STSL 12/13 H:24 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Mart - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:24 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:24 | Eskişehirspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 2 Mart

dunku oyuna bakarsak altin deyerinde puan aldik belkide sampionluk puani

Bide şöyle düşün bu senede şampiyon olursak ki olucaz sezon sonu aykutla azizin düşeceği durumları düşün 33.hafta bide galip geldiğimizi düşün o stadı ciddi ciddi yakarlar lafın gelişi değil şimdilik yapabildikleri bütüb pislikleri yapsınlar sezon sonu kaybeden onlar olcak

Valla bu sefer kadıköye kalırsa kolay koaly bırakamzlar gibi geliyor.

arkadaşlar öyle yorumlar varki sanki 1 puan öndeyizde yenemedik 7 puan öndeyiz şuan farkındamısınız ????

biraz sakin olun ya elbette bu takımın başında oynanan kötü futbolu analiz edip futbolcularına anlatacak biri var öyle bir konuşuluyor ki sanki bir tek biz puan kaybedeceğiz akşam maç berabere biterse herkes şen şakrak olacak heralde çok şükür Bizim için şükretme maçı o 89. dakikada direkler Galatasaray için melek olup 1 puan ı korudu basbaya şükredelim ki Yüce rabbimin adaletiyle sezon sonu Şampiyonluğu yaşamamızı nasip etsin...

Valla bu sefer kadıköye kalırsa kolay koaly bırakamzlar gibi geliyor.

Kadıköye kalmicak usta güven bana sadece ihtimali söyledim öyle bişey 2.kez yaşanırsa o stadı bu sefer gerçekten yakarlar ve 33.hafta şampiyon olarak gideceğimiz Kadıköyde'ki maçı izlemek bizim için sezonun en keyifli maçı olacak =)

Kadıköye kalmicak usta güven bana sadece ihtimali söyledim öyle bişey 2.kez yaşanırsa o stadı bu sefer gerçekten yakarlar ve 33.hafta şampiyon olarak gideceğimiz Kadıköyde'ki maçı izlemek bizim için sezonun en keyifli maçı olacak =)

fener sampiyon olsa/yapsalar bile bu kadikoy macindan once belli olur.

inşallah valla sene başı kuralar çekildiğnide 33. hafta kadıköye kalır diye çok korktum çünkü baya dalga geçtik adamlarla oraya kalırsa :eek:

inşallah valla sene başı kuralar çekildiğnide 33. hafta kadıköye kalır diye çok korktum çünkü baya dalga geçtik adamlarla oraya kalırsa :eek:

hadi kaldi, onlar sampiyon oldu... eeee? biz kendi sahamizda her sene sampiyon oluyoruz... adamlarin stadin'da kupayi kaldirdik, duvarlarina hatira imzalari biraktik, stadin isaklarini sondurduk, taraftarlarina stadi yaktirdik ve her oyuna ragmen iki kere sampiyon olduk :asd::asd: bundan daha beteri olmaz, merak etme kardesim.

Geçen sene aynı haftaya göre 4 puan eksik toplamışız. Yani 2 tane fazladan beraberlik almışız.

Ama bugün kü oyunu gördükten sonra Şampiyonluk adına umutlarım ciddi anlamda azaldı. Geçen sene burda herkes bazı şeylerden emindi çünkü takım top oynuyordu. Şimdi kaçınız söyleyebilirki fener deplasmanında yüzdeyüz yenilmeden geliriz diye ? Ben söyleyemiyorum şahsen.

O yüzden çok dikkatli olmalıyız. Bu zamana kadar kaybettiğimiz her haftada, takipçilerde takıldı. Yarın tek temenni ve tesellim bjk nin yenilmemesi olur.

Berabere biterse puan farkı korunmuş olur en azından.

hadi kaldi, onlar sampiyon oldu... eeee? biz kendi sahamizda her sene sampiyon oluyoruz... adamlarin stadin'da kupayi kaldirdik, duvarlarina hatira imzalari biraktik, stadin isaklarini sondurduk, taraftarlarina stadi yaktirdik :asd::asd: bundan daha beteri olmaz, merak etme kardesim.

Valla renkdaş benim için bu sene olunamayan şampiyonluk herşeyden beterdir..

O kadar masrafa girdik 1. olup cl ye gidemezsek vs bunun hesabını kimse veremez

hadi kaldi, onlar sampiyon oldu... eeee? biz kendi sahamizda her sene sampiyon oluyoruz... adamlarin stadin'da kupayi kaldirdik, duvarlarina hatira imzalari biraktik, stadin isaklarini sondurduk, taraftarlarina stadi yaktirdik ve her oyuna ragmen iki kere sampiyon olduk :asd::asd: bundan daha beteri olmaz, merak etme kardesim.

