STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

İlla küfür mü edelim , Efendi gibi tepki gösteriliyor adamlar anlamıyor.Erittiniz koskoca kulübü , abuk sabuk transferlerle mahalle takımı gibi takım kurdunuz . Geçen yıl Baros'un sakatlığından en ufak ders almadınız , Battal'ı , Süper Ligde 1 kez bile oynamamış adamı tutup Baros'un yedeği yaptınız . Takımda 2 sol bek varken orta sahan kan ağlarken gidip marifetmiş gibi son gün sol bek aldınız. Keita gibi bir yıldızı bedavaya sattınız . Rijkaard gibi bir hoca'nın kariyeri ile oynadınız. Binlerce kez Yazıklar olsun ....

Cevap: STSL 10/11 H:16 | Galatasaray 0-2 Gençlerbirliği | 11 Aralık | Maç Sonucu

Gene şükrediyorum son maçımız değildi son maçımız yanılmıyorsam ziraat türkiye kupası olması gerek İnşallah onları yeneriz.Allah'ım düştüğümüz şu hale bak 2 lig takımını yenebilcekmiyiz diyoruz.Yazıkk ki ne yazık.!

Hagi:Bizim kişilikli bir takım oluşturmamız lazım onun için de kişilikli oyuncular lazım..

Bizim için ikincilik bile başarısızlık değilmiydi? Ha 2. olmuşuz ha 15. ne farkeder ? Türkiye Kupasını aldık mı başarılı olmuşuz demektir. Bu sezonun özeti bu.

Lig Tv'yi kapattım sıkıntıdan Yok Böyle Dans izliyorum yok böyle bir şey ya . .

yarın sınavım var ve ben konyadan kalkıp samiyene geldim! Sınavada girmiycem! Nie? Mabedimizdeki SOn Lig Maçı diye!! Peki Üşüdüm, Dondum hatta Soğuktan Sidiğim Dondu! Nie? Galatasaray Aşkı Diye!! Neyse Birşeyi Anladım! Ali Samiyele birlikte Galatasaray için yapacağım fedakarlıklarda yıkılıyor.. Bundan sonra isterse şamp. ligini kaldırsa bu takım Eski Galatasaray olmadıkça içime gömcem! Sahada bir avuç çapulcu değil ben GALATASARAY görmek için dünyamı size göre döndürüyorum!! Ama gerek yok oturur ders çalışırım bu takımdan daha keyifli yemin ederim!! Kimse suçlu aramasın boşuna ardanın geçen yıl dediği söz herşeyi çok güzel açıklıyor! "Eskiden Gs yenildimi oturur ağlardım! Şimdi gelecek maçlara bakıyorum.." iyi geceler..

Noldu radikal kararlar geliyormu? :D

Beyler maçın ilkyarı görüntülerine sadece ilkyarı görüntülerine erişebileceğim bir link falan bilen var mı?

yarın sınavım var ve ben konyadan kalkıp samiyene geldim! Sınavada girmiycem! Nie? Mabedimizdeki SOn Lig Maçı diye!! Peki Üşüdüm, Dondum hatta Soğuktan Sidiğim Dondu! Nie? Galatasaray Aşkı Diye!! Neyse Birşeyi Anladım! Ali Samiyele birlikte Galatasaray için yapacağım fedakarlıklarda yıkılıyor.. Bundan sonra isterse şamp. ligini kaldırsa bu takım Eski Galatasaray olmadıkça içime gömcem! Sahada bir avuç çapulcu değil ben GALATASARAY görmek için dünyamı size göre döndürüyorum!! Ama gerek yok oturur ders çalışırım bu takımdan daha keyifli yemin ederim!! Kimse suçlu aramasın boşuna ardanın geçen yıl dediği söz herşeyi çok güzel açıklıyor! "Eskiden Gs yenildimi oturur ağlardım! Şimdi gelecek maçlara bakıyorum.." iyi geceler..

Görün ulan vatandasin halini, sizin eseriniz yönetim.

Iste Galatasaray. Yemin ediyorum Galatasaray´i anlatiyor.

[video=youtube;pbh7tY2BPCM]https://www.youtube.com/watch?v=pbh7tY2BPCM[/video]

Bir utanç gecesi daha oldu. Sami Yen 'deki son 3 lig maçını kaybederek, bu sezon oynadığımız 8 maçın 5 ini kaybederek müthiş! bir final yaptık.

Oyuncular;

- Ruhsuz mu?

- Yeteneksiz mi?

- Kendilerine güvensizler mi?

inanın bilmiyorum.

Ama yönetimi, futbolcusu, taraftarı silbaştan yapmak yani reset atmak şart.

Futboılcular ruhsuz falan değil..Hani Cana candır,Hakan Balta tu kaka derler ya hepsi yalan..Cananın yapısı o..Dışa vuruyor hırsını..Hakan Balta ise sakin içinde yaşıyor..Görüntüsü o şekilde yani..Şimdi bu durum Hakan Baltanın maçı Canadan Daha az istediği anlamına gelmez..İşte bu taraftar bunu anlayamıyor..Mesela Ayhan Gtünü yırtıyor,yırtınıyor..Ama yaşıda ilerlediği için fizik olarak bitik olduğu için ,ondan başkada top alışverişini yapacak adam olmadığı için çok hata yapıyor ve göze batıyor..

O yüzden ilk önce kalite,futbol aklı lazım..Zaten bunu yaparsan Galatasarayın futbolcusu mücadele etmekten kaçınmaz..Her zaman ister..

O yüzden bu takımın bu hallere gelmesinin en büyük ve tek sebebi Adnan Polattır..Adnan Polat Galatasaraylı değil demem ama Galatasaraylılığını sonuna kadar tartışırım.

Bu şerefsiz medyaya ve hakemlere sessiz kalması,Bir fenerbahçe maçından sonra üstelik hakkının yenmesine rağmen çıkıp senin takımından nefret eden azizide yanına çekip Fener ve Galatasarayın önü kesilmeye çalışılıyor demesi sözün bittiği yerdir.Her zaman söylerim Cafe cravn -ülker düzenini kabul eden hazmeden başkanın Galatasaraylılığını tartışırım..2 milyon için cebinden vermeyip televizyonda çıkp para toplayan başkanın Galatasaralılığını tartışırım..Bu uzar gider..Yani aziz yıldırımın fener sevgisinin,demirörenin beşiktaş sevgisinin yanında Adnan Polatın Galatasaray sevgisi hiçbirşeydir..Bu sözde Galatasaraylılıktır..

Barış,Mustafa,Battal,AliTuran,Servet,Balta,Aydın,Sabri,Ayhan,Gökhan,Serdar,Çağlar,Aykut,Ufuk,Musa

Allah aşkına şu yukarıdaki oyuncuları bir araya toplayıpta Glatasarayı sıradanlaştıran ve Galatasarayda oynamanın hiç bir cazibesini bırakmayan şu insanlar kendisini yönetici sana adamlar nasıl utanmadan oturyor o koltuklarda..Yabancılardan hiç bahsetmiyorum bile..Hele son 3 senedeki gelen giden kapasitesiz oyunculardan hiç bahsetmiyorum bile..

Hala kimin suçlu olduğu çok açık değilmi...

Ben iddaa ediyorum bu kadro benim gördüğüm üç büyükler içerisinde tarihte kurulmuş en kötü kadrodur..

Evet o yüzden son cümlenizde dediğiniz gibi bu klüpte asrın rewvizyonu yapılmalıdır.. ( Yönetim,futbolcu,taraftar)

Hagi'nin sonu da Bülent korkmaz gibi olacak. Ahanda buraya yazıyorum. Ne ulan bu! Gelen giden üzerimizde fantazi yapıyor.. Hallaç pamuğuna döndük ulean!

Sabri'nin sakatlığı ciddiymiş beyler.Kaburgası kırılmış.Biz Sabriyle dalga geçiyoz filan ama adam yüreği ile oynuyor.

TD: Frank Rijkaard

Aykut

Sabri - Emre - Neill - Caner

Topal - Elano

Gio - Arda - Keita

Baros​

TD: Georghe Hagi

Ufuk

Ali - Neill - Servet - Balta

Ayhan - Cana - Barış

Sabri - Pino - Kewell​

Futboldan sorumlu ADNAN SEZGİN!