SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak

Bunlarin top oynamasina gerek yok ki, cöküse gecseler bile her mac penalti jokeri var nede olsa.
Bunlara karsi simdiye kadar rakipleri adina penalti calindimi? Ben hic hatirlamiyorum.

Maçı izledim ve oynanan oyun beni sevindirdi. Fener 45 dakika boyunca 10 kişilik Başakşehir'e gol atamıyor.

Giderek çökmeye başladılar. Bugün de kazanmak için epey yoruldular. Daha kupa, avrupa ve 2. devrede yatamayacak olan anadolu takımları olunca işleri çok zor.

Ama işte böyle yıllardır hep yarışta tutuluyorlar.
Bugün de puan kaybetselerdi artık dönüşün olmayacağını herkes biliyordu.
Zorla attırdılar sonunda. Ama kendileri de çok iyi biliyorlar ki bunca itelemeye rağmen yine sonuç aynı olacağını.
Bu yüzden ben rahatım.

FB tam dağılacak hakemler ipten alıyor

Aslında sezon başı kopacaklardı önce orada ipten alındılar

Antep - Ankaragücü - Antalya - Alanya maçları ardı ardına kazandırıldı

Sonra Trabzon maçında her şeye rağmen mağlubiyet gelip bir de Ludogorets çakınca yine dağılmışlardı, ADS'ye puan da kaybetmişlerdi ve bir daha asla maç kazanamayacak görüntüye gelmişlerdi ama Karagümrük maçında ipten alındılar

Şimdi sezon hikayesine bakarsak Samsun sonrası mental olarak dağılmış takım yine ipten alındı

Biz bununla mücadele etmek zorunda mıyız? Hayır belki yine geçer şampiyon oluruz ama neden böyle bir durumu kabulleniyoruz? Galatasaray taraftarının eyleme geçme kapasitesi hiç mi yok?

Ulan 2 senedir adamların planına çomak sokuyoruz bu nedenle bile bu sene iyice azıtıyorlar. Adamlar diyordur ne yapalım adamlar fırsat vermiyor verinceye hemen yapıştırıyoruz bakın sivas maçına açık penaltıyı vermedik sonra hemen penaltı verdik. Sizin eşekbahçede biraz oynasın topu cezasahasına bi soksun işi bize bıraksın diyorlardır.

rdhftjgy.jpeg

pen öncesi bide ofsayt tartışılıyorda - değil gibi kalın saha çizgisine bakınca

EPL izliyorsun VAR kontrolünde 2 3 ne gerekirse tek tek bakıyorlar...

mide bulandırıcı ya

Fener'in strese devam edeceğini sanmıyorum

Bu maçta biraz kendilerine gelirler Ankaragücü de yatınca iyice morallenirler

Biz de zorlanacağız İstanbul maçında oradan da bir doz moral gelir

Mart ortasında Trabzon'la oynayana kadar zor maçları yok, hepsi uydu takımlar

Belki Antalya deplasmanı var tek

Üst Alt