STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

Cevap: STSL 12/13 H:25 | Fenerbahçe 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 10 Mart

gizli kuslar gelip yaziyorya su foruma en cok onlara gülüyorum

eziklik psikolojisi iste defolun gidin kendi forumunuza yada adam gibi su takimi tutuyorum diyin öyle konusalim

Aynen renktaşım bazen konuyu öle güzel çekiyolar ki insanı forumdan soğutuyolar .Boş zaman bulduğumda yorumları okumaktan keyif alıyorum , güzel muhabbetler oluyor gel gör ki sırf kendilerini tatmin etmek için gelip yazıyolar ya işte orada film kopuyor. .Neyse iyi akşamlar ..

Şike ve pislik sarmış 4-1 yanınızı fenevbahçe. Ne şike ne de teşvik. Değişmeyecek LİDERLİK..!:ayatollah::ayatollah:

bazı renktaşlar benim yazdıklarımı eleştirmişler, canları sağolsun. Tekrar söylüyorum, biz kendi topumuzu oynarsak, öyle uçmamıza falan da gerek yok, şu an puan farkı en az 10'du ve göbeğimizi kaşıya kaşıya maçları seyrediyorduk.

Sadece son 2-3 maçtır iyi top oynuyor kuşlar. Bu kadar.

bazı renktaşlar benim yazdıklarımı eleştirmişler, canları sağolsun. Tekrar söylüyorum, biz kendi topumuzu oynarsak, öyle uçmamıza falan da gerek yok, şu an puan farkı en az 10'du ve göbeğimizi kaşıya kaşıya maçları seyrediyorduk.

H.Emre ÖZTÜRK

11.png

Yeni Üye​

Durum :
user-offline.png

bize verilen penaltı mı daha bariz hata yoksa bu gece f5'in attığı gol mü daha bariz hata derseniz şahsen bize verilen penaltı daha komikti. Keşke verilmeseydi, tertemiz yenilseydik.

Şimdi bütün yorumcular cuma günkü penaltıya gönderme yapıyorlar, bu da moral bozuyor.

asil komik olan SENİN fenerli olup GS li gibi davranman. bir daha düşün bakalim hangisi komik. kadiköyde kupa aldiktan sonra seni burda görmek isterim ama burda olacagini sanmiyorum. senin gibi 1 kaç kişi daha var böyle.​

uçmak kuşlara has bi özelliktir.hakemler çok iyi oynuyor kardeş.Allah 'ın bi hediyesi var fenerlilere sezon sonu :f zevkle bekliyorum.

Üst Alt