STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

a6752stsllogo.png

sivasspor.png
c80ecv.png
88f85gs.png

sivas-4eylul.jpg

Spor Toto Süper Ligi 12/13 Sezonu 15. Hafta

Sivasspor - Galatasaray

4 Eylül Stadyumu, Sivas

8 Aralık

19.00

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor - Galatasaray | 19.00 | 8 Aralık

Konu açılmıştır, takımımıza başarılar.

Maçın cumartesi olması kötü oldu muhtemelen yine puan kaybedeceğiz zaten ben bu maçta beraberliğe hayır demem.

Avrupa'da işimizi hallettik, Sivas'ı çiğ çiğ yeriz. Maçı Cumartesi'ye koyan federasyona da Allah akıl fikir versin.

2.yarı oynadığımız sistemle oynayalım.yeter artık çift forvet

------------------------------Ufuk----------------------------

--Eboue(Sabri)------Semih--------Cris-------------A.Riera---

-----------------------Selçuk---Yekta--------------------------

---Engin-----------------------------------------EmreÇ.-------

-----------------------Burak-----Umut------------------------

Ben olsam normal kadroyla çıkardım ve 1461 Trabzon maçında yedek ağırlıklı kadroyla çıkardım :yenieek:

Emreyi asla oynatmazdım Amrabatı oynatırdım :D

Bu hafta puan kaybedip fener lider olsun haftaya fenere koyup yine liderliğe geçelim :happynew:

Cok zor bir viraj. Bakalim bu 3 macta kac puan toplayacagiz. Nihayet bir süreligine tamamen lige konsantre olabilecegiz.

Artik mazeretimiz yok. Ligde kendimize gelmeliyiz. Sampiyonlugu neredeyse garantileyecek konumu yakalamisken, ligi sifirdan baslattik.

Artik Galatasaray gibi oynamanin zamani geldi. Umarim güzel bir galibiyet aliriz ama cok zor olacak bence

Hadi federasyon maçı cumartesiye koydu da bizimkiler niye hiç tepki vermedi aynı şeyin şikecilerin başına geldiğini düşünüyorumda ortalığı ayağa kaldırırlardı bizimkiler hak aramaya çalışmyor hiç.

beklendiginden zor mac olacak yine. insallah Hamit-Elmander yedekte baslarlar ki oynadiklari son 2 maclar ve performanslari cok ama cok kötü.

sistem mistem istemiyorum. sahaya cikan oyuncularin istekli ve kazanmaya ac duygusunu sergilesinler galibiyet beraberlik maglubiyet benim kafamda yeri olmaz.

KAZANMAK istegini görmek istiyorum.

muslera

eboue---semih-----dany----riera

aydın---selçuk----hamit----amrabat

yekta

burak

böyle çıkarız herhalde. elmander formunda degil. enginde eski performansında degil şu an kondisyonu düşük. umut zaten burakla oynamasın. orta sahada çogunluk olalım.

4-5-1 oynamalıyız kalede ufuk defans eboue semih dany riera orta da selçuk melo yekta hamit amrabat forvette burak oynamalı

Zor bir mac, Sivas deplasmanlari zordur kolay gecmez. Hava sartlari, zemin sartlari da onemli ki bu aylarda kotudur Sivas. 3 puan'i kazasiz belasiz alalim da gerisi onemli degil. 0-1 olsun bizim olsun.

Hadi federasyon maçı cumartesiye koydu da bizimkiler niye hiç tepki vermedi aynı şeyin şikecilerin başına geldiğini düşünüyorumda ortalığı ayağa kaldırırlardı bizimkiler hak aramaya çalışmyor hiç.

Bunun haberi gecen hafta yapildi AMK'de yanlis hatirlamiyorsam. Bizzat bu fiksturu hazirlayan Fatih hoca'yi arayip ozur dilemis, sampiyonlar ligi macini unutmustu. Fatih hoca da bu ozurden sonra saglik olsun demis. Ne kadar dogru bilemem.

Zevksiz bir oyun oynayalım ama 3 puanı alalım.Muhakkak almamız lazım.

Üst Alt