Eğer şampiyon olamazsak anca avuntu olur bunlar.Fikstür de bizim lehimize.Üstüne üstlük maç fazlası ile 7 puan fark da var.Şampiyonluk giderse hak etmemişiz demektir zaten.

Maçı izlerken uykum geldi bukara isteksiz oyun oynanır yani pes

kötüydük. balta-sabri-zan defansıyla çıktığımız maçta gol yemediğimize dua edelim

shalke maçında bu oyun düzeniyle çıkarsak madara oluruz. ancak hakanb. dün takımın musleradan sonra en iyisiydi ki bundan sonra daha çok şans bulacaktır.

.....muslera

eboue..semih..dany...hakan

hamit...selçuk...melo..riera

............sneijder

............burak

shalke maçının en iyi kadrosu bu olur. ya drogba ya burak yedek beklemesi lazım. kanatları kapatırsak maç ortada sıkışır en azından. dünkü maçta hoca keşke bunun provasını yapsaydı

++ hocada çok formsuz. verilen haksız cezalar onun dikkatini dağıtmış. dün takımın aksıyan yönlerini hiç göremedi. 90 dakika orta sahayı sadece selçuğa bıraktı ki zavallı artık yogunluktan tükenmeye başladı. eğer oda düşmeye başlarsa takım iyice geriye gider. melo nun çıkması ne kadar doğruysa aydın hamlesi o kadar yanlıştı. drogba ve burağın 90 dakika yürüyerek sahada kalmasıda hataydı. emreç-yekta-hamit den bir ikisini orta sahaya alsaydı bişeyler değişebilirdi belki. neyse sağlık olsun diyelim.

Ne kadar güzel bir Pazar sabahına uyandık halbuki, uyanır uyanmaz aklıma geldi dünkü acizliğimiz, moralim bozuldu. Aslına Eskişehir deplasmanındaki 1 puan anlayışla karşılanabilir ama beni asıl üzen bu kadar isteksiz ve çabalamaktan aciz olmamızdı. Neyse henüz her şey bizim elimizde en azından, durumu toparlayacak kaliteye sahibiz. Keyifli Pazarlar herkese (olduğu kadar).

dün akşam son derece berbat bir oyun oynadık.kimse kalkıp hoca şöyle hoca böyle demesin.sahada oynayan (kaleciyi saymayalım) 10 oyuncunun tamamını ilk kez bu kadar isteksiz,bu kadar pasif ve bu kadar arzusuz gördüm.inşallah bu akşam 8jk galibiyet alır da hiç olmazsa dün akşam almış olduğumuz bir puan yine kayıp değil kazanç olarak hanemize yazılır.puan farkının 6 dan 7 ye çıkmasına sevinmiş oluruz.puan kaybettiğimiz haftalarda eziklerinde puan kaybetmiş olması içimde bir nebzede olsa umut olmasına yol açıyor.

ayrıca sürekli hamiti eleştirenlerde sanırım dün akşam aslında hamitin ilerde top tutmak,sorumluluk almak adına ne kadar da önemli olduğunu bir kez daha anlamışlardır sanırım.sağ kanttan bir tane atak yapamadık,ilerde bir tane top tutamadık.önümüzde ki hafta ve schalke maçı için inşallah oyuncular aklını başına toplarlar.

shalke maçında bu oyun düzeniyle çıkarsak madara oluruz. ancak hakanb. dün takımın musleradan sonra en iyisiydi ki bundan sonra daha çok şans bulacaktır.

.....muslera

eboue..semih..dany...hakan

hamit...selçuk...melo..riera

............sneijder

............burak

shalke maçının en iyi kadrosu bu olur. ya drogba ya burak yedek beklemesi lazım. kanatları kapatırsak maç ortada sıkışır en azından. dünkü maçta hoca keşke bunun provasını yapsaydı

++ hocada çok formsuz. verilen haksız cezalar onun dikkatini dağıtmış. dün takımın aksıyan yönlerini hiç göremedi. 90 dakika orta sahayı sadece selçuğa bıraktı ki zavallı artık yogunluktan tükenmeye başladı. eğer oda düşmeye başlarsa takım iyice geriye gider. melo nun çıkması ne kadar doğruysa aydın hamlesi o kadar yanlıştı. drogba ve burağın 90 dakika yürüyerek sahada kalmasıda hataydı. emreç-yekta-hamit den bir ikisini orta sahaya alsaydı bişeyler değişebilirdi belki. neyse sağlık olsun diyelim.

Hakan iyimiydi?

İnanamıyorum.

Üst Alt