SL 23/24 H:9 | Fenerbahçe 4-2 Hatayspor | MS | 22 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:9 | Fenerbahçe 4-2 Hatayspor | MS | 22 Ekim

d0f670ab-dfa2-4f34-8165-c6180a72eec3.jpeg

Bunların asıl sınavı kasımda başlıyor

Gümrük dışında kolay denecek maç yok ocak’a kadar

45c2f288-a7c4-4614-b0c8-741544ab0e5c.jpeg

Aynı periyotta bizim nispeten daha kolay. Hatay deplasmanı, sivas deplasmanı zorlar. Bi de içerde adana

Bizim en büyük dezavantajımız fikstürdü 9 haftada beşiktaş, trabzon, başakşehir dep, kayseri dep, antalya dep, antep dep 6 tane kağıt üstünde zorlu maçı atlattık bunların yanında şampiyonlar liginden önce ve sonra yapılan maçlarda hep zorlu ve öylede olmaya devam edecek.

Genelde fenerliler 8/8 yapmasına rağmen fena korkuyorlar sebebide bizim zorlu maçlar bitiyor şampiyonlar ligi öncesi ve sonrası rahat geçiyoruz kendileri ne yaparsa yapsın bir noktada eşit şartlarda olduğumuz an parçalayacağımızı biliyorlar kendileri zorlu maçlarda puan kaybetmeye başlarsa bu sefer işler tam tersine dönecek muhtemelen biz puan farkını açmaya başlayacağımızı aç çok tahmin ediyorlardır.

Fenerin en büyük şansı her zaman olduğu gibi fikstür şans mı denir yoksa fikstür oyunlarımı bana daha çok fisktür oyunları geliyor Avrupa'da oldukları seneler sezon başları bu kadar iyi fikstürlerin üst üstte gelmesi fazla tesadüfi olur kaldı ki Avrupa'da zorlu rakiplerle oynamadılar ön eleme oynadıkları takımla bizim Anadolu kulüpleri oynasa aynı şekilde zorlanmadan geçerlerdi. Daha tam anlamıyla yıpranmadılar ama o döneme az kaldı.

Bu maçtan beklentim yok Hatayspor'un hücum hattı kağıt üstünde iyi ama kale ve defans işi tamamen berbat 2 gol atsalar 4 gol yerler o yüzden bir beklentim yok.

Üst Alt