STSL 12/13 H:16 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Aralık - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:16 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:16 | Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 16 Aralık

[video=youtube;E_4bD4kPRD0]https://www.youtube.com/watch?v=E_4bD4kPRD0&feature=share[/video] :ayatollah:

Bu galibiyet 10 numara oldu, çok güzel oldu. İçimin yağları eridi. Adamların tutundukları tek dal bizi yendikleri maçlardı, oda yalan oldu. Camia olsun,taraftarı olsun büyük boşluk içerisindeler. Bundan sonra böyle:). Aslında fenere en güzel mesaj melodan gitti 'hahahahahahahahahahahaha'

bir de kadıköyde yensek bunları bi daha sokağa çıkamzlar

Galatasaraylılar, koreografi yapmışlar. Esas koreografi nasıl yapılır, 33. haftada Kadıköy'de herkese göstereceğiz.' aziz malı kendi yapcak galiba kareografiyi,sımdı de buna hırslanmıs,zavallı :D

özel ekip ayarlar bunlar, herşeyi onlara yaptırır.

boyuncıdan çizim yapana kadar

Cevap: STSL 12/13 H:16 | Galatasaray - Fenerbahçe | 20.00 | 16 Aralık

tv8 ekranlarında yayınlanan Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu Böyle Bir Şey Var mı? programına bugün oyuncu Ece Uslu ve Nuray Sayarı katıldı.Programda astrolog Nuray Sayarı ‘Bu yıl yine Galatasaray şampiyon olacak. Türkiye hiçbir zaman 2013 yılı içinde sıcak bir savaşa girmeyecek. Mehmet Ali Erbil küllerinden yeniden doğacak’ dedi.

Ayrica derby maci alacagimizida soylemis rahat olun
:D

fenerle ilgili kötü şeyleri söylemezler pek.çünkü o kadın ailecek fenerli ama zeynep turan 3 temmuz 2011 öncesi sporda gizli kalan şeylerin ortaya çıkacağını söylemişti.demek istediğim astroloji iyidir ama bazıları görüş belirtmekten çok şöyle bişey bekliyorum ,olabilir gibi saçmasalak şeyler söyler.ve zeynep turan 2014 trabzonun yılı dedi.kupa trabzona gidecek bu yıl.fener içinse hiçte iyi şeyler söylemedi.

fenerle ilgili kötü şeyleri söylemezler pek.çünkü o kadın ailecek fenerli ama zeynep turan 3 temmuz 2011 öncesi sporda gizli kalan şeylerin ortaya çıkacağını söylemişti.demek istediğim astroloji iyidir ama bazıları görüş belirtmekten çok şöyle bişey bekliyorum ,olabilir gibi saçmasalak şeyler söyler.ve zeynep turan 2014 trabzonun yılı dedi.kupa trabzona gidecek bu yıl.fener içinse hiçte iyi şeyler söylemedi.

Valla onu bunu bilmiyorumda renkdas bu kadinin ismini ilk buradan duymus oyle takip etmistim, baktim her dedigi cikiyor samp oldugumuz sezon olacagimizi soyledi olduk vs o derbi mactada bizim kazanacagimizi soyledikte sonra emin olmustum..Bahsettigim kisi Nuray Sayari..

Valla onu bunu bilmiyorumda renkdas bu kadinin ismini ilk buradan duymus oyle takip etmistim, baktim her dedigi cikiyor samp oldugumuz sezon olacagimizi soyledi olduk vs o derbi mactada bizim kazanacagimizi soyledikte sonra emin olmustum..Bahsettigim kisi Nuray Sayari..

nuray sayarı en iyisidir çünkü o kadın takımların doğum haritasına bakıyo.bizim doğum haritasına bakmış yine,bu sene de şampiyon olcağımızı söyledi:D

nuray sayarı en iyisidir çünkü o kadın takımların doğum haritasına bakıyo.bizim doğum haritasına bakmış yine,bu sene de şampiyon olcağımızı söyledi:D

Ondan hic suphem yok bu sene zorlayacak rakip yok zaten..Ama yine dediyse Galatasaray samp.diye tamamen arkama yaslanir keyifle maclari izlerim, bilirimki samp olacagizdir.

Ondan hic suphem yok bu sene zorlayacak rakip yok zaten..Ama yine dediyse Galatasaray samp.diye tamamen arkama yaslanir keyifle maclari izlerim, bilirimki samp olacagizdir.

yok öyle astrolojiye inanıpta bel bağlamak saçma bence.çünkü bjk en güçlü rakip bizim için.astroloji sadece bi avuntu bu işlerde.

ben şu an anlayabiliyorum bu 3 puanın değeri eğer bu 3 puan olmasaydı lider değildik şu an

Üst Alt