20 dk birkaç kere etkili geldiler atak bitiremediler bide karbo kontrada topu ayağına vereceğin tek adam olan maximi çıkardı gidip

Puan alsalardı avcının ömrünü 1 maçlık puan kaybı noktasına getirebilirlerdi çok istiyorum kovulup tsyide tazminat haracına bağlamasını

Üst Alt