⚽ SL 23/24 H:35 | Galatasaray 6-1 Sivasspor | MS | 5 Mayıs - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Demek ki oynayabilecek durumda. Ama riske etmemek adına 11 oynayacağını sanmıyorum. Eğer maçı 70'e kadar filan çözemezsek mecburiyetten girer. Kerem oynayacaktır. Kendisini ne kadar beğenmesem de Zaha'dan bin kat iyidir.

fantezi senaryom;

ilk yarıda artarda beklenmedik 2 şok yiyoruz skor 0-2 oluyor. ilk yarı bitmeden bari 1 gol atalım derken ilk yarı 0-2 bitiyor. herkes stresli, gerin , sinirili, tribün homurdanıyor derken gol gelmiyor bir türlü. dakida 80 oluyor köhn ortasıyla icardi kafa golü atıyor skor 1-2. dakika 88. penaltı kazanıyoruz ama hakem önce vermiyor ama var çağırıyor ve vermek zorunda kalıyor. icardi vuruyor top direkten dönüyor. dakikalar 90 oluyor ve kornerden Nelsson 2-2 yapıyor. 5 dakika uzatma veriliyor ve ataklarımızı sıklaştırıyoruz derken, sivasspor kontra yakalıyor koita sağdan geliyor Muslera'dan sıyrılıyor ama açı dar olduğu için içeri manaj'a çeviriyor ve gol oluor. hakem maçı bitiriyor ve 2-3 kaybediyoruz. niye öyle oldu ben de anlamadım
Bu ne biçim fantezi böyle?

Artık kolay maç yok kafayı maça verip ilk yarıdan 2-0 yapmalıyız fırsat verirsen hem bu ifb li Bülent hemde hakemler devreye girer puan kaybı için herseyi yaparlar

Boşuna 433 fantezileri yapmayın

Okan hoca için önemli olan şey, icardi nin arkasındaki oyuncunun pres yaparak rakibinin hatasını kovalamak üzerine kurulu.

mertens yoksa bile kerem, barış, zaha 3ünden biri oynar orda

fantezi senaryom;

ilk yarıda artarda beklenmedik 2 şok yiyoruz skor 0-2 oluyor. ilk yarı bitmeden bari 1 gol atalım derken ilk yarı 0-2 bitiyor. herkes stresli, gerin , sinirili, tribün homurdanıyor derken gol gelmiyor bir türlü. dakida 80 oluyor köhn ortasıyla icardi kafa golü atıyor skor 1-2. dakika 88. penaltı kazanıyoruz ama hakem önce vermiyor ama var çağırıyor ve vermek zorunda kalıyor. icardi vuruyor top direkten dönüyor. dakikalar 90 oluyor ve kornerden Nelsson 2-2 yapıyor. 5 dakika uzatma veriliyor ve ataklarımızı sıklaştırıyoruz derken, sivasspor kontra yakalıyor koita sağdan geliyor Muslera'dan sıyrılıyor ama açı dar olduğu için içeri manaj'a çeviriyor ve gol oluor. hakem maçı bitiriyor ve 2-3 kaybediyoruz. niye öyle oldu ben de anlamadım
damarı kısmi tıkalı bir kaç yüz taraftar kalp krizinden ölüyor

Üst Alt