⚽ SL 23/24 H:35 | Galatasaray 6-1 Sivasspor | MS | 5 Mayıs - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
oyunu karşıya yığarsak..

yani orta yaptık , herifler uzaklaştırdı - hop demribay torreira hemen toplayıp tekrar hücum modunda olursak..

çok rahat alırız.

HURRAAAA mod bu maç için tehlikeli
Apokerimin 60 metre açlıp top sürmesi tehlikeli
Köhn açıldığında çalım merakından Zaha ya da top kontrolünden kerem a'nin top kaybı tehlikeli.

sivas-fb maçının kadrolarına bakıyorum da;

fb, taraftarının "en iyi onbir" dediği ideal onbiri ile çıkmış. tek bir eksik yok. yedekleri de full. sivas ise orta sahada ibrahim akdağ-bertuğ ikilisi ile çıkmış. 73. dakikada iki değişiklik yapmış sivas. diğer değişiklikleri 85-89'da yapmış.

ulan fb bunları nasıl yenememiş. yuh ulan.

yanlız maç 2-2 iken, 90+12'de simail kartal hocamın kahveci-king değişikliğine yarıldım :d

Bir Anadolu takımının, (resmi düzeyde) bir büyük takıma yanlamasını, o şehirde yaşayan o takımın taraftarı olsam kaldıramam.

Fener'ini çok seviyorsan git oranın yöneticisi / teknik direktörü ol derim.

Ne Fb sevdasıymış arkadaş. Pes yani.
Zamanında bursaspor taraftarı levent kızıl için "fbli başkan istemiyoruz" diye tezahürat ediyordu

Sivasspor gerçeklerden uzak takılıyor maalesef. fb ve buygun yüzünden uefa sitesine ömür boyu adın yazılmış match fixing sayfasına. buygun nasıl olur da tekrar bu kulübün kapısından girebiliyor diye tepki göstereceklerine hala fb kafasında takılıyorlar. Düşünsene, başka bir takımın holiganı td yüzünden senin şehrinin takımı ömür boyu etiketleniyor ve sen hala o adam ne derse yapıyorsun. Yıldızsız arma kullanıyor falan ne kadar üzüldük, 5 tane atalım da 5 yıldızı müjdelesin.

karagümrük başkanının "lig tescili ile ilgili" konuşmaları, istanbulspor'un davranış biçimi, alt liglerde yaşanan kepazelikler -u19 ile çıkıp maçı terk etmeler falan", federasyon seçimi üzerinden yapılan aksiyonlar...

önümüzdeki 2 maç ile ilgili bir yanım da, fb güdümlü bu iki kulübün bu tarz bir aksiyon yapma ihtimalini düşünüyor.

atıyorum, her maçta gayet tabi bir şekilde yaşanabilecek bir "hakem hatası" yüzünden "takımı sahadan çekme" gibi bir hareketi gayet yapabilirler.

bu sene öyle saçma sapan bir ortam yaratıldı ki, sahada kazanamadığını, masa başında kazanmak için, ya da en kötüsü rakibine kazandırmamak için, her yol deneniyor.

fb, taraftarının "en iyi onbir" dediği ideal onbiri ile çıkmış. tek bir eksik yok. yedekleri de full. sivas ise orta sahada ibrahim akdağ-bertuğ ikilisi ile çıkmış. 73. dakikada iki değişiklik yapmış sivas. diğer değişiklikleri 85-89'da yapmış.

yanlız maç 2-2 iken, 90+12'de simail kartal hocamın kahveci-king değişikliğine yarıldım :d
Jokerleri devreye girmeyince patlıyorlar işte.

yanlız maç 2-2 iken, simail kartal hocamın kahveci-king değişikliğine yarıldım :d
Normal bir maç değildi zaten.

''Takımlar anlaşmıştı, gerekli skor ortaya çıkınca da FB fark peşine düşmedi; ancak olaydan haberi olmayan iki yabancı futbolcu son dakikada beklenmedik bir aksiyonla ortalığı karıştırdı'' şeklinde ispatlı itiraflı bir haber çıksa zerre şaşırmam.

Maçın son çeyreği, SS mağlup durumda, FB atak yapıyor; SS futbolcuları 70 lerin futbolu gibi, topu kazanmaya yönelik bir hamle yapmadan gölge markaj yapıyor gibi görünüyor, rahatça aut çizgisine inmelerine, sağdan sola, soldan sağa topu aktarmalarına, ceza sahası içinde pas üstüne pas yapmalarına izin veriyorlar. Sonrası malum, VAR herhangi yerli biri olsa o penaltı da olmazdı ki esas aktör Djiku idi ve kesinlikle ihracı gerekiyordu...

Açıkça para-hatır-gönül şikesi yapılmış birkaç maç dışında ömrümde böyle bir maç izlediğimi hatırlamıyorum...

oyunu karşıya yığarsak..

yani orta yaptık , herifler uzaklaştırdı - hop demribay torreira hemen toplayıp tekrar hücum modunda olursak..

çok rahat alırız.

HURRAAAA mod bu maç için tehlikeli
Apokerimin 60 metre açlıp top sürmesi tehlikeli
Köhn açıldığında çalım merakından Zaha ya da top kontrolünden kerem a'nin top kaybı tehlikeli.
Oyunu kesinlikle rakip kaleye yıkmak lazım bu maçta,

Ama erken ortalarla değil de defansın arkasına atılan toplarla, sıfıra inip açılan ortalarla ceza sahasına Kerem Demirbay ın filan yapacağı geç koşularla perdeyi açabilirsek açarız

Hatta Ziyech in Demirbay ın filan ceza sahası dışından atacağı bir gol ile

İşin açıkçası Sivas 10 kişi kendi ceza sahasının içinde beklese bile çok doğru defans yapabilen bir takım değil illa ki pozisyon verecekler, İcardi nin ceza sahasında buluştuğu pozisyonlarda birde bir yapması çok önemli maçın kilidini çözmek için

Moncler montlular çok olursa agresif tribün oluşmayacaktır. Ekstra sıkıntı olur.

Sivasspor topu tamamen bize bırakacak, 10 kişi savunacaklar,

ziyeş, dayı, oynayabilecekse mertens, bunların hayvan gibi şut atması lazım,

2-0 direkt skor oynayasım var. Gol yemeyeceğiz bence.

Oyunu kesinlikle rakip kaleye yıkmak lazım bu maçta,

Ama erken ortalarla değil de defansın arkasına atılan toplarla, sıfıra inip açılan ortalarla ceza sahasına Kerem Demirbay ın filan yapacağı geç koşularla perdeyi açabilirsek açarız

Hatta Ziyech in Demirbay ın filan ceza sahası dışından atacağı bir gol ile

İşin açıkçası Sivas 10 kişi kendi ceza sahasının içinde beklese bile çok doğru defans yapabilen bir takım değil illa ki pozisyon verecekler, İcardi nin ceza sahasında buluştuğu pozisyonlarda birde bir yapması çok önemli maçın kilidini çözmek için
zaten acele etmeden ufak koşuların olduğu hücumda ziyech inanılmaz kilit pas bırakabilen adam. hızlı hücumluk biri kesinlikle değil.

Üst Alt