STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:19 | Bursaspor 2-0 Galatasaray | 29 Ocak | Maç Sonucu

hakan balta kazması bukadar önceden gözüme batmazdı. ufugun yedigi 2. golde elinden kacırsa ofsaytı bozan tek adam gene hakan balta bu nasıl bi sakarlıktır. avrupada tek basına her 2 mactada yaptııgı hatalarla bizi elemedimi bu...

hakan balta geldiginden beri elestiririm hepte kötü cevaplar yiyordum simdi herkes anladi nasil bir kötü oyuncu oldugunu!

kazım kazımı begenen biri varmı burda allahaskına. adam bırak forvet olmayı kanatta oynamaz abicim. ben yektaya üzüldüm adam defansa daha yakın oynatılıyo. mustafa sarp ileriye dönük oynatılıyo. gsın en etkili pozisyonuda yektanının vurusunda diregin yanından gitti. yektayı begenmeyenleri gördüm burda ama yekta bu takımın sag acıgında rahat oynar okadar diyorum bu adamı begeniyorum...

yekta bugün daha cok sagda oynadi sanki

bence ortada oynamasi lazim sivasspor maci gibi

taraftar bile artik kimi suclayacagini sasiriyor cünki 2 hafta önce polat istifa 1 hafta önce aciklamadan sonra büyük baskan helal olsun simdi polata ne dencegini taraftarlar kendileride bilmiyor

saglam bir önlibero alsinlar ve yeni oyunculari oynatmaya baslasinlar genc oyuncularla beraber yemin ederim suan hakemlere yeniliyoruz

ama gelecek sene onlarida yenecegiz!

bu neye benziyor biliyormusunuz arkadaslar hani sokakta iki cocuk dövüsür biri öbüründen biraz üstün olur sonra dayak yiyen cocugun

tesadüfen arkadasi gecer yoldan ver arkadasina yardim eder orda ona bagrip cagirmasi bile ona destek verir.

bugünkü macta biraz ona benziyor iyi giden mac birden hakemin sacma kararlariyla döndü.

tamam cok iyi oynamis degildik ama yine üstündük ilk yarim saat.

ama gelecek sene arkadaslarida kurtaramicak cünkü bu takimin iskeleti oturacak bundan eminim ben!

cünkü kalite var bu takimda takim olmasi icin biraz zaman alacak biraz sabir edelim!

önce ayhan mustafa barış hakan balta ufuk bu 5i gitsin kazımda yedek kalsın yeter. cünkü bunları görünce delircek gibi oluyorum. karsımızdaki bursa bisi oynasa icim gam yemicek. adamlar hakeminde katkısıyla macı aldılar ilk mactaki gibi...

önce ayhan mustafa barış hakan balta ufuk bu 5i gitsin kazımda yedek kalsın yeter. cünkü bunları görünce delircek gibi oluyorum. karsımızdaki bursa bisi oynasa icim gam yemicek. adamlar hakeminde katkısıyla macı aldılar ilk mactaki gibi...

aydin ve aykutuda unutma bunlar ne zaman giderse iyi olma yolunda olacak takim. aydin mustafa baris ayhan hakan ufuk aykut!

7 oyuncu ve cogu zaman bunlar oynuyor ne zaman yedege gecip veya satilirsalar bu takim sinif atlamis olacak!

edit: ha birde gökhan 8 kisi nerdeyse bir takim!

Aydın, Ayhan, Sarp, Balta derhal gönderilmelidir.

Sarp 'ın Ayhan' ın tek yaptığı defanstan top alıp biraz dolaştırıp geri defansa oynamak allah aşkına yapmayın ya böyle adamlar nasıl oynar bu takımda hala.

O çok övündüğümüz alt yapımızı kullanmak için neden çekiniliyor?

Galatasaray'ın geleceğini oluşturmak için bundan iyi zaman olamaz.

Bugün bursada kalede Emirhan olsaydı ne fark edicekti belki 1-2 gol fazla yerdi belkide daha iyi performans ortaya koyardı.

Neden korkuyoruz neden çekiniyoruz anlamıyorum.

aydin ve aykutuda unutma bunlar ne zaman giderse iyi olma yolunda olacak takim. aydin mustafa baris ayhan hakan ufuk aykut!

