SL 23/24 H:31 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 3 Nisan - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:31 | Fenerbahçe 4-2 Adana Demirspor | MS | 3 Nisan

(abartıcam burayı)

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 16 dk uzatmalı denizli maçındaki hayali "dış güçler"den tut 20 yıl feneri yoketme amacındaki tüm dünyanın belgeselini hazırlatmış kendisi kongre içinde . 30dk gerilim müzikleriyle verildi.
Yok artik, saka mi?

Bu arada bunların sürekli gol yemesi dikkatlerden kaçmasın.

Rakibin seviyesi ne olursa olsun kolayca gol yemeyi başarıyorlar.

çok az clean sheet vardır diye tahmin ediyorum fb'in.
Dua etsinler ikintane kasaplari var defansta hakemler hicbir sekilde faul vermiyor,ama bizim sahada o seyriciye yemez Oli macinda da gorecegiz bakalim

SM-A546E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok artik, saka mi?
yok öyle valla - içler acısı bir video editi yani.

birde üzerine mikrofona gelip bizim antalya maçındaki var görüntüleriyle hakemlerin toplantı görüntüsünü eleştriyor kendi kasımpaşa kısmı olmadan.

boş abi - fanatik kafada tartamayan taraftarını galyana getirip "çok ısrar ettiniz" havasıyla tekrar başkan olma oyunları bunlar. Gider diye bakıyordumda sanırım bir dönem daha çekeceğiz bu ruh hastasını.

valla iyi ki izlememişim ilk yarıdan sonra...

birde FAIR COMPETITION yazısının yanıda olan faul...

şunu editlesek acun mikrofondayken göstersek nasıl bir kem küm gelir acaba

Bak şöyle pozisyonları fb lehine sağlı sollu nasıl veriyorlar biliyor musun? Aklın durur. Rakibi böyle bir sindirmek yok.

Bunu defalarca yazdım. Herkes doğal olarak kırmızı kart/penaltı gibi direkt skoru etki eden pozisyonları ön plana alıyor ama bu şekilde maç yönetilmesi, inan 2 tane uyduruk penaltı verilmesinden bile daha kötü.

Atmosferden etkilenme diye bir şey yok. Konu atmosfer ise, bir tane Gs maçını, iç sahada böyle yöneten hakem görmedim.

Olowoyin Torriera'nın baldırına basıyor, sonra kendini tiyatrocu gibi yere bırakıyor, hakem bahattin şimşek rize lehine faul verip, bir de gayet medenice elleri arkada bağlı itiraz eden İcardi'ye gayet sert bir üslup ile sarı kart veriyor.

Şu olayın kköy'de fb aleyhine yaşandığını hayal bile edemiyorum.

Bakın yapamıyorlar değil, yapmıyorlar. Bile isteye.

Ne kadar az kayırdılar ki sembolik 1 maçlık ceza almış futbolcu kılıklı tiplerin 2sini şu maçta cezalı cezalı oynattılar.

Üst Alt