STSL 10/11 H:2 | Galatasaray 0-2 Bursaspor | 22 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:2 | Galatasaray 0-2 Bursaspor | 22 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:2 | Galatasaray 0-2 Bursaspor | 22 Ağustos | Maç Sonucu

Esas problem geçen sezon sonunda takımda olmaması gerekenler gidecek dedi başkan. hiç biri gidemedi şimdi de takımın altını kazıyorlar. Gitmesi gereken Keita mıydı? 2. başkan taraftara mı yönetiyor diyor . Taraftar basısından Kewella sözleşme yenilediniz adam top oynayan tek oyuncumuz. Kabul edin taraftar sizden daha iyi anlıyor futboldan. bari forumları okuyun takıma çok adam lazım bunu anlayın. 1-2 transfer kurtarmaz..

serhat ulueren bir menajer le konuşmuş o söylemiş robinho yıllık 4 milyon euro istemiş adnan polat kabul etmiş rijkard a sormuş oda kabul etmemiş pino var demiş

serhatın konuştuğu manajere robinho bi imza vermiş galiba gs gelirim diye öyle diyorlar hala konuşuluyor

Esas problem geçen sezon sonunda takımda olmaması gerekenler gidecek dedi başkan. hiç biri gidemedi şimdi de takımın altını kazıyorlar. Gitmesi gereken Keita mıydı? 2. başkan taraftara mı yönetiyor diyor . Taraftar basısından Kewella sözleşme yenilediniz adam top oynayan tek oyuncumuz. Kabul edin taraftar sizden daha iyi anlıyor futboldan. bari forumları okuyun takıma çok adam lazım bunu anlayın. 1-2 transfer kurtarmaz..

Resmen kandırıyorlar taraftarları. Söylediklerinin arkasında duramayacaksan söyleme o zaman.

serhat ulueren bir menajer le konuşmuş o söylemiş robinho yıllık 4 milyon euro istemiş adnan polat kabul etmiş rijkard a sormuş oda kabul etmemiş pino var demiş

serhatın konuştuğu manajere robinho bi imza vermiş galiba gs gelirim diye öyle diyorlar hala konuşuluyor

sanki robinhoyu istememek küfürmüş gibi niye abartıyorlar anlamadım...

Görünen Köy Klavuz istemez..!

Sirada UEFA Kupasindan elenme var ve birde Eskisehir Maglubiyeti....

Ben transfer sorduğumda burdaki birkaç üye daha transfer sezonu bitmedi

Cana ve Pino'yu ilahlaştırdılar adeta Arda sırtlar dye yırtınıyordu bazıları 2 haftada 2 mağlubiyet ve daha fazlasıda gelecektir bu kadroyla, yazık..

Bence bireysel hatalar dışında iyi oynadık. Birçok pozisyona girdik, değerlendiremedik, şanssızdık, beraberliği hatta kazanmayı hakeden futbolu oynadık.

Hakem hatalarına hiç girmeyeceğim. Girersek çıkamayız.

Aklımda kalanlardan Ayhan çok iyiydi, maçın en iyilerindendi. Kewell zaten harikaydı. Kaptan çok koştu ama sadece '' koştu '' ortaları berbattı ayrıca. Sarp çok kötü. Çok ama çok kötü. Elano girdi birşey yapamadan çıktı. Baros iyiydi ama şanssızdı. Ufuk kendini geliştirmeli. Balta pasları çok kötüydü iyi oynamadı.

Galatasaray'ın şöyle bir sorunu var. Gol yedikten sonra moral 0 oluyor. Dikkat edin, ilk golü yiyene kadar ataklar harika baskı süper takım değişmiş ya diyorsunuz, golü yiyorsunuz ve takım 0.

Bu takıma buranın Galatasaray olduğunu kimsenin maç günü afedersiniz kıçını başını sallayarka alıiverişlerde gezemeceğini kaptanının futboldan çok malum şekilde gezmeler gece yaptıklarıyla gündeme gelemceğini öğretecek ve herkese kapıyı gösterecek takımı takım yapacak tek adam TERİM'dir. olmuyor işte Rijkaard yumuşak kimse rijkaard ı takmıyor. Hocanında kapastesi bu kadar. 2 maçta bari 1 puan aldır ya. Bu kadar mı ruhsuz bir takım yapıyorsun.

