STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Eli görme ofsaytı görme hakemım dıye orda maç yonet yazık vallahı yazık tamam bızım takım cok kotuydu kabul edıyorum ama hakem arkadaslar bızım tkaıma gelen vuruyor gıden vuruyor art nıyet ararım ben bu hakemlerde....

Hakemi eleştirmeye bile hakkımız yok düşün artık...

Eli görme ofsaytı görme hakemım dıye orda maç yonet yazık vallahı yazık tamam bızım takım cok kotuydu kabul edıyorum ama hakem arkadaslar bızım tkaıma gelen vuruyor gıden vuruyor art nıyet ararım ben bu hakemlerde....

Bu kadar düşersen, düşene vururlar dostum. O kadar kötü oynuyor ki takım. Haklarımızı savunacak birşey kalmıyor.

İyi akşamlar.. Yeni üyeyim.. Böyle bir akşamda üye olmak istemezdim, zira moralim çok bozuldu.. Ama herkese selam olsun.. Sizlerle birlikte olmak, fikir alışverişinde bulunmak güzel olacaktır..

Maçı izledim.. Arda - Baros ve Kewell dönünce atak geliştirebileceğiz en azından ama büyük bir değişiklik beklemiyorum..

Arda verir pasını - Kewell ortalar - Baros ağlara yollar..

Bu üçlü arasında roller değişir, golün senaryosu hep aynı olur..

En azından Kasımpaşa kadar pozisyona gireriz..

İyi mücadele edeceğizdir, örneğin geçen seneki Beşiktaş kadar ama hatırlarsınız, sıkıntı yaşıyorlardı..

Oldukça fazla pozisyona girseler de, ite kaka bir gol, biraz şans vesaire..

Eksikler dönse de en az geçen sezonki Beşiktaş´a yaklaşırız, iyi mücadele okey ama o kadar..

Beşiktaş´ı örnek verdim diye tepki mi gösterirsiniz bilmem ama objektif bir taraftarım ve bunları söylemek benim gerçeğim.. Düşüncemi saklamam..

Konuya dönecek olursam, kazanmak yeterli olacak elbette.. Ama bakalım Arda dönünce kendini futbola verebilecek mi..

Açıkcası bu soru işareti.. Arda iyi futbolcu, mücadeleci futbolcu, kaliteli bu anlamda ama.. Neyse

Biraz önce de söyledim ama tekrar söyleyim :) Arda Baros Kewell'ı en son hangi maçta beraber izlediğini hatırlıyomusun?

Şu takımda sarp bile oynuyorsa .Eminim bu forumdaki herkes oynar hemde daha ucuza.

düsünsenize orta sahayi bu sekilde;makoun-culio-misimovic. arda-baros(stancu)-pino

[video=youtube;AtPdr8XoMfo]https://www.youtube.com/watch?v=AtPdr8XoMfo[/video]:sad007::mad:

yılmaz vural olsaydı barışı mustafa sarpı ayhanı hastanelik ederdi futbol hayatlarını bitirirdi

Bu kadar düşersen, düşene vururlar dostum. O kadar kötü oynuyor ki takım. Haklarımızı savunacak birşey kalmıyor.

Bunları görüyoruz, bunları görenler var ne güzel ama daha dün, geçen hafta zar zor 1 gol ile kazanmamıza rağmen Ligin en iyi kadrosuna sahip Beşiktaş´ı eledik kafadan.. Antep yerine Beşiktaş çıksaydı, maç bizimdi..

Yani 1 maç ile uçanları kast ediyorum.. Yani bir de Servet attı da kazandık.. Zar zor..

lincoln futbolu ile müthisti ya:) arda-lincoln-baros-keita offf

ne hücum yapabiliyoruz ne savunma yazık çok yazık.. Skibbe'ye zamanında sabredilebilirdi bence şimdi elde kadro yok sakatlarla uğraşıyoruz diyoruz o zamanda aynı durumdaydık şimdi yine aynı hataya düşmemek için TD de değişemiyoruz yönetim öyle bişi yapamaz bu yolun sonu karanlık..

lincoln bundesligadayken ah keske bizde olsa derdim hep.adami aldik ama kiymeti bilinmedi.neymis efendim disiplinsizmis.sanki hagi futbolcu iken cok disiplinli idi.lucescu bile real madrisle oynanan süper kupa macinda hagi ile tartistigini haginin maca cikmiycani anlatti,sonra onu ikna ettim ve maca cikti ve kazandik dedi.

Üst Alt