SL 22/23 H:9 | Giresunspor 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Ekim - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:9 | Giresunspor 0-1 Beşiktaş | MS | 8 Ekim

Bu var da bi tek bu ofsayt işine biraz güveniyorum.. Bu rezil pandemi sezonunda bile Kadıköy de ozan tufan in attığı gol baya ince bi ofsaytti iptal edildi ondan 2 hafta önce gaziantep deplasmanında onyekuru nün attığı gol çok ince ofsaytti gol verildi..En azından burada biraz tutarlilar

Bence ofsayt. Şu ofsayt meselelerinde çizgi tartışmalarını saçma buluyorum. Fener'in bizim maçta yaptığı ağlamaya benziyor. VAR'ın düzelttiği tek şey ofsayt konusu. Başarı oranı % 95 falandır.

Üstte koymuşlar, çizgi omuzdan aşağı iniyor. Fenerlilerin bizim maçta yaptığı gibi operatörler FETÖ’cü muhabbeti yapmaya gerek yok. Bence problem Bein’in leş görüntülerinden kaynaklanıyor. 2010’da falan daha iyi çekimler yapılıyordu.
O görüntüde çizgiyi omuzdan değil de koldan çekiyorlar. Ayaklarında bakınca omuzun o kadar önde olma şansını görmüyorum ben ama dediğin gibi bunun sebebinin berbat görüntü kalitesi de olabilir ligimizin futbolu dışında çekim kalitesi de berbat.

Giresun süper ligte olması mucize berbat bir takım. Önünde ki adama pas atamayan özürlü bir takım ve içimin yandığı tek yenilgimiz bu gerizekalilara

evet omuzdan

images

Üst Alt