7 oyuncu ve cogu zaman bunlar oynuyor ne zaman yedege gecip veya satilirsalar bu takim sinif atlamis olacak!

ulan bide musayı gönderiyolar kiralık. cocuk hicte sans bulamadı. ama burda emre colagada sallıyolar o cocuga sallamasınlar o cocuk gene top sürüyo yanında ayhanla mustafa var o napsın. ben emre colaga sallayanlarıda anlamıyorum...

----------Emirhan----------

-Sabri-Ahmet-Servet-Insua-

----------Cana------------

------Yekta---Emre--------

---Berkin-----------Culio---

----------Stancu----------

Artik böyle Oynayalim.

Biktim ya, resmen biktim, ömrümü yediler su itler.

Musa ve Emre'yi Konya'ya kiralik veriyoruz, adamlar Bursa'yi darmadagin ediyorlar, bizim Orta Sahamiza bak, ayip ya.

Aydın, Ayhan, Sarp, Balta derhal gönderilmelidir.

Sarp 'ın Ayhan' ın tek yaptığı defanstan top alıp biraz dolaştırıp geri defansa oynamak allah aşkına yapmayın ya böyle adamlar nasıl oynar bu takımda hala.

O çok övündüğümüz alt yapımızı kullanmak için neden çekiniliyor?

Galatasaray'ın geleceğini oluşturmak için bundan iyi zaman olamaz.

Bugün bursada kalede Emirhan olsaydı ne fark edicekti belki 1-2 gol fazla yerdi belkide daha iyi performans ortaya koyardı.

Neden korkuyoruz neden çekiniyoruz anlamıyorum.

zaten is isten gecmistir niye takimi yenilemiyorlar yeni oyuncu aldilar hala bunlar oynuyor.

ama arkalari cok güclü adamlari takimdan kesemiyorsunki mustafanin pinoya ettiyi küfürleri unutmayin!

culio neden forvet arkası oynamıyo adam durmadan defansa kadar kosuyo. sanki forvet arkasında yaratıcı oyuncu varmıs gibi. gerci forvette yokta.))

Futboldan soğutturdunuz insanı be.Bu kadar kazmayı dünyada arasan bulamassın.Rezalet başka bir şey değil.

Tabii ki takımda laf atılacak futbolcular var ama birçok futbolcuda mevkisi dışında oynatıldığı için etkisiz kalıyor. Hayatımda bu kadar KORKAK bir insan görmedim

Tabii ki takımda laf atılacak futbolcular var ama birçok futbolcuda mevkisi dışında oynatıldığı için etkisiz kalıyor. Hayatımda bu kadar KORKAK bir insan görmedim

Aynen katılıyorum. hagi de kedi cesareti bile yok. kedi bile köşeye sıkışınca saldırır kendinden daha güçlüye. lan daha ligde nekadar kötü durumda olabilirzki. kimse bana elinde sadece bu var geyiği yapmasın yalan.

---------stancu-------

-e.çolak----------kazım-

-----culio-----yekta----

---------cumhur----------

-insua-servet-ahmet-sabri-

----------ufuk------------

gibi bir kadroyla çıkamazmıydı!!! ne olurdu 2 değilde 5mi yerdik!!! canı sağolsun yeriz zerre üzülmezdim.

KORKAK HAGİ KORKAK!!!

----------Emirhan----------

-Sabri-Ahmet-Servet-Insua-

----------Cana------------

------Yekta---Emre--------

---Berkin-----------Culio---

----------Stancu----------

Artik böyle Oynayalim.

Biktim ya, resmen biktim, ömrümü yediler su itler.

Hagi A2 de noyuncu oynatmaz çünkü Hagi korkak.

Antep maçına A2 den en az 2 oyuncu cıkması lazım.Yada bundan sonraki lig maçlarında.ne kaybedicez ki ilk 5 e giremeyiz zaten.bare türkiye kupasını ciddiye alsında Avrupaya giderük.

rijkaard da aynısnı yapıyordu hagi de olmuyor kardeşim bu ayhanlar barışlar sarplar olmuyor A2'den adam oynatın

Üst Alt