Soğuktan Donan Yavrusunun Yanına Kimseyi Yaklaştırmadı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Soğuktan Donan Yavrusunun Yanına Kimseyi Yaklaştırmadı

kopek_6000.jpg

Hava sıcaklığının geceleri eksi 30'lara düştüğü Bingöl'de bir köpek, soğuktan donarak ölen yavrusunun başında saatlerce bekledi.

Bingöl’de görenlerin içini sızlatan bir olay yaşandı. Karlıova İlçesi’nde anne köpek soğuktan donarak ölen yavrusunun başından bir an olsun ayrılmadı.

YAVRULARINDAN BİRİ DONARAK ÖLDÜ

Günlerdir kara kışın etkisi altında bulanan ve hava sıcaklığının geceleri eksi 30’lara düştüğü Bingöl’ün Karlıova İlçesi’nde bir köpeğin doğurduğu yavrularından biri, donarak öldü.

DONAN YAVRUSUNUN YANINA KİMSEYİ YAKLAŞTIRMADI

Bir evin odunluğunda bulunan donan yavruyu almak isteyen vatandaşlara anne köpek izin vermeyerek, yanlarına kimseyi yaklaştırmadı. Karlıova merkezinde 20 santimi bulan kar kalınlığı nedeniyle bir çok sahipsiz hayvan da açlık ve dondurucu soğukla mücadele ediyor.

İnsan müsveddesi sözde öz anneler evlatlarına neler yaparken bu köpeği görüp ona hayvan diyesim gelmiyor açıkcası.

Nankör değilde gamsız gibi bence öyle yani cins kediler var mesela onlar birazda huy bakımından farklı daha duyarlı olabiliyor

yok be hacım inan ya kendiminkinden biliyorum hayvancağızın yavrusu ölmüştü bahçede gömüldüğü yerde günlerce durdu olmadı evin içinde aradı sürekli.yavruları konusunda hiçbiri diğerinden farklı değil. ha diğer canlılara göre yediklerine içtiklerine temizliklerine keyiflerine çok fazla düşkünler orası ayrı.

yok be hacım inan ya kendiminkinden biliyorum hayvancağızın yavrusu ölmüştü bahçede gömüldüğü yerde günlerce durdu olmadı evin içinde aradı sürekli.yavruları konusunda hiçbiri diğerinden farklı değil. ha diğer canlılara göre yediklerine içtiklerine temizliklerine keyiflerine çok fazla düşkünler orası ayrı.
İkna oldum alpacinodash

Bir buna bakalım bir de geçen çocuğunu döven kadına. Hangisi hayvan karar verin, bence kolay.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt