Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şok! Lincoln Antep'e götürülmedi!

lincolnu elestirenler; bu sene lincoln takımda olmasa dusme hattına oynuyorduk puan tablosunu iyi inceleyin derim...

Ne lincolnmus yaaa .. bazilari bugun kaybetmemisi istiyor .. sadece lincoln yok diye ....

yok daha neler ... 6inci ligde olurduk dusme hattina degil !!!!

asist veya golleriyle 15 puan kazandırmış...

44-15 :29 puanla 6.olunmuyor...

Lincoln olmasa belki şu an zirvede de olabilirdik o ayrı mesele ama bu takımdan lincolnün katkısını çıkar bu takımın 3te1 i kayboluyor....Ben lincoln hayranı değilim ama adam iyi bunuda kabul etmeyecek kadar mal da değilim.

Bu sene takımın hücumda 3te1i Lincoln 3te biri Arda kalan 3te1i de Kewell+Barostu...

Defansta 1/2 Servet kalan yarısıda M.Topal + Ayhandı...

Defansın yarı katkısı +hucümün 3te1i olmayınca kimler karşısında ne duruma düştüğümüzüde gördük...

Bu sefer açık ve net olmuştur umarım.

Lincoln olmasa belki şu an zirvede de olabilirdik o ayrı mesele ama bu takımdan lincolnün katkısını çıkar bu takımın 3te1 i kayboluyor....Ben lincoln hayranı değilim ama adam iyi bunuda kabul etmeyecek kadar mal da değilim.

Bu sene takımın hücumda 3te1i Lincoln 3te biri Arda kalan 3te1i de Kewell+Barostu...

Defansın yarı katkısı +hucümün 3te1i olmayınca kimler karşısında ne duruma düştüğümüzüde gördük...

O maçlarda Lincoln olmasaydı 10 kişi mi çıkcaktık sahaya?Kaybettirdikleri neden hesaba katılmıyor? :) Ayrıca Lincoln bunları yapmayacaksa burda ne işi var?

Bu maçı kazanamazsak Lincoln niye oynatılmadı diye çok konuşulacak ama ben Bülent Hoca'nın doğru yaptığını düşünüyorum.

O maçlarda Lincoln olmasaydı 10 kişi mi çıkcaktık sahaya?Kaybettirdikleri neden hesaba katılmıyor? :) Ayrıca Lincoln bunları yapmayacaksa burda ne işi var?

yazdığımı bir daha okursan renktaş, Lincoln olmasa belki zirvede de olabilirdik dedim. Ama Lincoln yerine M.Güvenlemi zirvede olurduk orasını bilemem...

6inci demedim ben sana ... lig 6 dedim amatör kume yani.

sen hic Galatasarayi dusme hattinda oynarken gördunmu??????? lincoln olmasa .. baska 10 numara olurdu .. belki show yapmazdi .. ama daha yarali olurdu .. örnek ilic gibi !!!

6inci demedim ben sana ... lig 6 dedim amatör kume yani.

sen hic Galatasarayi dusme hattinda oynarken gördunmu??????? lincoln olmasa .. baska 10 numara olurdu .. belki show yapmazdi .. ama daha yarali olurdu .. örnek ilic gibi !!!

sen kafanla anlamamaya devam et renktas...ben diyorumki Lincoln olmasa takımın yarısı olmuyor, orta sınıf bir takım oluyoruz diyorum. Lincoln olmasa zirvedede olabilirdik diyede yazdım ama okumadan yazın mesajları,devam edin hade...

sen kafanla anlamamaya devam et renktas...ben diyorumki Lincoln olmasa takımın yarısı olmuyor, orta sınıf bir takım oluyoruz diyorum. Lincoln olmasa zirvedede olabilirdik diyede yazdım ama okumadan yazın mesajları,devam edin hade...

Orta sınıf takım olarak şampiyon olabildiysek geçen sene bi sorun yok bence. :)

Bu Antep maçında onunda o oynayıp katkıda bulunmasını isterdim . Bakalım haftaya nabacak merak ediyorum oynayabilecekmi diye.