Kaleci Ufuk u tebrik ederim. Gollerde yapacağı bişi yoktu ana en azından üstüne yana gidenleri tuttu. Aykut olsa Batalla vurduğu altından gol olurdu.

Kısaca Rijkaard İSTİFA!!

Tutturdunuz Rijkaard istifa diye.. Terim inş. gelmez.

Alpay Asma;1565378:' Alıntı:
Yani sorun NE RİJKAARD? NE SEZGİN ? NE DE KALİTELİ OLMADIĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ FUTBOLCULAR.Sorun mayanın tutmasını geciktiren oluşum.Ki en kötüsü de bu.Çünkü yapılan hiç bir transfer o soruna çözüm olmaz.

Yahu adamı 4-3-3 için aldıysan onu oynatacak diyorum, işi bu adamın. Değiştirmedi diye suçlu o olmaz ki. Adamın mesleği bu. Ben Rijkaard'ın eğer eline adam gibi bir kadro verilirse, özellikle en kritik mevki olan orta sahaya, kalan mevkilerdeki oyuncuları da adapte etmeyi başarıp dünyadaki en üst düzey futbol sistemi olan total 4-3-3'ü gayet iyi oynatacağına inanıyorum, Rijkaard yapmayacak da kim yapacak bunu? O sebeple madem Rijkaard'ı getirme cesaretini gösterdiler (ki bu ben takıma 4-3-3 total futbolu yerleştireceğim ile aynı anlama gelir.) adamın eline kritik mevkiler için oyuncuları da teslim etmek zorundasın. Olay bu, bunu neden anlamak istemiyorsunuz ki? Bu kadro ile dünya'daki en iyi 4-3-3 total futbol hocalarını da getirsen bundan iyi oynamaz bu sistemi. Ancak Rijkaard'ın da işi bu olduğu için bunu denemeye, bunun için uğraşmaya devam eder. Şimdi sen diyorsun ki Rijkaard gitsin, bu da şu anlama geliyor. Planlardan vazgeçelim, sistem takımı olmayalım, kalıcı bir sistem oturtmayalım, her sene artık Allah ne verdiyse oynayalım, zaten istatistik gereği ortalama 3 senede bir şampiyon olalım. Ben diyorum ki yapılan tek doğru olan ama devamını getiremediğimiz Rijkaard'la en modern futbol sistemi olan total 4-3-3'e dayalı sistemi oturtma planına durakladığımız yerden devam edelim, sonraki adımları atalım. Bu adımların en önemlisi de o sisteme uygun adamları getirmek. Ondna sonra o adamların yanına da zamanla birer ikişer o sisteme alıştırdığın altyapıdan olsun, transfer olsun gençleri monte edelim...

:yenieek::yenieek::yenieek:

Bu gerçekse hemen bavulunu toplasın rijkard.Pino varmış.töbee

Siz halen daha Robinho'yu konuşuyorsunuz gerçekleri konuşun ne kadar uzattınız..

Galiba arda baros icin tkaim tam isinmaya ciktiginda ttaraftar barosu cagirdi ilk barosda hemen gitti tribune, ardanin yaninda ayhan vardi buda soyledi birseyler ama tam belli olmadi ne soyledigi fakat surat ifadesinden pek iyi seyler soylemedigi anlasiliyordu

Şımardı artık zıvanadan çıktı ama ne demişler "Kula bela gelmez Hak yazmadıkça; Hak bela yazmaz kul azmadıkça!" Allah aratır böyle davranırsa bu günlerini.

arkadaslar tamam macdan sonra bende sinirliydim. ama simdi sakin kafayla düsününce kadromuz o kadar kötü degil.

kalede sorun var. eger ufukda israr edersek en azindan genc bi kaleci kazanmis oluruz.

sabri iyilessin defans sag en azindan türkiye ligi icin iyi olur. ortada neill ve servet idare eder. soldada caglari deneriz belki tutar. tutmassa malesef hakan baltaya kaliyoruz.

orta sahamiz cok kötü. cananin yanina iki yönlü bi ortasaha alirsak iyi sayilir. önlerindede elano oynar. veya misimovici alirsak (hic sanmiyorum) ortasaha söyle olabilir

cana elano

misi

hücum hattimiz zaten iyi. arda kewell baros pino batdal var.

Üst Alt