SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart - Sayfa 140 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart

Maçı kazandılar ama belki de kaybettiler. Bir çok oyuncu ceza yiyebilir şimdi, üstelik sıkışık fikstüre giriyorlardı. Kazanarak kaybettiler. Sürecin bu noktaya gelmesinde oturup şapkayı önlerine koyup düşünsünler.

Tabi TS için de önemli bir ceza gelecektir muhtemelen.

Trabzon taraftarının sahaya girenlerini destekleyecek kadar holiganizme karşı durmamız gerek.

Sahaya su vs atarsın da bayrak direğiyle adam kovalamak ne. Mesela oyuncu orada takılıp yere düşse bayrak direğinin sivri ucuyla oyuncuyu mu deşeceksin be bilader.

Bu olay normalleştirilmemeli ve olayları buraya taşıyan herkes ceza almalıdır.

Sevgili Galatasaraylı arkadaşlar,
Bu saatten sonra takımımıza ithafen yapılacak tüm hakaretli paylaşım yapan gerek tanıdıklarım gerek ise takip ettiğim ünlü kişiler vs kim varsa yargı yoluyla şikayette bulunmaya başladığımı ve bu tarz yaklaşımda sizlerinde bulunmanızı rica edeceğim. Hani diyoruz ya yönetim nerde kardeşim neden susuyorlar. Yönetim hangi biriyle uğraşsın. Bir vatandaş olarak değerimizi korumak da bizim görevlerimizden. Hakkımızı aramak da bizim görevimizden. O yüzden sizden ricam bu kin ve nefreti kim körüklüyorsa, 119 yıllık bir kulübü kim teroristler ile eş değer olarak gösteriyorsa gerekeni yapın. Ha ceza alırlar almazlar burası muz cumhuriyetine dönüştüğü için birşey diyemem ama yarın öbür gün çoluk çocuğunuza bu dönemden bahsederken vicdanınız sizlamaz ben gereken hareketi yapmıştım ama adalet karşılık göstermedi diyebilesiniz.

Herkese iyi haftalar

Şerefsizlerin her maçında lehlerine olan bariz hakem hatası var.

Bu maçta hem Djiku kırmızı görmedi hem de 3.golden önce Ostervalde denen mahlukatın net foulü var Umut Bozok'a.

Saha olayları yüzünden bunlar yine güme gitti. Yine hak yediler haramzadeler, bunlar teker teker çıkacak. O kadar ah alıyorlar ki, yine büyük travmalar yaşayacaklar buna karşılık.

Biz şampiyon olacağız, o kupayı da münasip bir yerinize sokacağız kodumun şikecileri

futbol maç vs konuşmanın anlamı yok .

bir tarafın taraftarı anarşi yanlışı gibi kafasına göre takılıyor - diğer camianın başı faşist.

futbol - ceza meza vasat 3 futbolcu için konuşmanın alemi yok.

rezalet ülke ortamının sonucu.

2.yariya başladığı kadroyla başlasa imkanı yok.geri düşmezdi ayrıca beraberlikten sonra değişiklik yapmaması da facia dün maçı avci elleriyle verdi üstelik fenerde en ufak baskı filan denemedi

Maçı kazandılar ama belki de kaybettiler. Bir çok oyuncu ceza yiyebilir şimdi, üstelik sıkışık fikstüre giriyorlardı. Kazanarak kaybettiler. Sürecin bu noktaya gelmesinde oturup şapkayı önlerine koyup düşünsünler.

Tabi TS için de önemli bir ceza gelecektir muhtemelen.

Ben de bunu düşündüm, belki bu maçta 3 puan kaybetmediler, ama yiyecekleri ceza sonrası (yerlerse tabii) 5-6 puan bile bırakabilirler kısa dönemde.

Olayların bu hale gelmesinin asıl sebebi de unutulmasın. Kırmızı kartı veremeyen ve gol öncesi dirseğe faul veremeyen halil denen tetikçi eleman.
2 maçta da maçın ırzına geçip insanların sinir katsayılarının artmasına sebebiyet veren bu eleman.
Ankaragücü maçında da emreyi tahrik etmişti hatırlarsanız.
Yumruk yedi mağdur oldu, hemen yanına koşanlar da olayın diğer failleri.

Operasyonun adı halil.

FENERBAHCEDEN neden hala aciklama yok? Kimden korkuyorlar?
korkmak mı ?

3 gün önce futbolun dışına çıkıp - hatta tüm sezon boyu - hatta ve hatta geçen sezondan beri ipleri geren adamda sence korku mu var ?

bizim stadda sahaya bakış ata ata "uğurlar olsun" şarkısıyla içinde kıvır kıvır hisler dönen adam ordan itibaren.

2-3 gün sonra açıklamaları gör sen.

kronolojik olarak bakarsak

- bu adamları rahatsız edin, TFF falan dayak tokat tekme lafları
-a.gücü maçında yumruklanan hakem , yumruklayan başkanına giden ali koç
-bu maç öncesi konuşmalar - bir oluşum var - fetöyle uğraşan ilk takımız hala ediyoruz lafları
- maç boyu fenerlilerdeki gerginlik (Saha içinde de ufak kavga oldu)
- maç sonu.
- ne de olsa TFF bana bir şey yapmayacak - bende onları istifaya davet etmiyorum.

Hadi yönetim dört koldan yap baskını yoksa bu işten de sıyrılır bunlar ... Bu ateş üfleyerek de sönmez su döksen de sönmez demeniz lazım adam çıktı milyonların önüne Galatasaray beka sorunu dedi sus pus oturmayı bırakın ...

Ne TS ne de fb olaylarla ilgili açıklama yapmadı sanırım. Galiba siyaset devreye girdi ve iki kulübe de talimat geldi.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
Zaten o yüzden büyük harf ile yazdım. Demek ki siyaset istediği zaman devreye girebiliyormus. Keşke hakemleri gördüğünüz yerde rahatsız edin dediği zaman da devreye girselerdi, keşke Galatasaray beka sorunu dedikleri zamanda devreye girselerdi.

Üst Alt