Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar(2014-2015) - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig'de Diğer Maçlar(2014-2015)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#Bursaspor XI: Mert, Advincula, Sivok, Serdar, Emre, Şamil, Jorquera, Cuenca, Josue, Dzsudzak, Sercan Yıldırım

#Gaziantepspor XI: Karcemarskas, Barış, Arokoyo, Viranjes, Marcal, Abuldakir, Abuda, Larrson, Chibuike, Camara, Muhammet

----

#Eskişehirspor XI : Boffin, Toko, Birol, Sezgin, Anıl, Lawal, Onur, Ben Khalifa, Kaan, Defederico, Gekas.

#Sivasspor XI: Setkus, Hakan, İbrahim Öztürk, Burhan, Yekta Kurtuluş, Erkan, Adem, Ümit, Cicinho, Aatif, Batuhan.

Dandik sivas bile bizden puan aldı.
Fenerden 2 yemiş eses bizim berabere kaldığımız sivasa 30 dakikada 2 gol attı.

Bu sene çok kahır çekeceğiz

Lanet gelsin hamza ve yönetime.

aynen bende öyle düşünüyordum bu sivasa puan kaybetmek daha fazla üzdü şuan

Tamamen bizim malligimiz. Sen rakibe "gel hadi gel bana gol at" diye yalvarirsan böyle olur. Bu kadar alan tanimayacaksin, kendini bu kadar ezdirmeyeceksin rakibe karsi.

2 Bursa maci + Sivas macinda orta sahayi tamamen rakibe verdik. Bakalim yarin nasil olacak, muhtemelen Arena faktörü sayesinde ve bunlar ligin yeni takimi oldugu icin korkarak oynarlar.

Tamamen bizim malligimiz. Sen rakibe "gel hadi gel bana gol at" diye yalvarirsan böyle olur. Bu kadar alan tanimayacaksin, kendini bu kadar ezdirmeyeceksin rakibe karsi.

2 Bursa maci + Sivas macinda orta sahayi tamamen rakibe verdik. Bakalim yarin nasil olacak, muhtemelen Arena faktörü sayesinde ve bunlar ligin yeni takimi oldugu icin korkarak oynarlar.
aynen öyle ama ben yarın çok basan istekli bi galatasaray izleceğimizi düşünüyorum fark bekliyorum

1-0 at fava Can.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt