SL 23/24 H:20 | Gaziantep FK 0-1 Fenerbahçe | MS | 14 Ocak - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:20 | Gaziantep FK 0-1 Fenerbahçe | MS | 14 Ocak

Santrayla birlikte hakemin sizden yana olduğunu düşünün, psikolojik olarak yarattığı güven bile oyununuza etki eder. Rakip için de tersi söz konusu, ne yaparsan yap hakemler aleyhine çalışıyor.
Top fenerden çıkınca fener kullanıyor, faulü fenerli yapınca fener kullanıyor, kendini yere atan fenerli faul kazanıyor. Böyle olunca ikili mücadeleye girmekten, temaslı oynamaktan sakınırsın.

Bizle bunları kıyaslayınca bu farkları unutmayın. Ceza sahasında dayak yesek de penaltı çıkmıyor. Bizim oyuncular final işlerinde gergin, panik halde. Kerem tabela yapamıyor, Tete gol atamadı, Zaha beklenin altında gibi hemen her durum baskı unsuru. Karşıda ise rahatlık var, hakem imdada gelmiyorsa rakipten biri kahraman oluyor en kötü...

Bize başak, bjk serisi gibi özgüven kazandıracak oyun ve skorlar lazım yine. Karşı taraf bu tarz rakip ve düzgün bir hakeme denk gelirse takılır, dezavantajlı konuma geçince o gerginlikle bu yıl daha kolay dağılır. Ancak geriye tek bir soru kalıyor, biz takılmadan ilerleyebilecek miyiz bu süreçte.

Oyun olarak bizden iyi değiller onu geçelim derbide gördük nasıl aciz hale düştüler korkudan, onca eksiği rağmen oyun olarak biz iyiyiz lakin bitiricilik konusunda ligin en kotusuyuz ben aylardır söylüyorum cozemezsek şampiyonluk imkansız
Açıkçası bende bilmiyorum bilen varsa yazsın
İcardi eski formuna donmesi zor ondan bitirici iyi bir forvet ve iyi bir on numara acilen gelmeli yoksa çözemeyiz fark açılır .

Jesus denilen kibir abidesi dedeyi postalayip yerine Ismail Kartal'i getirmeleri bile onlara bir avantaj sagladi. Bizim icin hala bir firsat var ama yönetim hocayi ve futbolculari sahipsiz birakiyor izlenimi güclü suan.

Bizim takım silkelenip kendine gelirse gram şüphe etmez kimse bizim bir an önce oyun olarak toplamamız lazım biz toplarsak bunların zaten kendi evimizde yeneriz

yanlıs hatırlamıyorsum bu sezon ilk defa taraftarları kitle halınde sampiyon olacaz demeye baslamıslar tag acmıslar ,daha önce cesaret edemıyorlardı

Maçın gidişatına göre zor maçtı puan kaybı yakındı ama olmadı hakem konusuna değinmeye gerek yok yönetim adam gibi konuşmadığı sert çıkış yapmadığı için artık hakem demek istemiyorum.

Yaptıkları iyi bir iş var rakibin defansının arkasına çok fazla boş koşu atıp kafa karıştırıyorlar ve sıfıra inip dengelerini bozuyorlar bizdeyse tam tersi merkeze çok oynuyoruz ya da topu yavaş çeviriyoruz.

Hız + sıfıra inen her takım bir şekilde gol bulur Sivasspor maçında 0-1 önde olduğumuz maçta rakip kaleyi tehdit edemiyorsak Zaha, Tete, Ziyech gibi kanat oyuncularıyla olmayacağını görmemiz lazım.

Üst Alt