Spotify 2023 Özetini Yayınladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spotify 2023 Özetini Yayınladı

Yaşım mı geçti bilmiyorum ama şu sanatçıların isimlerinden tut da şarkılarına kadar çoğu iğrenç ötesi. Kültür, seviye yerlerde geziyor. Nerede o Tarkan'ın TDK dan ödül almış(şarkılarında bir çok deyim kullanması sebebiyle) şarkıları, nerede o dinlerken adeta şarkıyı bize yaşatan sözler... Şimdi bakıyorsun hepsi zibidi hepsi boş popçu.

Yaşımız geçmiş abi net, Sezen ile Mabel Matiz'i çıkar önüme sadece bu listeyi koy;

• Semicenk
  • UZI
  • Motive
  • Lvbel C5
  • BLOK3
  • cakal
  • Emir Can İğrek
  • Ezhel
Benim anlayacağım,
Semi kod adlı Cenk, motive olmuş şekilde eline uziyi alıp, LvBel Avm'nin c5-blok 3 no'lu otoparkında, Emir bla bla çakalını Ezel'deki gibi öldürdü.

İmkanı yok başka birşey çıkmaz benden, yazıklar olsun z tayfa.

Yaşımız geçmiş abi net, Sezen ile Mabel Matiz'i çıkar önüme sadece bu listeyi koy;

• Semicenk
  • UZI
  • Motive
  • Lvbel C5
  • BLOK3
  • cakal
  • Emir Can İğrek
  • Ezhel
Benim anlayacağım,
Semi kod adlı Cenk, motive olmuş şekilde eline uziyi alıp, LvBel Avm'nin c5-blok 3 no'lu otoparkında, Emir bla bla çakalını Ezel'deki gibi öldürdü.

İmkanı yok başka birşey çıkmaz benden, yazıklar olsun z tayfa.
Şu isimlere bakınca yarısı torbacı falan dersin. Ayrıca C5 nedir yav Citroen C5'e mi hayran kalmış küçüklüğünde?

Üst Alt