STSL 12/13 H:17 | Fenerbahçe 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 22 Aralık - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:17 | Fenerbahçe 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 22 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Fenerbahçe 1-3 Karabükspor | Maç Sonucu | 22 Aralık

topcularin hepsi yuksek özgüvenden patlicak gibiydi karabukun.

özgüven cok ama cok önemli bu iste,

Aynen ama bende karabüğün bu oyununun iyiliğini rakibe bağlıyorum.Anadolu takımları kontrada bulduğunu atarsa zaten maçı alır yada berabere bitirir çoğu zaman.Bide ayağa top yapıp sahada cool takıklısa otomatikman farklılaşıyo diğer rezil takımlardan.

Aynen ama bende karabüğün bu oyununun iyiliğini rakibe bağlıyorum.Anadolu takımları kontrada bulduğunu atarsa zaten maçı alır yada berabere bitirir çoğu zaman.Bide ayağa top yapıp sahada cool takıklısa otomatikman farklılaşıyo diğer rezil takımlardan.

ben katilmiyorum, anadolu takimlari buyuk takimlara karsi kazanmak istiyorsa en az 2 gol atmak zorunda olmustur hep.

inan bana mac 3-0 olmasaydi kuytin golunden sonra o mac buyuk ihtimal 2-2 biterdi, fenerin atmasina gerek kalmazdi, ya hakem attirirdi, yada karabuk kendisi atardi kendi kalesine heycandan, baskidan...

3. golu bulmasi cok onemliydi karabukun.

ikinci dedigin ama dogru tabi.. ayaga pas yapip, kafasini kaldirip cool oynadiklari zaman su fb den, su ts den ve hatta suanki bizden rahat puan alabilir anadolu takimlari ki alan aliyor karabuk gibi..

bursasporda bu konuda iyidi ligin ortasinda aslinda, sivasta öyle ama iste devami yok.

sivas gerci ofansi cok abartiyor, bu yuzden hep cezalandiriyor.

ama hem bizim macta, hem bugun ve gecen hafta izledigim karabuk bunlardan farkli benim gozumde.. Cunku hizli , cok süratli olan adamlarla dar alanlarda iyi pas yapan takim az gördüm ben, iste bu yuzden farkli karabuk. Shelton, ilhan, ahmet, hepsi suratli, cok hizli. Shelton jamaikali zaten ve bu ligin bence en hizli futbolcusu.

karabukun bu cikisi bir tesadüf mü yoksa devami gelir mi zaman göszterecek, bende hic emin degilim bu konuda ama olurda yapabilirlerse bunu, cikisi surdurebilirlerse diger anadolu takimlardan cok farkli olurlar, bunu demek istiyorum.

ben katilmiyorum, anadolu takimlari buyuk takimlara karsi kazanmak istiyorsa en az 2 gol atmak zorunda olmustur hep.

inan bana mac 3-0 olmasaydi kuytin golunden sonra o mac buyuk ihtimal 2-2 biterdi, fenerin atmasina gerek kalmazdi, ya hakem attirirdi, yada karabuk kendisi atardi kendi kalesine heycandan, baskidan...

3. golu bulmasi cok onemliydi karabukun.

ikinci dedigin ama dogru tabi.. ayaga pas yapip, kafasini kaldirip cool oynadiklari zaman su fb den, su ts den ve hatta suanki bizden rahat puan alabilir anadolu takimlari ki alan aliyor karabuk gibi..

bursasporda bu konuda iyidi ligin ortasinda aslinda, sivasta öyle ama iste devami yok.

sivas gerci ofansi cok abartiyor, bu yuzden hep cezalandiriyor.

ama hem bizim macta, hem bugun ve gecen hafta izledigim karabuk bunlardan farkli benim gozumde.. Cunku hizli , cok süratli olan adamlarla dar alanlarda iyi pas yapan takim az gördüm ben, iste bu yuzden farkli karabuk. Shelton, ilhan, ahmet, hepsi suratli, cok hizli. Shelton jamaikali zaten ve bu ligin bence en hizli futbolcusu.

karabukun bu cikisi bir tesadüf mü yoksa devami gelir mi zaman göszterecek, bende hic emin degilim bu konuda ama olurda yapabilirlerse bunu, cikisi surdurebilirlerse diger anadolu takimlardan cok farkli olurlar, bunu demek istiyorum.

Aynen.Fena adamları yok karabüğün.Ama bana kalırsa bu çizgilerini devam ettiremezler ikinci devre ,bekleyip görücez.

helal olsun karabüke.

tam kontra atak takımı olmuşlar.

shelton fena hızlı lua lua fena güçlü bir adam

shelton jamaikalıymış zaten şaşırmadım hızına :asd:

helal olsun iyi takım gerçekten.:ayatollah::ayatollah:

bizi yendiklerinde cok kizmistim ama dün gecti o kizgim.. feneride böyle bitirdiler ya.. ilhan parlak icin cok sevindim ,adami aldilar orda kayboldu..simdi karabükte son iki sezon iyi bir yol ciziyor bence.. karabükün hücüm hatti acayip hizli oyunculardan kurulu ya.. shelton,lualua,ahmet ilhan,ilhan parlak ve bunlar yetmiyormus gibi bide kurt gibi oynayan mehmet yildizlari var..

shelton ve lua lua yoboyu,bekiri,gökhanı,kaldırımı mal etti.

heleki shelton gökhanı sırtında taşıdı resmen

Uplamayın kara gün aykutun gittigi maçı :sad007:

Üst Alt