SL 23/24 H:26 | Rizespor 1-3 Fenerbahçe | MS | 17 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:26 | Rizespor 1-3 Fenerbahçe | MS | 17 Şubat

rizeliler ellerini ceza sahası içinde sakınsınlar. mümkünse hiç bir fb li topçuya el uzatmasınlar. penaltı almazsa fb puan kaybı yasayacaktır.
önde basarlar umarım fb ye. ileriki 4 lü at gibi kosturmalı.

fenerin kadim yalayıcısı, ebedi yatıcısı rize
Şimdiden hakeme bırakmadan paf’tan hangi adamı oynatsak, hakeme bırakmadan yatsak diye planlarını yapmışlardır
Son 25 maç tek galibiyetlerinin Okan hocayla olması gayet net gösteriyor her şeyi
Yine fenerlerini havaya sokacak bir skorla görevlerini yaparlar

Fb puan almak isteyen anadolu takımları iyi defans yapan takımlar, fbye şike yapmak isterse yalandan ofansif oynatıp defansı boş bırakırlar ya da defansta 20 haftadır hiç oynanamış birini oynatırlar.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi sezondu yav rize 3 atmisti bunlara mac sonu fenere cakan paylaşımlar yapmisti hatta rize admini. Guzel macti
Rizenin başında Okan yok unut o işi. Gaza gelip fb kaybeder falan deme sakın

F_dcE8QXwAA6vt8

Hangi sezondu yav rize 3 atmisti bunlara mac sonu fenere cakan paylaşımlar yapmisti hatta rize admini. Guzel macti
skadarlija'dayım. dva jelena'da. mis gibi sofra var, slivovica iciyoruz. karşımda fanatik fbli bir arkadaş. bu maç sanıyorum daha ilk yarıdan 3-0 oldu. neyse bizim arkadaşın surat 5 karış.

maçın son dakikaları gibi ben telefona baktım yalandan dedim ki buna tühh ya fb 3-3 yapmış. bu bir sevindi var ya soruyor kim attı golleri diye:d

dedim 90+da obradovic 3lük atmış 3-3 olmuş :ddd uyuz oldu zuahhahaha :ddd

skadarlija'dayım. dva jelena'da. mis gibi sofra var, slivovica iciyoruz. karşımda fanatik fbli bir arkadaş. bu maç sanıyorum daha ilk yarıdan 3-0 oldu. neyse bizim arkadaşın surat 5 karış.

maçın son dakikaları gibi ben telefona baktım yalandan dedim ki buna tühh ya fb 3-3 yapmış. bu bir sevindi var ya soruyor kim attı golleri diye:d

dedim 90+da obradovic 3lük atmış 3-3 olmuş :ddd uyuz oldu zuahhahaha :ddd

Rize'nin fikstürüne göz attım da baya bir kazık. Fener'e yatarlarsa geriye kalan tek rahat maçları Kasımpaşa olacak.

K.paşa dışında diğerleri hep düşmemek için mücadele edecek. Böylesine bir ortamda Rize, Fener'e de yatarsa, düşmemek için girilen bu mücadeleye ortak olabilir son haftalarda. Üstelik bugün Samsun da 3 puan alırsa Rize ilerleyen haftalarda potaya girmek durumunda kalacaktır. Çünkü maçları artık çok zor.

Üst Alt