STSL 12/13 H:18 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 18 Ocak - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:18 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 18 Ocak

Cevap: STSL 12/13 H:18 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 18 Ocak

cuma gününün diğer günlerden farkı ne? hadi arada haftaiçi maç yapsan anlarım da, yada bir sonraki maç şamp. ligi maçı falan olsa. neyin tartışmasını yapıyoruz ki? oynayan takım cumada oynar c.teside

Allah aşkına yeter.Kardeşim cuma günü kimse oynamak istemez.Öyle vaya böyle her ne olursa olsun cuma günü oynadığın maçlardada çok puan kaybetmişsin ve hala bunu olumsuz olarak görmemekte direniyorsun.

Ama senin yönetiminde iş yok.Affedersiniz ama Galatasaray umurlarında değil.Ulan avrupa maçı vardı eyvallah oynadık.Şimdi ne maçı var ey yönetim..Neden susarsın.EE hobi niyetine takım tutan sözde Galatasaraylıları başkan ve yönetici yaparsan böyle senelerdir sıkıntısını çekersin.En iyi olduğun dönemde bile bir şekilde klübü karıştırmasını becerebilirler.

Biz millet olarak egosu yüksek ve bi o kadarda alınganız. Avrupalılar olaya daha profesyonelce bakıyor.

ya tulun gıdecektı yada terım en bastan bellı iidi

futboldan anlamayan(kendı demecı) baskan nasıl oluyorda terımın ıstedıgını suareze 4 ml eder dıyebılıyor

Ünal Aysalda biraz Galatasaray sevgisi varsa zaten o Bülent Tulun denen adamı bir dakika orada tutmazdı.

(Bülent tulun suçlu,herşey onun başının altından çıkıyor falan demiyorum.Ama bir şekilde onun orada olaması huzursuzluk verdiği için)

Biz millet olarak egosu yüksek ve bi o kadarda alınganız. Avrupalılar olaya daha profesyonelce bakıyor.

Bizim tek sorunumuz Galatasaraya bağlılığı zayıf yöneticilerdir.Buda her konuda alehimize işliyor.

Şikecilerdir,ahlaksızdırlar,şerefsizdirler fakat karşıyakanın genel anlamda yönetici profili klüplerine,takımlarına bağlılık konusunda bizden tek artı oldukları yön.O yüzden bu konuda adamlara gıpta ile bakıyorum.

Bu yetersiz kadro ile ancak bukadar olur. 3-5 oyuncu almazsak bu sezon bitmez..

Bu yetersiz kadro ile ancak bukadar olur. 3-5 oyuncu almazsak bu sezon bitmez..

Kadronun neresi yetersiz ki anlamadım. Kasımpaşanın kadrosu bizden daha mı yeterliydi. Hala bir sistemimiz yok ve hala yüreğini koyan bir oyun anlayışımız yok. Gerekli disiplini bir türlü sahaya yansıtamadı bu sene Fatih hoca. Ordu maçında ipler bir koptu bir daha bağlanmadı. Arada çok az maç iyi oynadığımız maç oldu. Bence bunun kadro ile alakası yok. Geçen sene bundan daha mı iyiydi kadromuz. Anadolu takımları eskisi gibi değiller. Kontra atak çıkabilmeyi öğrendiler. Eskiden orta sahadan ileri çıkmıyorlardı, elde ki kadro her haliyle tr ligine yetiyordu. Ama şimdi onlarda sistemden para alıyorlar ve maçı beraberlik adına bitirmek için uğraşıyorlar. Fırsatını buldum mu da kaçırmıyorlar.

Üst Alt