STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:23 | İstanbul BB 3-1 Galatasaray | 26 Şubat | Maç Sonucu

gs sezon sonu nolur çok merak ediyorum

"galatasaray sezon sonu bitmezzzzz......" büyük düşünür (düşünen sadece) adnan polat

"ben sabır istiyor. ben başarı istemiyor.. ben mağdurumda mağdurum...." büyük futbolcu küçük tekni direktör hagi

"transfer çalışmaları devam ediyor.. en yakın zamanda marsa ve jupitere gidip, bugune kadar aldığım faydasız futbolcuların yanına evrenin yıldızlarıyla görüşcem. E.T GÜNDEMİMİMİZDEEE " ADNAN SEZGİN

mantık bu olsa bari maç kaybetmek değil- komdei dans üçlüsünü izlemekten mutlu olurumm :)

Canere söyledim gerekirse Abdullah abiyede söyleriz. Bu mail işini hazırlayalım ve büyütelim

( varsa ben yazarım diyen mantıklı kısa, öz ama dokundurucu bir paragraf yazılsın. Konu olarak açıp mail atarız )

E.Çolak 90 da oyuna girince maçı çevirebiliriz diye düşünmüştüm ama olmadı

Uff lan. Dersanede 2. teneffüste telefondan maçkoliğe girip 1-0 ı görünce ne kadar da sevinmiştim. 5. teneffüste bir daha gireyim dedim, girmez olaydım.

Arkadaşlar Polat'ın gözden düşürmediği efsane ismimiz kaldı mı sizce ? Adnan Polat önce Galatasaray ruhunu öldürdün , ardından birbir futbolcu efsanelerimizi gözden düşürdün , yalanlarınla koskoca kulübün marka değerini düşürdün , Adnan Sezgin denen kerameti kendinde saklı kişiye kulübü rehin bıraktın ... Hala görevde kalacakmısın Pes doğrusu ... Aziz Yıldırım başkan olsa Cimbom' u bitirmek için geceli gündüzlü çalışsa emin ol senden fazla zarar veremezdi ....

Ulan bebe-bölüğün maskarası olduk. Telefonu açmıyorum herkes arıyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın

Canere söyledim gerekirse Abdullah abiyede söyleriz. Bu mail işini hazırlayalım ve büyütelim

( varsa ben yazarım diyen mantıklı kısa, öz ama dokundurucu bir paragraf yazılsın. Konu olarak açıp mail atarız )

1 milyon mail kampanyası başalatalım bence

Hersey bir kenara, Hagi'nin kac aylardir yaptigi mac sonu konusmalar beni hasta ediyor.

Hep ayni: Bilmem kacinci dakikaya kadar iyi oynayan bir Galatasaray, sonra ne olduysa oldu ve düsüse gectik. Bu maci bir an önce unutup önümüzdeki maca bakacagiz, ve ayni seyi isitip isitip her yenilgiden sonra diyor.

Harbiden kanser eder adami!

Cana

Neill

Kewell

Baros

Insua

Pino

Culio

Zapata

Stancu

Türkleri geçtim bunlardan hangisini ilk 11e alırsınız.Herkes cebini doldurma peşinde nasıl tokatlarız diye düşünüyorlar...

Cana

Neill

Kewell

Baros

Insua

Pino

Culio

Zapata

Stancu

Türkleri geçtim bunlardan hangisini ilk 11e alırsınız.Herkes cebini doldurma peşinde nasıl tokatlarız diye düşünüyorlar...

takım harbi harbi komple değişmesi lazım yeter artık bıktık valla kabus gibi bu klüp haketmiyor bunları :S

Hagi sayesinde telefonları kapatıyorum ve işe gitmeye korkuyorum.

Yazık. Kimi aldıysak boş.... Zapata'ya bak... az önce izledim beğenmediğimiz Volkan'a bak. bu kadarda olmaz arkadaş.

Üst Alt