STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:22 | Galatasaray 1-0 Bucaspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Üst tribünler komple doluydu ama alt tribünler çok boş kalıyor, oraların fiyatlarını biraz düşürmeleri lazım. Kötü duruyor stad bomboş gibi..

Renkdaşlar ikili tartışmaya girmemeye çalışın..Raporlayın bize gerekeni yapalım..

Arkadaş kimse bana trabzon,bursa,kayseri,bjk ve fener antep'ten daha iyi top oynuyor diyemez. Bursa maçında 2-0'a kadar bursa bizi ezdi geçti bilmem kaç tane pozisyon buldu da diyemez. Hakem+Ufuk maçın içine etti. İyiye giden şeyler var. Kötü olanlar da var. Hakemler her türlü kötü. Konsantrasyon eksikliği de oldu bu maç. Devre arası Biglia-Cenk Tosun alınabilse hala yarışta olurduk.

Bursa'ya karşı pozisyonumuz yoktu nerdeyse be sen ne diyosun.

Culio Reyiz : Golden sonra eşime koşacaktım, gelmediğini hatırlayıp Insua'ya sarıldım :)

Değişen hiçbir şey yine çok kötü futbol. Buca'yı da yenemesek sahaya inmeyi düşünebilirdim. :)

Gercekten izlerken utandim. Kazandik diye bazi seyleri göz ardi etmeyin. Utanc verici bir durumda Galatasaray. Hagi bunu bildigi icin gol geldiginde Barcelona´ya gol atmisiz gibi havalara zipladi. Ben yeni geldim hikayelerini yutmuyorum. Yeni gelmedin sen Hagi. Bu takimi daha iyi duruma getirmek icin yeterince zamanin vardi. Hic mazeretler üretme. Karsimizda Bucaspor degil de Antalyaspor bile olsaydi, 4 tane atar rezil ederdi bizi. Ki Bucaspor bile 3 tane atabilirdi. Yazik diyorum.

Değişen hiçbir şey yine çok kötü futbol. Buca'yı da yenemesek sahaya inmeyi düşünebilirdim. :)

ben Galatasaray Kulübüne basvurmayi düsünüyorum, bonservis falan da istemiyorum, hatta Adnan Sezginin Mazot parasini da karsilarim, istersen beraber gidek oynayak, yani sahadaki sözde futbolculardan daha iyi oynariz...

ben Galatasaray Kulübüne basvurmayi düsünüyorum, bonservis falan da istemiyorum, hatta Adnan Sezginin Mazot parasini da karsilarim, istersen beraber gidek oynayak, yani sahadaki sözde futbolculardan daha iyi oynariz...

Sen çık, ben sahaya yakınım zaten atlar gelirim hemen. :D

Galatasaray çok kötü oynadı ama kötü oynayıp da kazanmak çok önemli.

Ya arkadaşlar ben köydeydim maça bakamadım,ama geldiğimde özete baktım sizin yörumlarınızı okudum galiba yine çok sıkıntılı geçmiş maç pek iyi oynamamışık,bide Sabri yine orta sahada oynamış :eek:

Ama yinede kazandığımız içim mutluyum :)

Kazanabileceğimiz ender takımlardan birine karşı 1-0 kazandık.

Ne güzel.

[video=youtube;3fbHsqaBJpc]https://www.youtube.com/watch?v=3fbHsqaBJpc&feature=related[/video]

ahahahaha

belki kazandık fakat tatmin olduk mu ? tabiki hayır.arenadaki 3 maçımızda kazandık fakat resmen yukardan yardım alıyoruz.sivas maçında maç 1-1 bitebilirdi.eses maçı dönüyordu az kalsın.buca azıcık şanslı olsa en az 2 golleri vardı.

yani bu galibiyetler herşeyi örtüyor ama aslında çok kötüyüz.ibb maçını alırızda antep maçı.sonra karabük.yenemediğimiz iki takım gelicek.arenada yaşanıcak hüsrana hazırlıklı olmalıyız.şuan bile iyi günlerimiz

maçla ilgili tek mutlu oldugum şey baros-stancu-culio gerçekten çok iyi futbolcular.çağlar umut verdi

fakat kazım öyle böyle asist yapsada koca maç yok.cana ile neil canlı bombalar mevkilerinde oynatılmazlarsa işimiz zor

mustafa sarp ıslıklandı galiba.ve oyuna geç girdi.sevinç verici.yektanın oynaması lazım

Üst Alt