SL 23/24 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Pendikspor | MS | 10 Mart - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Pendikspor | MS | 10 Mart

şimdi bir açı gördüm orada da badounun vurduğu görülüyor, enteresan bir pozisyon ama badou vursa bile penaltı değil çünkü pozisyon dışarıda

Tarihin en iğrenç organizasyonu ve örgütü olabilir bu fb. Özellikle koç işin içine girdikten sonra Avrupa maçlarında dahi tuhaflıklar var, oyuncu alışları satışları hepsinde bir fırıldak dönüyor. Bir bakıyorsun Acun takım alıp, fb'nin oynamayan topçularına milyonlar döküyor falan filan. Bu iş günün birinde aydınlanır mı bilmiyorum ama olursa tarihe damga vuracak bir kara leke çıkacak bu işin içinden.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizim avrupa maçlarındaki hakemleri bile bağlamış olabilir bu serrolardan herşeyi bekliyorum

7 kişi kalmaları ve ilk yarıyı 2-0 geride kapatmaları gerekiyordu (osurvolte, ceku, ferda ve komutan)

Ona rağmen rakip haksız 10 kişi kaldı ve yine de sonuç alamıyorlardı

En son rakibe ceza sahası dışında faul yaparak penaltı alıp tarihte bir ilke imza attılar

İzlediğim en kirli, en şaibeli, en pislik maçtı. Fbtö sempatizanları insanlıklarını yitirmiştir, başlarına gelecek her şeyin mislini hak ediyordur

Yeni haftam mahvoldu
Bıktım bunlarin penalti kirmizi jokerleriden
Kor goze parmak sokar gibi yapiyolar artik ve dur diyebilen yok. Hadi penaltiyi geçtim pendikin 10 kişi kalmasi tamamen art niyet.
Her hafta şampiyonluğumuz erteleniyor, bize gelecek mac olumsuz yansımaz bu durum umarım

Halen sinirim gecmedi. Resmen haftalardir hakemler bilerek katlediyor rakipleri. Dunku hakem resmen tehdit edildi ve kirmizi kart veremedi. Bide o kadar kufur yedi taraftardan. Halen bu hakemler yaranmaya calisiyorlar bu eziklere. Bu hakem evine gittiginde coluk cocugu ailesinin yuzune nasil bakiyor. Korkak ezik hakem. Cikartsana kirmizi karti.

Her sezon daha kötüsü olamaz bu tarihin en kirli sezonu bu şampiyonluk çok önemli diyoruz her seferinde ertesi sezon bir öncekine rahmet okutuyor
Yalnız bence bu sezon ki içlerinde en prime şike dönemi. Ülke tarihine geçecektir ileride hiç kuşkum yok. Baya baya göze soka soka hakemlerin, VAR'ın, tff'nin, ligdeki birçok rakip takımın (hatta küçük jimnastik kulübü dahil), medyanın, spor programı yorumcularının, siyasilerin, hatta sinema sektörünün bile topyekün bunları iteklediği bir sezon yaşanıyor. Tepeden tırnağa acayip bir durum.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt