SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:33 | Sivasspor 2-2 Fenerbahçe | MS | 22 Nisan

MS

• Kullanılan toplam oy
    109
  • Anket kapatılmış .
Var da Türk bir hakem olsaydı maçı almışlardı.Zaten bu adamların yabancı hakem istemlerini hiç anlayamadım,var da ve sahada aleyhlerine hiç bir karar çıkamıyordu,düzenleri gayet iyi çalışıyordu.Sanırım kendi yalanları olan Galatasaray kollanıyor hurafesine gerçekten inandılar söyleye söyleye
Allah razı olsun yabancı var olmasa bu puanları asla kaybetmezlerdi.

Bakın seneye de bu muhabbet dönecek. Ben bunu hatırlatacağım...
Maçtan günler önce 4-5. sayfalarda bunu tartıştık ama bazı arkadaşlara durumu izah edemedim. Özellikle de size bay @Uğur İz ve bay @Veli Baltacı

Özür dileyin
Sivas yabancı oyuncuları bir kenara bırakıyorum puan kazanmak istemediler ki. Dün kötü bir Sivas vardı ama FB ondan kötüydü. En basit örnek TS maçında maçın adamı kaleciyi neden oynatmadılar? Şaşal kaç tane servis yaptı Fb'ye değerlendiremediler. Sivas ilk faulü 65'te yaptı.

Maçın goygoyu bittiğine göre 1-2 küçük teknik kelam yazmak isterim. Sivas öncelikle merkezde kümelenip kenarları, kenar oyuncuları top ile buluşana kadar boş bıraktı. Fener'in kenardan Tadic ve İrfan ile içeri devrildiği senaryolarda merkez ana baba günü oldu ve illa ki bir ayak sokan oldu topa, kimse beğenmemiş ama Bartuğ'u epey beğendim özellikle kalabalıkta kapılan topları mantıklı kullandı ki böyle kapanıyorsan kaptığın ilk topu doğru kullanman lazım sonra istersen 2. pası hatalı ver çünkü sen o ara rakibi 5-10 metre yerinden oynatıyorsun.

Bunu Alanya'da uyguladı ve Fener'i kilitledi, Konya ve Kayseri gibi ligden düşmemeye oynayan takımlarda bunu deneyecektir en azından denemeli yani topa sahip olayım o bu gibi bir şey işe yaramıyor Fener'e karşı.

Zaten Dzeko ve Tadic bittiği için önde eskisi gibi basamıyorlar, kalenden başlarken çok müsait kalıyorsun o arada zaten çevir topunu istediğin gibi sonra merkeze yerden değil uca yüksek oynaman lazım ha her takımda Manaj yok ama illa ki bir tane target man oluyor.

Manaj topsuz oyunda çok zayıf zaten iyi olsa muhtemelen Sivas'a düşmezdi ama top bulunduğu bölgede ise çok etkili. Asla Galatasaray'da yedek dahi olamayacak bir oyuncu sözün kısası.

#PenaltıİleGelenPenaltıİleGider

Okan hocam ve futbolcular hem Fenere hem de en ufak bir hatada oyuncuyu da hocayı da silen takım eksik ken yerine oynayacak oyuncu zaten belli iken bu niye oynuyor diye komik yorumlar yapan herkese güzel bir cevap verdi tebrikler takım tebrikler hocam

O pozisyonu konuşmak tam anlamıyla gerizekalilik pozisyondaki 2 hamlede penaltı hatta var hakemi iki hamlenin de penaltı olduğunu söylemesi lazım önce zenci sonra kovakovic

Rey Manaj'ın formayı çıkarıp hunharca sevinmesinin sebebi Fener'in maç boyu adamı yaka paça yere serip sadece 1 kez faul verilmesinden dolayı. Maçın başından beri adamla uğraştı Djiku ve Becao. Sonunda hırs yaptırdılar adama.
Penaltı atılırken aklına girmeye de çalıştılar. Önce noktanın önüne kümelendiler sonra trash talk yaptılar. Normaldi

Üst Alt