STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:30 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | 23 Nisan | Maç Sonucu

İnatla Emre Çolak Anıl gibi gençleri oyuna almayan hocamızı kutluyolum :tiphat:

Allahım Sabır.

Transfer sezonunun gelmesini istiyorum hemen.

Kimler gelcek diye değil de

Şu yeteneksizlerden kurtulmak için.

:D

İyi de pas dağıtıyor he..

Bu cümleden sonra senle konuşmam bile bu konuyu..

Bak dalgana sen 3 metrede bende pas atarım,kaç tane olumlu dikine 10 metre üstünde ki uzaklıklara pas atmış sen bana onu de..

Culio mu oyun kurar Ayhan mı bu taktikte?

Ayhan dimi..

Ama gel gör ki Ayhan bey nerelerde..

Bana anlatma senin göremediklerini de görüyorum ben,Culio eşşek değil orada habire geri gelip oyun kursun..

Rakibe adam gibi baskı yapamamamızın tek sebebi Ayhan'dır sabaha kadar tartışırım..

En kritik yerlerde sürekli top kaybediyor..

Ne dedigin belli degil. Once geriye oynuyordu simdi 10 metre diye bir hedef koydun kendine. Bir seye karar ver. Ayhan bostaki adami cok guzel gordu bugun. 20-30 metre pas atmasina gerek yok. Culio'nun yaptigi sey topu alip 10 kisinin arasina girmek, kaptirinca da basmak zorunda kaliyor. Ayhan'in oyun zekasinin yarisi yok kendisinde. Ayhan top kaybediyor demissin, birebirde top kaybettigini gormedim. 4-5 tane pas hatasi yapmistir ancak. Culio ise birebirde top kaybetme, pas atmasi gereken yerde atmama konusunda master yapmis bir adam.

Sene başından beri kadrolar taraftarın istediği gibi çıksaydı maça eminim şu an 5. sıradaydık...

Ya arkadas beraberlikmis mağlubiyetmis bunlar koymuyor da mac 1-1 iken 2 defansif oyuncunun girmesi , yedekte oturan Anıl veya Emre'nin hiç dusunulmemesi o kadar koyuyo ki anlatamam.. Ya ztn artık kaybedilcek veya kazanilcak bisey yok ki.. Ne diye bu inat anlamıyorum.. Yazık yemin ediyorum cocuklara..

Üst Alt