SL 23/24 H:11 | Fenerbahçe 2-3 Trabzonspor | MS | 4 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:11 | Fenerbahçe 2-3 Trabzonspor | MS | 4 Kasım

Berbat durumda Trabzon maalesef. Gelgelelim Anadolu takımlarına göre daha kabul edilebilir oyuncuları da var. Bakalım görecez.

ÇETİN !!

Pendik dışında 5 kazık deplasman ve final maçı mevcut. Paşa, Alanya ve Karagümrük maçları ufak rotasyon yapmak zorundayız.

1698609881454-png.224156

Fb'nin fikstürü bizim kadar zor olmasa da nihayet çetin birkaç maç oynayacaklar. 5 deplasmanlarının da zor geçeceğini düşünüyorum. Şu ana kadar oynadıkları bir tek Ankara deplasmanları zordu. Biraz da Alanya sayılabilir.

hjnghjc.png

trabzon şampiyonluk sonrası kadayıf gibi oldu. eskiden fener maçlarına falan motive olurlardı ama o öfkeninde kaldığını sanmıyorum yinede 2-0 falan olur. Üst oynamayı düşünen varsa Trabzonsporun gazabına uğrar.

Avcı İbb'deyken büyük takımlara karşı maç planlarını iyi yapıp sürpriz sonuçlar alırdı bu meziyetini hala koruyorsa çelme takması lazımda Ts takım olarak hiç güven vermiyor.

Bu lavuklar bu sene de şampiyon olmazlarsa artık ellerinden bişi gelmeyeceğini boşa çabaladıklarının farkına varacaklar.

Ne yapsak etsek şampiyon olamayız sesleri beyinlerine mıh gibi işlenecek

😀

Ve bu gerceklere kendilerini ne kadar erken alistirirlarsa onlar icin o kadar iyi olur :)

Bu maca gelince, TS bir nane yapamaz. Avci olmasaydi daha bir umutlu olurdum keza.

2005-2006 sezonu fb daum ile appiah-anelka-alex li kadrosuyla 3.haftadan 15.haftaya kadar tam 12 maç üst üste kazandı ki bu serinin içinde deplasmanda hem bizi hem de bjk yi yendikleri maçlar da vardı.O 12 maçılk seri içeride 2-2 berabere kaldıkları ts maçı ile bitmişti...O sezon ligin ilk yarısı 12 maç üst üste kazanmalarına rağmen şampiyon olamadılar çünkü bizde hiç kırılmadık ve anadolu maçlarını neredeyse süpürdük...Bu maçı fb kazanabilir sonuçta iç saha maçı ama kazansa da kaybetse de biz kazandığımız müddetçe yılların getirdiği yükle baskı hep onların üzerinde olacak ve artarak devam edecek..Sakin kalıp sürekli kazanmalıyız şu ana kadar yaptığımız gibi..

Ben 18.haftadaki fb maçına lider olarak çıkacağımızı düşünüyorum..En kötü aynı puanda..Bizim fb maçına kadar en zor maçımız adana demir maçı ama o maç içeride onu da kazanırız...fb maçına 16 maç üst üste kazanarak gideceğiz büyük ihtimalle..Onların ise bizim maça kadar içeride ts ve deplasmanda adana ve beşiktaş maçları var en az ikisinde takılma ihtimalleri çok yüksek..

2005-2006 sezonu fb daum ile appiah-anelka-alex li kadrosuyla 3.haftadan 15.haftaya kadar tam 12 maç üst üste kazandı ki bu serinin içinde deplasmanda hem bizi hem de bjk yi yendikleri maçlar da vardı.O 12 maçılk seri içeride 2-2 berabere kaldıkları ts maçı ile bitmişti...O sezon ligin ilk yarısı 12 maç üst üste kazanmalarına rağmen şampiyon olamadılar çünkü bizde hiç kırılmadık ve anadolu maçlarını neredeyse süpürdük...Bu maçı fb kazanabilir sonuçta iç saha maçı ama kazansa da kaybetse de biz kazandığımız müddetçe yılların getirdiği yükle baskı hep onların üzerinde olacak ve artarak devam edecek..Sakin kalıp sürekli kazanmalıyız şu ana kadar yaptığımız gibi..

Ben 18.haftadaki fb maçına lider olarak çıkacağımızı düşünüyorum..En kötü aynı puanda..Bizim fb maçına kadar en zor maçımız adana demir maçı ama o maç içeride onu da kazanırız...fb maçına 16 maç üst üste kazanarak gideceğiz büyük ihtimalle..Onların ise bizim maça kadar içeride ts ve deplasmanda adana ve beşiktaş maçları var en az ikisinde takılma ihtimalleri çok yüksek..

Adana macini bu futbolla "kazaniriz" olarak yorumlayamiyorum renkdas. Cok degiskenli bir denklemi ustunde ilerliyoruz. Evet net favoriyiz ancak bunu pek gosteremedik.. Hazir olmayan oyuncularimizda kritik yerlere alinan isimler ustune Afrika Kupasi garabeti kapida, Zaha olmayacak bu donemde Ziyech'de. Hani Adana macina denk geliyor mu bakmadim ama oncesinde de olasi puan aksiliklerine yol acabilir.

Adana macini bu futbolla "kazaniriz" olarak yorumlayamiyorum renkdas. Cok degiskenli bir denklemi ustunde ilerliyoruz. Evet net favoriyiz ancak bunu pek gosteremedik.. Hazir olmayan oyuncularimizda kritik yerlere alinan isimler ustune Afrika Kupasi garabeti kapida, Zaha olmayacak bu donemde Ziyech'de. Hani Adana macina denk geliyor mu bakmadim ama oncesinde de olasi puan aksiliklerine yol acabilir.
Adana demir maçı zor maç oolur tabii ama büyük ihtimalle kazanırız..Afrika kupası fb maçlarından sonra başlıyor 4 ya da 5 maç kaçıracaklar onların 3 tanesi kağıt üzerinde rahat 3 tane iç saha maçı bir tane samsun deplasmanı ve ts deplasmanı..Ts deplasmanı dışında çok sıkıntı yaşayacağımızı zannetmiyorum.

IBB maçından beri Fener'in hiç bir maçını izlemedim çünkü hepsinde hiç bir sorun yaşamadan kazanacaklarını biliyordum. IBB maçında da Çağdaş denen it herif çok güzel ikram etti maçı Fener'e.

Aslında 4 maç sonra bu maçlarını izlerdim ama TS şu an Fener'e içeride dışarıda domaldıkları senelerdeki gibi çok leş bir durumda. ADS maçına kadar bunların maçını izlemem ben. Zaman kaybı bence.

Üst Alt