Kendisi gitmek istemedi yazıyor her yerde inanmamak elde değil. :)

Her açıdan (taktik, kondisyon, oyuncu değişikliği) rezalet Antep maçından sonra hala ben inanıyorum ki takımın

orta sahasının halini Korkmaz görmemekte inat ederek haftaya Fener maçında Lincoln'ü oynatmayacak ki fenerin

savunmada Edu'suz kaldığı ve takımların en önemli noktası tandemin göbeğindeki ikilisinde problemi varken.Önemli

not geçen yıl Lugano Lincoln'ü durduramayınca 2 sarıyla oyundan ihraç edildi.Bahanesi belli haftaya maç eksiği

vardı ondan oynatmadım, bir sonraki hafta pilavıma kaşık attı oynatmadım, bir sonraki hafta resmi tatil gibi saçma

bahanaler sunacağına eminim.Biz taraftarları ve medyayı aptal zannediyor.Bülent Korkmaz şunu bilmiyor Adnan

Polat iş adamı ve onu zarara sokandan bedelini alır.Lincoln'ü kazan diyorsa kazanacaksın bu rica postuna bürünmüş

bir emirdir.Yok ben istemem diye en başından naz niyaz yaparsan sene sonu Lincoln kalır, Bülent toplar pılını

pırtısını gider zira yönetim arkasında durmaya başladı bile!Bu hiçbir zaman hayra alamet değildir yönetim bir

hocanın arkasında duruyorsa gidişi yakındır bunu yapmaktaki amacı yönetimin tamamen motivasyondur.Kafasındaki

Lincoln takıntısından kurtulmalı artık!Korkmaz her açıdan bu takıma hoca olacak kalibrede birisi değil bunu yönetim

nasıl göremez inanamıyorum.Bu takımı aşağılamaktır Bülent Korkmaz'ı bu takımın başına geçirmek ve ben bu seçimi

bir taraftar olarak hakaret kabul ediyorum...

Mehmet Vural kardeş bakıyorum da hep bi bülent'e yüklenme Lincoln'ü yüceltme sevdasındasın.Maşallah her olaydan da haberin var.Bu kadar olayların içinde olacağını pek zannetmiyorum aslında.Basın bile kim haklı kim haksız diye fikir yürütemezken o kadar emin konuşuyorsun ki sanki bülent-lincoln ikilisinin her yaptığından haberin varmış gibi yazılar yazıyorsun buraya.Bazı fikirlerini kendini saklamanı tavsiye ederim çünkü komik duruma düşüyorsun böyle yazarak.

Ayrıca Antep maçında takım fena oynamadı.Ha doğru lincoln amca oynamadı ya maçta 1 kişi fazla oynadığımız için rezalet oynadık doğrudur.Sürekli gol kaçırdık fark olabilecek bir maçta 1-0 kazandığımız için gerçekten rezalettik.Antep sadece 2 tane pozisyon bulabildi onlarda maçın en önemli dakikaları olan son dakikalardaki hatalardan dolayı geldi.Bu takım savunma yapmayı bilmediği için kaynaklandı bu pozisyonlarda.Bugün oynanan maçta ki performansa da rezalet dersen 1 kelime daha yazı yazma.Futbolu bilen adamlar yazsın buraya bırak sen.

Ne Lincoln'müş be arkadaş.Takım sezonun en kritik maçlarından birini kazanıyor hafta sonu belki de bu sezon tamam-devam maçına çıkacak hala gelmiş Lincoln'ü oynatmalı şöyle yapmalı böyle yapmalı diyosun.Bırak biraz Lincoln sevdasını.Hafta sonu Lincoln-fenerbahçe maçı yok.takımına biraz destek ol.Teknik direktörüne bu kadar laf atmayı da bırak artık.Basının dolduruşuan gelip de kötü düşüncelerle kafanı karıştırma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt