SL 23/24 H:11 | Fenerbahçe 2-3 Trabzonspor | MS | 4 Kasım - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:11 | Fenerbahçe 2-3 Trabzonspor | MS | 4 Kasım

Fener için ekstra zor bir maçtı zira karşıda
daha maç başlamadan "nasıl olsa kaybettik, fazla fark yemeyelim, makas çok açıldı" falan naraları atan birileri yoktu. Rizespor ve Kasımpaşa gibi oluşumların sözüm ona pasla çıkmaya çalışırken düştükleri (!) komik durum baymıştı. V. Demirel hiç oynatmadığı stoperi kullanmasa şu sahada istemeyerek bile olsa puan alacaktı belki de.

Trabzonspor'un yenmesine rağmen, yapılan pislik karşısında acayip sinirlendim. Bugünkü yapılanlar bu pislik, şikeci, sahtekar, şerefsiz, utanmaz camianın yanın kalmamalı. Bugün bunları yapan diğer maçlarda neler neler yapar. Zaten sürekli hakemler sayesinde yarışta tutuluyorlardı, ama bugün iyice işin b*kunu çıkarttılar. Birileri artık bu namussuz camiaya dur demeli!

Fener beklediğimden daha hızlı çakılacak gibi duruyor bu arada.Anadolu kulüplerimiz lütfedip Szymanski ve Dzeko'yu da kitlediklerinde şahmat olacak fener sonunda.Çünkü bu oyuncular Zaha,İcardi,Ziyech kalitesinde olmadıkları için önlem alırsan çok rahat etkisiz bırakabilirsin.Szymanski'ye yakın markaj uygularsan toplu oyunda pek bir halta yaramadığı için baskı altında pek bir şey yapamaz.Nerede durması gerektiğini iyi biliyor fakat o boşluğu vermezsen bir halta yaramaz.
Dzeko'nun dönmeye mecali yok , düzgün marke et dönemez bile.Dünyanın en basit şeyi bu adamı tutmak ama yapan olmadı ts maçına kadar.Ts perişan etti adamı döndürmedi hiçbir şekilde ki zaten dünyanın en basit olayı dzeko'yu tutmak ama bizim anadolu kulüpleri işte bize çalıştığının yarısını şunlara çalışsa min 6 puan eksiklerdi şuan.
Bir ayrı parantez de Tadic için açayım.Geldiğinde de Hollanda liginde forumdan herhangi biriyle beni çift santrafor koysanız zaten min 15 atarız demiştim.Tadic de bunun canlı örneği pek bir etkisi yok , hızı falan her şeyi gitmiş sadece dar alan becerisi kalmış , şut bile atamıyor.Bunları taşıyan adam olur denmişti ama Tadic kendi bedenini bile zor taşıyor.O yüzden fener daha erken düşecek gibi duruyor.

Trabzonspor'un bu galibiyeti diğer tüm takımlara cesaret verecektir maça çıkmadan yenilgiyi kabul eden mücadele etmeyen takımlar artık olmayacaktır

zuhhaahahhahhhahh

F-Hx9BjXkAAWhbA

F-Hx9dVXIAAxtrl

Üst Alt